Sublimace

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Metla.png

Tento článek je potřeba pěkně dojebat a upravit.

Potřebné úpravy: Prastarý článek pozbývá funkčnosti, absence humoru...


Údajný snímek sovětské základny, ze které právě sublimuje ledový disk Elektroniky 666 (na pozadí), kterým se sovětští pseudovědci snaží dokázat, že mají pravdu. Na dotaz o způsobu pořízení snímku odpovídají, že před počítačem zpracovávajícím data (což je další vada na kráse jejich tvrzení) prozíravě včas utekli.

Sublimace je teoretický chemický proces nedokonalého anaerobního spalování ledu za přítomnosti vodky nasycené těžkými kovy. Při této složité reakci se uvolňují páry methanu a fethanu.

Výskyt[edit | edit source]

Sublimace vodního ledu nebyla dosud pozorována. Jen snad podezřelá skupinka hrdých sovětů o sobě prohlašuje, že se jim ji podařilo vyvolat při testování Elektroniky 666, kdy ji zavařili pokusem o vytvoření počítačové animace. Vodka se tehdy prý nejdříve v nádobě potažené jedovatými kovy povařila, čímž získala výborný šmrnc, a poté stroj popraskal, zřítil se na obrovský ledový disk a tím započal jeho sublimaci. Vzhledem k Mikešovu máselnému paradoxu je možné, že proces bude nekonečný. Toto když někdo bude mít namazaný chleba v okolí sublimace.

Použití[edit | edit source]

Uvažovalo se o využití této reakce ve válce, ale všechny pokusy selhaly, protože zatím nikdo neodklidil bordel, který tuto reakci vyvolal (laboratoř byla pod Černobylem), a tak musí vědci zkoumat dál.

Viz též[edit | edit source]


Pahýl Tento článek je příliš krátký na to, abyste se z něj alespoň něco málo dozvěděli.