Gay

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Homosexualita.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Split-arrows.png Tento článek nemá skoro nic společného s článkem Teplo.

To je dobře, kdyby byly stejné, nebyl by důvod, aby se jmenovaly jinak.

Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "Gay"

pojednává o opačném tématu než článek Heterosexuál.

Hercules and Antaeus-Leonardo.jpg

„90% žen má rádo na mužích růžová trička.“

- 90% mužů v růžových tričkách nemá rádo ženy.

„Zítra dopoledne jsem objednán na kolonoskopii. Na to, kámo, prostě nemáš!“

- Zatraceně zkušený gay

„Přiznávám, byla jsem zcela šokována, když mi syn oznámil, že jeho snoubenec je gay!“

- paní Vítková, Olomouc

„Ve Vatikánu je ve vzduchu cítit buzerantství.“

- Papež František

Vedlejší účinky

Pokud jste gay v přiměřené míře (máte rádi chlapy, občas si i s nějakým chlapem zaprcáte (musí to být taky gay!)), nic se nemusí stát. Pokud se to ale přežene přes hranici (když uvidíte nahou osobu mužského pohlaví, napřímí se vám fimfulín a hned ho ojedete), začne se vám měnit pohlaví, váš pták přestane držet a odletí do teplých krajů, začne vám narůstat tříkilometrová vagína a osm chlupatých vaječníků. To znamená, že když jste moc velký gay, stane se z vás i transgender.

Co je Gay?

Gay je označení pro muže, který je přitahován jinými muži jako Žid penězi. Tato touha prozkoumávat jiné muže může být dána od narození, případně se u některých heterosexuálních mužů vyvíjí později jako touha experimentovat,  případně se módně zviditelnit.

Historické hledisko mužské homosexuality

Umění svádět jiné muže pomocí mýdla je stará jako nadrženost sama.

Sex mezi muži byl od počátku lidstva považovaný za něco zcela běžného a žádaného. Uvolňoval napětí, když ženy bolela hlava a ještě neexistoval aspirin a chloroform, a jednak je vždy příjemnější si nechat vykouřit ptáka , než se s někým rvát. Soumrak gay milování nastal s nástupem křesťanství a jak postupně klesala inteligence Evropy, klesal i zájem o tuto kratochvíli. Vrcholem odmítání gay sexu byl středověk, kde se homosexuální muži používali jako pevné podpalovače . V dnešní době zažívá gay sex renesanci, což vede jednak ke globálnímu oteplování a jednak k nárůstu inteligence a světového míru, protože vystříkaný pták = klidný pták.

Jak gay vzniká?

Teorií jak gayové vznikají je hodně. Tou nejčastěji proklamovanou je: "Když třete mužský ohon o jinou ztuhlou tyč , vznikají krom elektrické energie i zárodky nových gayů". Tato velmi silná teorie je všeobecně akceptována i přes to, že experimentálně je těžce ověřitelná. Přestože gay muži produkují hodně a opakovaně zárodky nových gayů nedochází k jejich využití tak často. Sex dvou samců sice přinese životodárné semeno, nicméně jeho následné vnesení do ženy je značně komplikované... Pro zachování rodu se u některých gay mužů vyvinula adaptace, kdy dokáží provádět sex se ženou přestože by jinak preferovali jiné mužské ohony

Druhou silnou teorií je teorie "Nákazy". Dle této teorie dochází ke gayství pod tlakem okolí, kdy jinak heterosexuální samec podlehne vábení homosexuálních mužů, kteří ho uloví na své velké žilnaté mužství , svaly případně na uspávací prášky v pivě. 

Dle poslední teorie dochází ke vzniku gay muže po napadení parazitem Teplouchem Folwarem. Tato teorie vysvětluje případy, kdy  heterosexuální samec při sledování svého oblíbeného dokumentu o rozmnožování lidí klikne omylem na kategorii "gay" a místo okamžitého vypnutí stránky zde setrvá v naprostém znechucení průměrně dalších 30 minut.

Zařazení ve společnosti

Zařazení gayů do společenského žebříčku je velmi obtížné díky jejich rozmanitosti. A tak jsou homosexuální muži rozprostřeni na pomyslném společenském žebříčku od nejvyšších příček až po ty nejnižší, nacházející se hluboko pod kapradinami a mechorosty. Pro ilustraci je zde uvedeno nejzákladnější rozdělení:

Rozdíl mezi společensky uznávaným gayem a .. ehm...
 1. Dominantní gay (zvaný gay muž - nepoužíva sa u nich označenie buzerant ) -  Jde o skupinu gayů, kteří ve společenském žebříčku stojí na samotném vrchole. Pro své potěšení mohou využívat řitě všech podřadnějších gayů, nepřiznaných homosexuálů a heterosexuálů-experimentátorů. Kundolízalové jim často chtějí leštit klacky , aby si v práci u šéfa šplhli. 
 2. Submisívní buzerant (není vhodné pro něj použivat vznosné označení gay) - tahle skupina se nechává penetrovat do řiti .
 3. Pasivní gay - jde o skupinu homo-mužů, kteří jsou tajnými však vášnivými ornitology. Doufají, že se na jejich vášeň nikdy nepříjde. 
 4. Aktivní gay - patří buď do první a nebo druhé skupiny, ale nikdy ne do třetí.  Aktívni gayové se snaží svět udělat teplejším místem pro život. Jejich cílem je zničit tradiční rodinu, tradiční kroje a tradiční české buchty.
 5. Enola gay - velmi mocný gay. Potkat jej je opravdová bomba.

Jak gaye rozpoznat

Rozpoznání člena této komunity (někdo by možná řekl sekty a nebyl by daleko od pravdy) nemusí být vždy tak snadné, jak by se mohlo zdát. Je samozřejmé, že když potkáte muže navlečeného v uplém růžovém triku s nápisem "I'm gay", uzraje v pozorovateli jisté podezření, že máte tu nečest být v přítomnosti homojedince. Ovšem někteří stydlivější gayové používají důmyslné maskování, ba dokonce mají partnera opačného pohlaví. To je jeden z důvodů, proč musíme být maximálně obezřetní v blízkosti neznámých a neprověřených mužů. Chystáme-li se do společnosti se zvýšenou pravděpodobností výskytu gayů, doporučuje se používat gaydetektor (je možné také použít tzv. Gaydar), abychom se vyhnuli nepříjemným dotykům a sliznicím. Gaydetektor je vlastně kombinace systému kamer a teplotního snímače. Kamery sledují směr pohledu očí a tepelný senzor zaznamenává zvýšení teplot v oblasti genitálií (v důsledku vyššího prokrvení). Veškerá data jsou zpracována mikrokontrolerem 8051 a výsledkem je pravděpodobnost gayství. Dle nastavení citlivosti vašeho gaydetektoru na pravděpodobnost gayství (standartně 80%), jste na přítomnost gaye upozorněni vibrováním telefonu, který však musíte mít samozřejmě dobře nastavený a s gaydetektorem spárovaný.

Gay-párty

Při nemožnosti použití měřících přístrojů je možné poznat gaye podle těchto příznaků:

 • Růžová barva oblečení převládá (neplatí v Japonsku)
 • Často se prohání v lese v kostýmu elfa
 • Ve sprše je velmi nešikovný a často mu padají věci
 • …i přesto ve společných sprchách umyje záda nejem sobě, ale bezplatně i ostatním
 • Pokouší se průhledně maskovat za homosexuála
 • Pláče, když se mu při zavazování roztrhne tkanička
 • Používá počítač Apple, protože je to designově podařený výrobek
 • Je právě upalován Henrykem Laholou

Problematika homo-mužů

Problém nastává, když se potká 2 a více gayů. V takovéto chvíli totiž dochází k okamžité reakci na jejímž konci je spousta sexu a semene. Počet gayů je přímo úměrný velikosti hrozby společnosti. Děti a mladí potkávají tyto muže na ulicích a jsou ohromeni jejich ladností (to je jeden ze základních poznávacích znaků) a přejí si být jako oni. To následně vede k vymírání lidské rasy díky nemožnosti další reprodukce homopárů. Jako jedni z prvních si povšimli nebezpečí homosexuálů a homosexualismu nejrozvinutější státy: Německo a Spojené státy americké, jak dokazuje toto americké video (pozor, záběry mohou být pro někoho šokující) [1]

Označení pro gaye

Anální turista, bábovka, bieber, bobroušek, božíček, buk, bukál, bukanýr, bukva, bukvajz, bukvice, bukvoj, buzerant, buzík, buzišuk, buzna, buzola, buzuluk, cukroušek, čtyřprocentní, fagot, gay, gej, gejka, hnědkař, holčička, homík, homoděj, homofil, homokamna, homoklacek, homokláda, homosexuál, homouš, hošan, hot cent, hulibrk, kuřbambulák, kuřbuřt, kuřák pánských kožených doutníků, mačožena, méďa buzík, mejdlo, pederast, posunovač hoven, prdelokaz, přihřátej, přiteplenej, queer, radiátor, řiťomil, řiťopich, řiťoškrab, samcoložník, sodomita, spermohlt, teplajzník, teplochod, teplomet, teplomilná kytička, teplotechna, teplouš, teplý bratr, termoska, zajíček, ženuška.

Giovanni Domenico TIEPOLO Hercules and Antaeus.jpg
Giovanni Domenico TIEPOLO - Herakles a Antaios ve vzájemném obětí; obětí je zde Antaios.

Galerka

Související články


Vývoj člověka.png
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nehumornýčlověk nerozumnýnečlověk obecnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmamilmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutkapsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid
LGBTQASIQ-BDSM
Lgbt.jpg Gender témata

50 odstínů šediAnimeBukkakeDominaFeministkaFeministky.comHomosvodPapežMonogamieÚchylík

Sexsi-rainbow--pepsi-parody--gay-pride--lesbian-tshirt-large.png Odrůdy gender

ArbofilieAutofilieBisexualitaBuldozerantGayGenderHomosexualitaInsektofilieMetrosexuálŘízkofilieZoofilPedofilie