Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualita

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Canon.png Chybí autentická fotka

Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualita (anglicky Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuality,
německy Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualitär,
francouzky Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualité,
španělsky Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualidad) je sexuální orientace, jež se převážně vyskytuje u homo sapiens sapiens. Běžně se Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualita projevuje ve stejném věku jako ostatní sexuality, takže Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualita není jakkoliv odlišná, než ostatní sexuality. Bohužel se potýká se svými odpůrci, kteří se nazývají Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarofoby.

Historie Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuality[edit | edit source]

Historie Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuality datujeme do 1. desetitisíceletí, kdy se první muž identifikoval jako Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuál. První Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualní žena svou orientaci – Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualitu přiznala až po prvním Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuálovi. Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualita svůj rozkvět zaregistrovala až po oznámení prvního Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuálně orientovaného muže a první Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuálně orientované ženy. Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualita se delší dobu držela spíše v undergroundu, po delší době se ale dostala i mezi normální společnost, která se s Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualitou počala ztotožňovat, a tak po světě začalo chodit Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuálů a Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuálek.

Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarofobie[edit | edit source]

Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarofobie znamená diskriminaci, odpor nebo iracionální strach z Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuálně orientovaných osob. Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarofobie není v legislativě žádného současného státu, jakkoliv zmiňovaná, tudíž si Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarofobové smí vyjadřovat své Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarofobní názory, jež jsou zaměřeny výhradně proti Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuálům. Jeden z nejrozšířenějších Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarofobních názoru je onen, že Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualita je špatná a že Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuálně orientovaní, by se měli léčit v ústavech pro léčbu Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuality.

Legislativa ČR a Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualita[edit | edit source]

O Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualitě nepojednává paragraf 401, 738 a zbylé ostatní zákony. Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuálové a Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarofobové však stále usilují o to, aby se právo zmiňovalo o Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualitě. To, že se legislativa nezmiňuje o Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualitě, znamená, že nejsou povoleny Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuální svatby a Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuální sex, což hraje do karet Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarofobům a znepříjemňuje život Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuálům.

Slavné Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuálně orientované osoby[edit | edit source]

Leoš Mareš, Jaro Slávik, Ta vietnamská obchodnice, co tě vždycky chce obrat o 200, Takovej ten cápek, co je ožralej v metru, ale nikdo ho neposlouchá, protože nemluví, Julča z metra atd.

Zajímavosti o Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualitě[edit | edit source]

Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexualita je sexuální orientace, jejíž členové jsou Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuálně orientované, tudíž Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuálové, což neznamená, že jsou členové Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuální komunity, což znamená že jsou Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuálně orientovaní.

  • Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuálita je vynález Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuálů.
  • Američtí vědci zjistili, že Robopedopolyandrogynomonointertransbimetropolarosexuálové ve 100% případů umírají.