Julča z metra

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Julča z metra je známá bojovnice za lidská práva, působící převážně v Pražském metru. Byla málo známá až do 15. září 2013, kdy před desátou hodinou večerní velmi urputně hájila své právo sedět.

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Julča z metra na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png

Soubor:Já mám právo sedět

Incident v metru[edit]

Během hájení svého práva použila několik desítek vulgarismů a chrlila je všude kolem sebe. Její největší obětí byla důchodkyně sedící vedle ní. Julča ji vulgárně urážela a ponižovala, načež se důchodkyně zastalo několik lidí. Spolucestující se snažili Julii uklidnit a později odlákat od utlačované důchodkyně. Poté Julie na cestující plivla, načež dostala facku. Facka se setkala s pochopením většiny cestujících. Nakonec, když Julča šla plivnout na vystupující důchodkyni, ji odvážná cestující vyvedla. Po výstupu Julča na cestující opět plivla, a když si sedla na zastávku, tak se s cestujícími rozloučila tak, že zakřičela "Kurvy zasraný!".

Ohlas[edit]

Video bylo na Youtube zveřejněno pod název Já mám právo sedět a ze dne na den se stalo hitem internetu. Začalo vznikat mnoho parodií, kde se o své právo sedět přihlásila například David Rath, Jiří Kajínek či Adolf Hitler. Známou se také stala parodie od youtubera Kovyho, ve které si Jůlie stěžovala nejprve na hovory od operátora a poté na hmyz. Vzniklo také mnoho remixů. Již čtyři dny od incidentu za ní přišli reportéři TV Hovna, kteří o ni odvysílali reportáž. Věnovaly se jí i deníky Extra, Blesk a Prásk. Bylo o ní zjištěno, že je psychicky nemocná a žije doma sama se svým psem. Po několika měsících se její incident přestal řešit a již se o ní moc nemluvilo.

Další incidenty[edit]

Brzy po slavném incidentu v metru se začaly zjišťovat údaje o jejím životě. Bylo zjištěno, že měla známosti s Bohumilem Hrabalem. V současné době žije doma sama se svým psem. Žije na vesnici Horoušánky, které jsou na východ od Prahy. Je nepřizpůsobivá a terorizuje své sousedy. Přes plot jim hází kamení a výkaly a dle sousedů nemá záchod. V létě jezdí nahá na kole s blikajícími rohy a vybízí muže k sexu. Běžně nadává a i malé děti v Horoušánkách od ní znají sprostá slova. Sousedé na ni již devětkrát podávali trestní oznámení, ale zamítnuto, prý nedošlo ke spáchání trestného činu. Jednou ji v Praze vyváděl řidič z autobusu, protože ožralá napadala cestující. Sousedy její chování v metru nijak nepřekvapilo.

Externí odkazy[edit]

[1]

Viz též[edit]

F1.png Související informace obsahuje
Regál Doprava©

Pražské metro

Čtěte více v článku • Ropid
šde  
ROPID
Bus jede jinam.JPG Dopravci

ArrivaČeské dráhyČSADČSAD KladnoDP PrahaICOMJaroslav ŠtěpánekŠrotliner

JirkaPar.jpg Krtek

D (linka metra v Praze)Dějiny metra v PrazeDepo HostivařDolínkoidaChalupoidaJulča z metraKladenské metroLetňany (stanice metra v Praze)Metro do každé domácnostiMetrolinkaMetrem do BohnicPoslanecké metroPražské metroŠkoda 6MtTransflorenská magistrálaWaldorfská škola (stanice metra v Praze)Zámky (stanice metra v Praze)

Zastavkalhotka praha.jpg Autobusy

X-AX-BX-22150174177200666Autobusová doprava BenešovAz magyar szuper autobusz IkaruszKarosa C 954EIrskýbusSORVrakosa

Nehoda-tramvaj.jpg Električky

Automatizace tramvajové dopravyFordCityNízkopodlažní tramvajPorschetraTramvaje v Práglu1789121418202241

810666b.jpg S-Bahn

Esko PrahaEšusPražský SemmeringCity ElefantŠukafonNádraží Praha-HolyněNádraží Praha-SmíchovVršovické nádražíPohlavní nádražíŽabotlam

Jak40dpp.jpg Letadla

A380L1, L2

JÁ MÁM PRÁVO SEDĚT! Ostatní

Blíž PražanůmDoprava v PrazeJízdenka pražské hromadné dopravyLítačkaOpencardPatrik KokotasPrázdninový provozSeznamka v pražské MHDŠotoušTrambusUbliž PražanůmVertikální chrlič intelektuálůZastávka na znamení