Škoda 6Mt

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Krátce po přivezení do Práglu
Druhá strana vozu, taky posprejovaná

Škoda 6Mt je podzemní šalina, která má jezdit v pražském metru. Hned dvě minuty po přivezení z Plzně ji počmárali jacísi buchlábci a nikdo se neměl k tomu ji vyčistit, a když podělali i čelní sklo, jednoduše ji odvezli zpátky. (Viz obrázek). Druhá strana vozu měla namísto žlutých červené pruhy, ale teď nejsou vidět pruhy ani na jedné straně. Byly pod střechou a pod okny.

Výroba[edit]

Trvala 2 (všimněte si že je to prvočíslo) roky. Bylo použito plastu, rozčvahňaného papundeklu a dalších věcí. I přesto však 6Mtčko jezdí rychlostí nejméně 80 (není to prvočíslo) km/h, tedy 0,0666 glompů za mnult. Vyráběla se v Plzni, proto je oplzlá. (Hlavně těma stupidníma malůvkama.) Zajímavostí je, že tato šalina nevyrostla na šalinovníku jako ostatní šaliny a Bojové šaliny, ale pracně ji vyrobili pracovníci Škodovky za použití vraků šalin z roku 1942. Proto také neuvolňuje prdík jako šalinovník a jeho plody, ale uvolňuje oxid uhličitý a vodík.

Současnost a nedávná minulost[edit]

V Práglu byla šalina chvíli testována, vzápětí dělali zkoušku zátěže (s kusy železa a ne s lidma, prosím !) Poté ještě zkusili brzdnou dráhu a následně jim to grafiťáci počmárali tak, že nebylo z kabiny vidět. Souprava se musela vrátit do Plzně, po cestě ještě zkoušela couvat, ale to jí moc nešlo. Dojela jen do Krče, kde byla napojena za lokotraktor a ten ji dovezl až do Plzně. Teď tam hnije a čmárají po ní veseele dál. Naděje, že se někdy do Práglu vrátí, je naprosto nulová (Ještě že tak..)

Budoucnost[edit]

O nákupu šaliny uvažuje Praha 666 v rámci projektu Metro do každé domácnosti. Jsou ale vyžadovány některé modifikace, například změna označení na Škoda 666Mt. Druhá verze budoucnosti této šaliny pod zemó je ta, že bude rozebrána a prodána na Ukrajina. Beztak to ale nebude žádná škoda !!!

Ovšem jestliže tató šalína půde do podzémka, tak ji všichni posprejujou.. protože taký hnus neviděl nikdo z nás !!!!

Nehrňte krkem taky na[edit]

Další fotky 6Mtčka


Krtek v Československu a ve světě
šde  
Šaliny
Šalina na biopalivo nulté generace, nevyráběné z obilí

Automatizace tramvajové dopravyBojová šalinaBojová šalina T3XFordCityLokalka v OstravěNízkopodlažní tramvajObrněná šalina Š-24PorschetraRebešovický nadsvětelný koridorŠalinŠalinaŠalina NecyklopedieŠalinovníkŠalinkartaŠalinokoptéraŠalandaŠkoda 6MtŠkoda 13TTramvajová doprava v Novoperdelkinskotěrkenskaněvskoje-NevyslovitelnojeTrolejbantVozovna PisárkyX-AX-B1791214182291

šde  
ROPID
Bus jede jinam.JPG Dopravci

ArrivaČeské dráhyČSADČSAD KladnoDP PrahaICOMRopid

JirkaPar.jpg Krtek

D (linka metra v Praze)Dějiny metra v PrazeDepo HostivařDolínkoidaChalupoidaJulča z metraKladenské metroLetňany (stanice metra v Praze)Metro do každé domácnostiMetrolinkaMetrem do BohnicPoslanecké metroPražské metroŠkoda 6MtTransflorenská magistrálaWaldorfská škola (stanice metra v Praze)Zámky (stanice metra v Praze)

Zastavkalhotka praha.jpg Autobusy

X-AX-BX-22150174177200666Autobusová doprava BenešovAz magyar szuper autobusz IkaruszKarosa C 954EIrskýbusSORVrakosa

Nehoda-tramvaj.jpg Električky

Automatizace tramvajové dopravyFordCityNízkopodlažní tramvajPorschetra1791214182241

810666b.jpg S-Bahn

Esko PrahaEšusPražský SemmeringCity ElefantŠukafonNádraží Praha-HolyněNádraží Praha-SmíchovVršovické nádražíPohlavní nádražíŽabotlam

Jak40dpp.jpg Letadla

A380L1

JÁ MÁM PRÁVO SEDĚT! Ostatní

Blíž PražanůmDoprava v PrazeJízdenka pražské hromadné dopravyLítačkaOpencardPatrik KokotasPrázdninový provozSeznamka v pražské MHDŠotoušTrambusUbliž PražanůmVertikální chrlič intelektuálůZastávka na znamení