Pohlavní nádraží

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Google uncyc.jpg Pohlavní nádraží na googleTohle je jediný článek na téma „Pohlavní nádraží“ na celým internetu.

Vědci z Necyklopedie na to opět přišli jako první!

Jakékoliv heslo na téma Pohlavní nádraží byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie.png

„Doufám, že nemáte vyrážku na těch svých prašivých *******. Vypadáte jako byste přišli z pohlavního nádraží.“

- Krysa, Mandragora

„Nádraží? Tak to musíte pohlavní.“

- náhodný kolemjdoucí
Koncept nového Pohlavního nádraží se světovým unikátem - krytým letištěm.

Pohlavní nádraží (anglicky Sexstation, nebo Dickstation) se nachází v Praze a je hned po Hlavním nádraží to nejdůležitější. Jedná se totiž o dopravní uzel tramvajové, vlakové, autobusové, lodní, letadlové, koňské a potrubní dopravy. Do 2 let by se mělo Pohlavní nádraží zpřístupnit také psím spřežením a vybavit kotci pro ubytování psů přes noc. Do 4 let by se na nádraží měla vybudovat odpalovací rampa pro lety do vemíru.

K Pohlavnímu nádraží vede několik příjezdových cest - hlavních i pohlavních. Nejvíce lidí se k nádraží dostává po hlavních, jelikož cesty pohlavní bývají často zarostlé hustým a často zcela neproniknutelným porostem pubickým, a používají je tak jen ti, co mají spíše dobrodružnější náturu.


Zaměstnanci[edit | edit source]

Zaměstnancům Pohlavního nádraží se říká pohlaváři. Vysocí pohlaváři pracují ve vedení a v kancelářích. Střední pohlaváři pracují na pokladnách a v občerstveních. Nižší pohlaváři se starají o údržbu pohlavních ulic a hlídání toalet a šatny.

Na Pohlavním nádraží můžeme také potkat některé orgány, avšak ty nejsou zaměstnanci nádraží, ale státu.

Takto vypadalo Pohlavní nádraží před 7 lety při pohledu z vesmíru. Budova již kapacitně nestačila a bylo třeba postavit novou.

Atrakce[edit | edit source]

V budově Pohlavního nádraží se nachází spousta atrakcí. Níže je seznam stále expozice. Dále je zde expozice sezónní, závisející mimo jiné na ročním období a probíhajících svátcích. Například v létě zde můžete potkat návštěvníky z exotických destinací, v zimě zase ne.

Muzeum dopravy - V prostorách nádraží se nachází unikátní historické kousky dopravní techniky. Většinou je to způsobeno tím, že techniku někdo na nádraží přiveze, načež vystoupí a natolik ho učarují další atrakce, že už nechce jet zpátky. Z těch nezajímavějších je zde unikátní tramvaj, jejíž design navrhoval Jára Cimrman, kolečkové brusle, na kterých Chuck Norris objel mléčnou dráhu, nebo létající talíře z místního bufetu.

Sbírka nemocí - Na nádraží se nachází spousta lidí, kteří mají různé nemoci. Dominují jim, jak jinak než nemoci pohlavní. Pro sběratele nemocí je to naprostý ráj. Není problém zde nasbírat slušnou sbírku nemocí, nebo doplnit osobní kolekci a lze zde získat i nemoci exotické (díky sezónním atrakcím) a méně známé. Není výjimka, když si odsud odneste nemoc naprosto novou a neznámou.

Živé panoptikum - Po celý rok je zde dostatek podivných a zajímavých lidí, které zde můžete potkat a lépe poznat. Můžete tu dokonce potkat i tak prapodivné a obskurní existence, jako je třeba šotouš obecný.

Sbírka fotografií - V prostorách nádraží jsou k prohlédnutí fotografie známých cestujících, ale také historické záběry staré nádražní budovy.


Nádraží ČD.jpg NÁDRAŽÍ
Brněnské hlavní nádražíDesná-PutinskáLiberec hlavní nádražíNové brněnské nádražíDvoupatrové nádražíNádraží Františka Josefa I.
LampárnaPohlavní nádražíNádraží SmíchovTanvaldské nádražíVršovické nádraží
šde  
ROPID
Bus jede jinam.JPG Dopravci

ArrivaČeské dráhyČSADČSAD KladnoDP PrahaICOMJaroslav ŠtěpánekŠrotliner

JirkaPar.jpg Krtek

D (linka metra v Praze)Dějiny metra v PrazeDepo HostivařDolínkoidaChalupoidaJulča z metraKladenské metroLetňany (stanice metra v Praze)Metro do každé domácnostiMetrolinkaMetrem do BohnicPoslanecké metroPražské metroŠkoda 6MtTransflorenská magistrálaWaldorfská škola (stanice metra v Praze)Zámky (stanice metra v Praze)

Zastavkalhotka praha.jpg Autobusy

X-AX-BX-22140150165174177200666Autobusová doprava BenešovAz magyar szuper autobusz IkaruszKarosa C 954EIrskýbusSORVrakosa

Nehoda-tramvaj.jpg Električky

Automatizace tramvajové dopravyFordCityNízkopodlažní tramvajPorschetraTramvaje v Práglu1789121418202241

810666b.jpg S-Bahn

Esko PrahaEšusPražský SemmeringCity ElefantŠukafonNádraží Praha-HolyněNádraží Praha-SmíchovVršovické nádražíPohlavní nádražíŽabotlam

Jak40dpp.jpg Letadla

A380L1L2Letecké linky PID

JÁ MÁM PRÁVO SEDĚT! Ostatní

Blíž PražanůmDoprava v PrazeJízdenka pražské hromadné dopravyLítačkaOpencardPatrik KokotasPrázdninový provozSeznamka v pražské MHDŠotoušTrambusUbliž PražanůmVertikální chrlič intelektuálůZastávka na znamení