Insektofilie

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Insektofilie je porucha pohledu na svět, zvláště pak na hmyz. Je speciálním druhem pedofilie, s tím rozdílem, že insektofilové jsou ulítlejší ještě na něco menšího a bezbranějšího.


Historie[edit | edit source]

První případy insektofilie se datují do roku 666, kdy irský vědec Gustav Gustavovič Vyližvosič MacKenzie (někdy zkracován jako Karel) popsal případ muže sexuálně obtěžujícího mravence. Ještě týž rok vydal práci "Insktofilie aneb porušuje mr**ní mravenců mravy?", za kterou sklidil velký úspěch. Teprve po jeho smrti bylo zjištěno, že kniha byla ve skutečnosti jeho autobiografií, a že byl ve skutečnosti i nekrofil. Taktéž bylo nalezeno torzo jeho nové knihy, kterou připravoval, nazvané "Mr. Mráz mr*á mrtvé mravence". Jednalo se o beleterii, založenou ale na skutečných událostech.

Projevy[edit | edit source]

Osoby trpící insektofilií se většinou chovají normálně (místy až podezřele), ale jejich pravá povaha vyplývá na povrch náhle a bez varování. Podle některých vědců mezi spouštěče může patřit úplněk (v takovém případě hovoříme o insektofilykantropii), zacinkání šaliny či Miloš Zeman. Po spuštění se doporučuje všem osobám malého vzrůstu a tenkých končetin držet se dále od postiženého, neboť je možné, že v náhlém pominutí mysli udělá chybu a splete si vás se svou přirozenou obětí, hmyzem. Podle výzkumů končí řádění insektofila až tehdy, když v okolí nezůstává živý hmyz v okolí 69 metrů. V případě nekrofilního insektofila naopak konec nastává, jakmile v okolí 42 metrů nezůstane jediná mrtvola, u které by se dalo předpokládat, že se jedná o hmyz. Situace, ve které se potkají insektofil a nekrofilní insektofil, je extrémně nebezpečná, nazývaná insektofilní kombo, a při jejím uskutečnění nezůstane cokoliv připomínající hmyz v okolí 10 099 (prvočíslo!) metrů.

Vedlejší projevy[edit | edit source]

Insektofilové se často vyznačují zvýšenou schopností slyšet vysoké frekvence, na kterých komunikuje hmyz. Taktéž byly popsány případy insektofilů, kteří bezchybně předpověděli nájezdy sarančat.

Průmyslové využití[edit | edit source]

Insektofilové jsou často využíváni jako levná alternativa postřiků proti hmyzu, například v sadech, polích, útulcích pro bezdomovce či psích útulcích (v tomto případě je však nutná ostražitost, neboť může dojít k záměně některých drobnějších plemen za hmyz, například čivav).

Insektofilie u zvířat[edit | edit source]

Výskyt insektofilie byl kromě lidí také popsán u mrtků, jakožto i u prasopsů či ovcí. Spekuluje se, že by se tato porucha mohla teoreticky vyskytovat i u hmyzu.

Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyHypertenzeJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKoronavirusKyprovkaLigmaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNádorNajbrtNemakačenkémieObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaRybí prstySklerózaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaŠtíhlostToxoplazmózaZácpaZimní virózaZrakovinaŽízeňŽlutá zimnice

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieBlbostČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlíčová encefalitidaKlišéKremlobotieKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMatematický ďábelMaterialismusMetapsychická jaringitidaMoralismusMoribundusMzeNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPanická poruchaPedofiliePéro v ústechProkrastinacePsychoanalýzaRESETŘízkofilieSerbantropieSušiho komplexUmělá demenceVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsWindows VistaXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightČeskofilm (Wikipedie TV)EditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikichrámWikipedistéWikityranieZastaralé šablony

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusBurešismusInkontinenceJehovismusKomunismusKonspirační chorobyRespiraptorRosamunde PilcherRouškaSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti

LGBTQASIQ-BDSM
Lgbt.jpg Gender témata

50 odstínů šediAnimeBukkakeDominaFeministkaFeministky.comHomosvodPapežMonogamieÚchylík

Sexsi-rainbow--pepsi-parody--gay-pride--lesbian-tshirt-large.png Odrůdy gender

ArbofilieAutofilieBisexualitaBuldozerantGayGenderHomosexualitaInsektofilieMetrosexuálŘízkofilieZoofilPedofilie