Nemakačenkémie

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Mze.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Google uncyc.jpg Nemakačenkémie na googleTohle je nejlepší článek na téma „Nemakačenkémie“ na celým internetu.
Průběh nemakačenkémie v pokročilém stádiu, všimněte si že už pracuje jen jeden člověk

Nemakačenkémie (Latinský název Nechucus Pracus) je zákeřná choroba, která běžně postihuje většinu populace v Čekistánu a často i normální lidí jinde v Evropě.

Šíření[edit | edit source]

Je dokázáno, že jakmile se nakazí jedna osoba na pracovišti, ovlivní svým chováním ostatní, a choroba se snadno šíří. V případě propuknuvší epidemie je na vedení firmy, aby nemoc vyléčilo a přijalo taková opatření, která zabrání dalšímu šíření.

Již starověký vědec Nechcius Pracius Vyhybalius upozornil na nebezpečnost této choroby. Bakterie pod souborným názvem z latinského nehakés, romsky nehákes, se šíří rychleji než řetězová reakce a prakticky proti ní není léku.

Celá staletí se mezinárodní vědecké fórum snaží vymyslet širokospektrální aktipracentika, aby virus zlikvidovali - marně. Nejdále se v této věci dostal ve 13. století ukrajinský vědec Rublin Nemakačenko, který dál výzkumu své slavné jméno. Jako první přeložil dosud skryté dílo gemánského krále - pro laiky foneticky Krupcia Budižkničemixe - pro odborníky Coruptia Budiss Nicemixe, že by se mělo dělat aspoň něco, pokud není úkon financován v měnách jako zastarou bellu, za hovno, za starou bačkoru, ale ve zlatě či diamantech.

Je pravdou, že infekce se zničit nedá úplně, přiznává lékařské Světové sympozium, ale dá se na čas omezit množstvím pilulek $, , nejúčinnější jsou však GPB ze Spojeného království, nemocný jich nespotřebuje tolik jako u ostatních.

Pilulky CZK jsou vetšinou klinicky neúčinné, proto nemocný musí dostávat léky v makrohodnotách, aby se choroba zastavila včas. Blink Packal upozornil už v roce 19xy, že když nebudou prášky $, GBP dokonce ani CZK, studium nemakakčenkomanie nepomůže.

Symptomy a průběh choroby[edit | edit source]

Osoba, která chytí nemakačenkémii, vypadá jako unavená, frustrovaná, dekompenzovaná, deprimovaná nebo dokonce líná. Ve smečce často zastává roli omega samce. Od lenivého nebo deprivovaného člověka se však liší tím, že ji k práci nepřinutí vůbec nic. Ani špatná životní úroveň, naléhání tchýně, chátrající obydlí přemlouvání kamarádů, chudá výživa, málo sexu, odchod partnerky, vyloučení z rybářského svazu, rozkol rodiny, bučení domácího zvířectva ... prostě nic.

Nemakačenkémie má tři fáze:

  • 1) Člověk přijde domů unavený z práce, a nechce se mu nic dělat.
  • 2) Člověk přijde do práce unavený z domu, a nechce se mu nic dělat.
  • 3) Člověk přijde z práce nebo z domu a kurevsky se mu nechce nic dělat bez ohledu na to, jestli je nebo není unavený.

Léčba[edit | edit source]

Docela funguje hromadné propouštění. Některé firmy se snaží nemocné pracovníky vyléčit zvýšením platu, ale tato metoda se ukázala jen jako částečně účinná. Nejefektivnější způsob léčby je pořádný průplesk. Chronickým pacientům lékaři doporučují sebevraždu, ta ovšem není hrazena VZP.


Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyHypertenzeJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKoronavirusKyprovkaLigmaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNádorNajbrtNemakačenkémieObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaRybí prstySklerózaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaŠtíhlostToxoplazmózaZácpaZimní virózaZrakovinaŽízeňŽlutá zimnice

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieBlbostČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlíčová encefalitidaKlišéKremlobotieKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMatematický ďábelMaterialismusMetapsychická jaringitidaMoralismusMoribundusMzeNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPanická poruchaPedofiliePéro v ústechProkrastinacePsychoanalýzaRESETŘízkofilieSerbantropieSušiho komplexUmělá demenceVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsWindows VistaXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightČeskofilm (Wikipedie TV)EditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikichrámWikipedistéWikityranieZastaralé šablony

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusBurešismusInkontinenceJehovismusKomunismusKonspirační chorobyRespiraptorRosamunde PilcherRouškaSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti