Klausofobie

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Václav Klaus.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Klausofobie je vážná choroba, jejímž objevitel, průkopníkem a zároveň prvním nemocným byl a je známý všeuměl, objevitel a překonatel Járy Cimrmana Vendelín Bystroň.

Ani s tímto Klausem

Co je to vlastně klausofobie?[edit]

Klausofobie je strach z toho jít někam sám. V pokročilých stádiích už to nezvládnou nemocné subjekty ani na záchod.

Kdy byla poprvé prokázána klausofobie?[edit]

V červnu roku 2008 mistr Vendelín Bystroň prosil svého kamaráda, aby se s ním šel podívat na 2 metry vzdálenou informační tabuli. O něco později už nedokázal dojít sám ani k metr vzdálenému automatu. Vrcholem bylo, když jednou nepřišel do školy, protože nedokázal sám dojít z nádraží. Celý den seděl na nádraží a prosil ostatní lidi, jestli ho někdo doprovodí. Nedoprovodil.

Klausofobie se zcela jistě nevyskytuje v Nejjasnější Republice Václav Klaus

Jak se projevuje?[edit]

Projevuje se neskutečnou závislostí na okolních lidech. Dalšími příznaky je tloustnutí a nadměrná agresivita po jídle a vlastně i před jídlem. U některých se ale projevuje jen občasně v silných záchvatech, jiní ji mají stále, ale slabší.

Může být klausofobie smrtelná?[edit]

Pro okolí možná ano. Pro samotného klausofobika je nebezpečná zvláště, když se sejde více klausofobiků a každý chce jít jinam.

Dá se nějak léčit?[edit]

Terapií je, že necháme klausofobika samotného nebo ho necháme ujít nejdříve 2 metry, potom postupně přidáváme. Léčba klausofobie chemickým způsobem je mezi vědci druhá na žebříčku hned za léčbou rakoviny. AIDS je až třetí.

Existuje opak klausofobie?[edit]

Ano, je to tzv. havlofobie, od které máme ale doložen jen několik nemocných. Dotyčný chce dělat všechno sám, což je ale problémem například u rozmnožování. Pro okolí ale nejsou havlofobici nebezpeční.

Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNádorNajbrtNemakačenkémieObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaRybí prstySvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZácpaZimní virózaZrakovinaŽízeňŽlutá zimnice

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMatematický ďábelMaterialismusMetapsychická jaringitidaMoralismusMoribundusMzeNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSerbantropieSušiho komplexUmělá demenceVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightČeskofilm (Wikipedie TV)EditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikichrámWikipedistéWikityranieZastaralé šablony

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusBurešismusInkontinenceJehovismusKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti