Klešťová encefalitida

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Klešťová encefalitida
Hasákos flaviridae
{{{název}}} – znak
{{{název}}} – vlajka
Pacientka s klestovou.jpg
Kombinačkami napadený clitoris pacientky.
příznaky: odpor k práci
napadené orgány: pohlavní orgány
255px
Hasák je to nejhorší co může pacienta napadnout.
prevence: návštěvy hospody
léčba: zamezení přístupu k jakékoli práci, absolutní klid
léky: chlast
přenos infekce: kapénkami
st. nebezpečí: střední až vyšší

Klešťová encefalitida (též klešťový přirozený zánět) je invazivní onemocnění napadající vnější orgány humadoidů. Nejčastěji napadenými orgány jsou clitoris a penis druhu homo sapiens. Přenos původců ze skupiny nástrojů se uskutečňuje striktně nehumanitárně, leč částečně invazivně.

Jakékoliv heslo na téma Klešťová encefalitida byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie.png

Onemocnění[edit]

Obecně lze říci, že nemoc probíhá hůře u dospělých než u dětí a že po setkání s „virem“ získává člověk s normálně pracujícím slévárenským i kovoobráběcím systémem imunitu proti typu nákazy. Tato imunita však není trvalá, postupem času slábne. Nemoc (pokud vůbec propukne) může mít podobu jen lehkých bolestí přirození a zvýšené žádostivosti na barevné kovy. Horečky, dezorientace, ztuhnutím šíje, jsou typické příznaky. Způsobuje ji Klešť obecný.

Přenos[edit]

Hlavní přenos se odehrává prostřednictvím tepelného legování kleští, přičemž přirozeným rezervoárem nemoci jsou zejména vedoucí kápové zahraničních strojírenských firem z Bangladéše, Turkmenistánu a Severní Koree.

Očkování[edit]

Po očkování hořčíkem se očkuje litina ještě ferosiliciem, aby se zabránilo vzniku bílé litiny v rychle chladnoucích částech odlitku.

Výskyty[edit]

Jedna z největších epidemií klešťů postihla německou armádu na kruhovém objezdu u Stalingradu a byla hlavní příčinou její porážky ve válce.

Novorozeně napadené kleštěm.
Nejznámější druhy klešťů obecných

Následky[edit]

Toto onemocnění přirození může bohužel v některých případech způsobit i smrt. V takovém případě však paradoxně nejde o smrt přirozenou.


Wikimedia Commons nabízí speciálně pro Necyklopedii multimediální obsah k tématu:
Klešťová encefalitida
Wikicom.png


Google uncyc.jpg Klešťová encefalitida na googleTohle je nejlepší článek na téma „Klešťová encefalitida“ na celým internetu.
Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNádorNajbrtNemakačenkémieObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaRybí prstySvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZácpaZimní virózaZrakovinaŽízeňŽlutá zimnice

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMatematický ďábelMaterialismusMetapsychická jaringitidaMoralismusMoribundusMzeNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSerbantropieSušiho komplexUmělá demenceVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightČeskofilm (Wikipedie TV)EditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikichrámWikipedistéWikityranieZastaralé šablony

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusBurešismusInkontinenceJehovismusKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti