Copyright

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Copyright.png
Podle nejnovějších právníckých rozborů OSY bude zpoplatněn i tento Leonardův obraz.
Piráti nedodržujíci kopyrajt řádí v knihovně

Copyright je právo na duševní vlastnictví (například porno). Vrchním správcem všeho copyrightu je OSA, copyright porna chrání IFPI, která za tímto účelem úzce spolupracuje s BIS Brother. Pohlaváři OSY mají tato práva:

  • Právo strčit vaši hlavu do kopírky.
  • Právo stistknout červené tlačítko kopírky kolikrát chtějí.
  • Právo znásilnit vás přitom do prdele.
  • Právo kdykoli ukrást váš počítač.

Jestliže zkopíruješ CD, z obchodu zmizí jedno skutečné CDčko a kapitánům hudebního průmyslu pak mizí peníze, takže nemají ani na žrádlo ani na úplatky svým oblíbeným politikům. Takže jestli stahuješ hudbu podléhající copyrightu, jsi zlý hříšný vrah a zasloužíš si okamžitě zemřít.

Rovněž je zakázáno odjímat umělcovi hlavu a ukazovat ji na veřejnosti. Osoby které dostaly transplantovaný orgán jej nesmí užívat k vytváření uměleckých děl.

Copyright se vztahuje na každé dílo počínaje okamžikem jeho vzniku. Užijete-li cizí umělecké dílo k vytvoření vlastního, (doporučený způsob úpravy je retuše původních údajů o copyrightu,) máte copyright na nové dílo. Abyste mohli copyrightu užívat, postupujte takto:

  • Věnujte 10 000 000 českokorun nebo 10 000 000 000 000 000 morgošů na volební kampaň vašeho oblíbeného politika.
  • Nechte si copyright zapsat u vašeho oblíbeného soudu vaším oblíbeným soudcem, který se zná s vaším oblíbeným politikem.
  • Vyberte si oběť! Není nutné, aby dotyčný někdy předtím viděl vaše dílo. Buďto by měl být hodně bohatý, nebo naopak hodně chudý, abysete z něj udělali exemplární příklad pro ostatní.
  • Rozdělte se s OSOU.
  • Vydělávejte!


Příbuzné právní koncepty[edit]

Copyleft.png
Kopyleftimg.jpg

Copyleft[edit]

Copyleft je užívaný na Wikipedii a Českopedii. Název je odvozen od levicového zaměření Českopedie. Metodami se neliší od copyrightu, z jeho výnosů je financována Komunistická strana Floridy, nikoli OSA. Kopírováním obsahu Wikipedie oddalujete nastolení spravedlivého světového řádu!

Copyup.png

Copyup[edit]

Copyup chrání v katolické církvi všechna díla pocházející od Boha, například Bibli, obrázky svatých, a nakonec i všechno Boží stvoření. Vrchním držitelem všeho copyupu je Ježíš. Dílo chráněné copyupem smí být užito jen bohulibým způsobem. Nebudeš kopírovat dílo bližního tvého, aniž zkopíruješ manželky bližního svého, ani služebníka jeho, ani děvky jeho, ani vola jeho, ani osla jeho ani čožkoli jest bližního tvého!

Copydown.png

Copydown[edit]

Copydown je užíván v Necyklopedii. Vyjadřuje tak, že celá Necyklopedie pochází od Satana.

Důkaz tady.

Copywrong.PNG

Copywrong[edit]

Copywrong, neboli unfair use je užívání autorského práva někým jiným, než autorem, tam kde autora není možné zjistit. Jako takový podléhá OSE. Užití ruského písmene ja dokládá odkud copywrong přišel. Značka je přímo odvozena ze slova ja, tedy .

Copyforward2.png

Copyforward[edit]

Ve čtyř - a vícerozměrném prostoru existuje copyforward a copybackward, který mohou využívat cestovatelé časem. U díla opatřeného copyforwardem mohou popírat tvůrci tantiémy i po vypršení copyrightu (tedy 70 po své vlastní smrti.) Copyforward není dědičný.

Copybackward2.png

Cobybackward[edit]

Využitím copybackwardu je možno kopírovat autorská díla chráněná copyrightem tím, že jejich volnou kopii z budoucnosti přeneseme do současnosti. Je zakázáno přenášet díla, která byla vytvořena teprve v budoucnosti. Např. román Jak Hedvíček kradl salámy.

K tématu[edit]

Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKoronavirusKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNádorNajbrtNemakačenkémieObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaRybí prstySklerózaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZácpaZimní virózaZrakovinaŽízeňŽlutá zimnice

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMatematický ďábelMaterialismusMetapsychická jaringitidaMoralismusMoribundusMzeNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPanická poruchaPedofiliePéro v ústechProkrastinacePsychoanalýzaRESETŘízkofilieSerbantropieSušiho komplexUmělá demenceVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsWindows VistaXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightČeskofilm (Wikipedie TV)EditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikichrámWikipedistéWikityranieZastaralé šablony

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusBurešismusInkontinenceJehovismusKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherRouškaSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti