Vegetariánství

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Tento článek je psán v encyklopedickém stylu.

To znamená, že o popisovaném tématu pojednává zcela vážně.

„"Vegetarián" je starý indiánský výraz pro špatného lovce.“

- Ulzana
Vegetariáni na lovu. Počátek 21. století, autentická fotografie, citlivě kolorováno.

Vegetariánství (a jeho militantní formy veganství a frutariánství) je dieta, při které se člověk snaží žrát tak, aby co nejméně zatěžoval přírodu a životní prostředí. Tyto duševní nemoci se léčí buď alkoholismem, jehovismem nebo těhotenstvím.

Rozdělení[edit | edit source]

Pojďme si názorně ukázat rozdíly mezi jednotlivými subkulturami pomocí následující diskuse:

Ha ha, vy debilové nežerete maso a proto se musíte cpát vitamínovímá doplňkama, tomu říkáte přirozená strava?--Všežrout 23. 2. 2016, 12:02 (UTC)

A víš ty debile kolik zvířat musí trpět a umřít aby sis mohl tu svoji mlsnou držku nacpat masem? Já jen žeru živočišné produkty při jejichž výrobě a následné spotřebě se nikomu neubližuje.--Vegetarián 24. 2. 2016, 11:54 (UTC)
Tak hele, ty kreténe, i při chovu zviřata trpěj, maj takový podmínky pro život, že to že je brzo zabijou je vlastně dobře protože tim pro ně skončí utrpení, debile, a proto nežeru nic co je živočišného původu, ani hovna, debile, žeru jen kytky, debile, a nezasírám si cévy špatnym cholesterolem narozdíl od tebe, debile.--Vegan 27. 2. 2016, 21:34 (UTC)
Ani hovna, jo? Ale to děláš obrovskou chybu! --FekálMan 28. 2. 2016, 06:24 (UTC)
Vy kreténi, na co si to hrajete do prdele!? Si řikáte nějaký milovnící všeho živého, a co kytky, co kytky idioti, ty jsou taky živý, vegane zkurvenej, jak si myslíš že tomu salátu je když mu ukusuješ listy, nebo tý mrkvi, když ji vytáhneš ze země, začneš ukusovat a normálně ji zabiješ. I kytky maj právo na ohleduplnost, proto jim neubližuju, beru si jen to co mi sami dobrovolně daj, tak aniž bych je odběru toho jakkoliv poškodil, což je ovoce, semena a plodová zelenina.--Frutarián 27. 2. 2016, 21:36 (UTC)
Si myslíš imbecile, že ovoce se sbírá ze země a ne přímo ze stromu? Tak to jistě žereš jen potlučená padančata. Nebo né? Že otrhávání stromu nebolí? Představ si že tobě by někdo chtěl urvat koule. Já žiju jen z energie matičky Země, mým denním chlebem je čerstvý vzduch.--Breatharián 24. 12. 2016, 13:27 (UTC)
Všem bych Vám diagnostikoval poruchy příjmu potravy. Strava by především měla zůstat v rámci vlastního druhu.--Doktor Hanibal 24. 12. 2016, 13:27 (UTC)
Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyHypertenzeJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKoronavirusKyprovkaLigmaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNádorNajbrtNemakačenkémieObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaRybí prstySklerózaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaŠtíhlostToxoplazmózaZácpaZimní virózaZrakovinaŽízeňŽlutá zimnice

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieBlbostČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlíčová encefalitidaKlišéKremlobotieKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMatematický ďábelMaterialismusMetapsychická jaringitidaMoralismusMoribundusMzeNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPanická poruchaPedofiliePéro v ústechProkrastinacePsychoanalýzaRESETŘízkofilieSerbantropieSušiho komplexUmělá demenceVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsWindows VistaXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightČeskofilm (Wikipedie TV)EditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikichrámWikipedistéWikityranieZastaralé šablony

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusBurešismusInkontinenceJehovismusKomunismusKonspirační chorobyRespiraptorRosamunde PilcherRouškaSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti

Bullfinch (51093556917).jpg

Kompletní pahýl Tento článek je sice krátký, ale dozvíte se z něho vše. Nemá smysl, abyste o dané problematice sháněli jinde další informace. Nenajdete je.