Windows Vista

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Jedna z reklam na oblíbený nasírací nástroj
Další klasická kampaň na Vistu

Windows Vista je převratný počítačový likvidační systém od velkého Billa a jeho firmičky Microšrot. Je vylepšen o průhledná chybová okna, dokonalejší nasírací funkce a pokročilé matematické funkce, například počítání na nekonečno desetiných míst na pozadí, čímž systém na plno využije i víceňadrové procesory.

Jméno je převzato po italském skláři Giacomo Vistovi, který jako první vyráběl průhledná, nyní již zastaralá, skleněná okna.

Důvod vzniku[edit]

Pokles tržeb světových výrobců počítačů, způsobený tím, že uživatelé prostě lepší počítače nepotřebovali – předchozí verze systému Windows byly bez problémů schopny nasírat uživatele počítačů jako Elektronika 666, Ural a dalších... Microšrot proto vyvinul systém, na kterém se všichni napakují, protože uživatelé budou muset pro přechod na Vistu svoje počítače vyměnit za výkonnější.

Vývoj[edit]

I přes to, že většina funkcí byla ukradena z konkurenčných systémů, trval vývoj několik let a šel ruku v ruce s vývojem počítačů, aby umožnil maximální využití jejich výkonu. Při vývoji bylo mnoho počítačů úplně zničeno, protože nebyly plně kompatibilní s novým systémem a některé počítače raději samy aktivovaly autodestruktivní mechanismus, aby znemožnily instalaci. Přes tyto počáteční neúspěchy pokračoval vývoj rychlým tempem kupředu. Proslýchá se, že se uvedení do provozu zdrželo kvůli vkládání spousty chyb, aby mohli programátoři vykazovat činnost a nebyli propuštěni.

Beta verze Visty byla testována na superpočítači pro předpovídání minulosti. Test ale skončil katastrofou, počítač přetížením explodoval. Při této nešťastné události zemřelo 42 lidí.

Finální verze systému se nijak neliší od beta verze.

Jedna z pirátských verzí

Pirátské verze[edit]

Tento systém je tak strašný sám o sobě, že ani pirátským verzím se ho nepodařilo vylepšit, jak to dosud vždy platilo u předchozích verzí Windows.

Písničky na Windows Vista[edit]

Dneska už mi Windows ňák nejdou přes disky, stojím s dlouhým kabelem nad bednou s popisky, stojím s dlouhým kabelem jako amatér to mi zase nefunguje ten můj adaptér.

Ref: Tak kopni do tý bedny, to se zas nečekáš, než se ty Windows nestartují, pak se polekáš, co se to objevilo na obrazovce tvý, takhle snad nevypadá ani Windows ENtý.

Mít tak hodně RAMky, aby Windows šly, vytáhnu prachy z mamky, u ní by se našly. Tyhle blbý Windows mě začínají štvát, asi radši s autíčky začnu si jen hrát.

Kdyby tak ty Windows nechtěly pořád stát, mohl bych se klidně u těch her i smát. Mohl bych si v klidu o hrách jen tak snít, a nemusel bycch pořád zmáčkutý reset mít.

Když jsem spustil windows a než se rozkoukal, ihned někam spadly a já se jen koukal. Čuměl jsem jak tupec, je to záhada, s windowsama se přece nikdo nehádá.

Až kopneš do tý bedny, jak se to dělává, v počítači zůstane jen dírka mrňavá. Jenom dírka mrňavá a k zkratu jenom krok, a z padesáti tisíc nemáš ani flok!

Pokusy[edit]

Výsledek testu

Vista byla také úspěšně nainstalována do mozků několika lidí, které ovšem pro nedostatečný výkon způsobily explozi hlavy testovaných subjektů.

Vlastnosti systému[edit]

  • Vista maximálně využije výkon vašeho počítače, na ostatní aplikace se však při vývoji zapomnělo a tak na ně také zapomeňte.
  • Průhledná okna vám umožní nahlédnout do útrob vašeho monitoru, jako by to bylo skutečné okno.
  • Nová verze nasíracího systému JehoVista byla dovedena k dokonalosti. Vista se vás tak může v pravidelných, nepravidelných a hlavně vždy v nevhodných intervalech a opakovaně ptát na různé blbosti. Pokud chcete cokoliv udělat musíte to nejméně třikrát odsouhlasit a stvrdit vlastní krví.
  • Systém také sleduje využití vašeho disku a veškeré nevyužité místo optimálně využije k uložení výsledků výpočtů, které neustále probíhají na pozadí (již zmiňované ). Tento proces je nezastavitelný a nevratný.
  • Po několika dnech používání se systém sám zničí a je potřeba nová instalace a většinou i nový počítač.
  • Jedno z mála praktických využití spočívá ve využití procesoru a celého počítače, který se pak tím zahřívá, což je výhodné pro chladné večery a elektrárenské společnosti. Vistu si oblíbili jedině jehovisté jak již název jejich sekty napovídá. Pro obveselení systém občas spadne, verze Home padá hlavně doma a verze Business padá zase v práci. Nedoporučuje se používat na důležité práce, jako například k editování Necyklopedie

Potřebné vybavení[edit]

Neúspěšná instalace

Pro instalaci především potřebujeme výkoný počítač, nejlépe s víceňadrovým procesorem a neomezeným úložným prostorem, k tomuto účelu nejlépe poslouží paměť WOM.

Počítače prodávané v obchodech připravené na Vistu jsou většinou speciálně označené. Označení nám říká, že Vista na tento počítač půjde nainstalovat, ovšem je třeba upozornit, že nemusí vůbec fungovat.

Po vložení disku s Vistou do nepřipraveného počítače je v něm spuštěna autodestrukce, čímž je uživatel upozorněn na potřebu koupě nového.

Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNádorNajbrtNemakačenkémieObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaRybí prstySvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZácpaZimní virózaZrakovinaŽízeňŽlutá zimnice

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMatematický ďábelMaterialismusMetapsychická jaringitidaMoralismusMoribundusMzeNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSerbantropieSušiho komplexUmělá demenceVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightČeskofilm (Wikipedie TV)EditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikichrámWikipedistéWikityranieZastaralé šablony

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusBurešismusInkontinenceJehovismusKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti

Počítače
Ělěktronika 666

Počítače: AcerAppleBarbie PCCMEUDellDetektor lžiElektronika 666HPIntelKlapkobřinkostrojLenovoNový JeruzalémRačunik-RTuringův strojUral 2
Hardware: Caps LockCD-RWDěrná páskaF13iPrdKompresorScroll lockŠkoda 1000MBŠkvorPaměť WOM
Software: BSODEmacsKVGЛинуксMicrosoft WordMooreův zákonPoznámkový blokPřekladSvatý TučňákVálka s švábyWindowsVista
Programování: C SharpLispnOTHINGOpenOSTRAJavaPočítačová lingvistikaVánočková architektura
Aplikace: AhE-mailEndInternetKomprese datRodné čísloTrabant AussichtDOSBoxDvě minuty nenávisti

bar:Windows Vista nn:Windows Vista