Zrakovina

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Magický obrazec proti zrakovině, používaný v televizním dávnověku. Vysílal se dlouhé hodiny. Nikdo ho nevydržel sledovat příliš dlouho, čímž účinně bránil rozvoji nemoci.

Zrakovina je velmi těžká choroba, která kombinovaně postihuje zrak a mozek člověka. Vzniká v důsledku dlouhodobého sledování obrazovky. Je lhostejné, jedná-li se o televizi, počítačový monitor, či obrazovku leteckého radiolokátoru. Sledováním obrazovky se člověk vystavuje působení neviditelného záření, které je silně návykové. Postupně oslabuje zrak a rozkládá nervové tkáně postiženého.

Počáteční fáze choroby[edit | edit source]

Brýle u obsluhy radiolokátoru jsou neklamnou známkou počínající nemoci.

Choroba začíná prvotní infekcí: koupí televizoru, počítače, případně nástupem k službě řízení letového provozu nebo do armády. Neviditelné záření začíná zvolna působit, příznaky zatím nejsou pozorovatelné.

Rozvoj choroby[edit | edit source]

Jednotlivé dávky záření se v těle kumulují a tělo začíná vyžadovat jejich opakovaný příjem. V této fázi se postižený dívá pravidelně na televizní zprávy a vybírá si dobré pořady. Uživatel počítače ho používá pro řešení reálných problémů a využívá dobrodiní elektronické pošty. Letecký dispečer zvládl svou práci a baví ho.

Akcelerace nemoci[edit | edit source]

Dívka postižená zrakovinou zapomněla na původní účel koupelny. Po skončení menstruace silně zapáchá.

Televizní divák si přestal vybírat pořady a každý večer tráví s milovanou Televizí Noha. Televizní přijímače jsou nainstalovány po celém bytě. Uživatel počítače už neřeší problémy a bezcílně brouzdá po Internetu. Letecký dispečer žádá šéfa o přesčasy. Kumulovaná dávka záření exponenciálně narůstá.

Bod zlomu[edit | edit source]

je okamžik, od kterého již není návratu zpět. Televizní divák zapíná televizi ihned po návratu ze zaměstnání, systematicky sleduje seriály a nemůže se od nich odtrhnout. Chaoticky přepíná programy a je naštvaný, že jich je tolik, protože nestíhá sledovat všechno. Vysílen usíná nad ránem u zapnuté televize. Uživatel počítače objevil Necyklopedii. Je ztracen. Od této chvíle se ničemu jinému nevěnuje. Pilně edituje, sleduje Aktuality a Poslední změny. Letecký dispečer neodchází ze zaměstnání. Po práci pozoruje kolegy a nasává a nasává záření.

Rozklad osobnosti[edit | edit source]

Duševní život postiženého skončil. Zrak prudce slábne, nemocný nosí čím dál silnější a silnější brýle. Televizi nevypíná ani když mluví Jiří Paroubek. Zrak př stává r zlišov t nˇkt ré samohl´sky. N cyklopedista píše čl´nky nevalné úrovně a touží být spr´vcem. Letecký dispečer přest´vá vidět l tadla na obrazovce. Povídá nesouv slé bláboly.

Finále[edit | edit source]

Zm zely i  br´zk .

L tadla zm zela. N cyklopedista n psal d finit vnˇ p sledn´ čl´nek. Z čínají m zet i souhlásk . B  ží      .        ,        : N c kl               .....!

Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyHypertenzeJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKoronavirusKyprovkaLigmaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNádorNajbrtNemakačenkémieObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaRybí prstySklerózaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaŠtíhlostToxoplazmózaZácpaZimní virózaZrakovinaŽízeňŽlutá zimnice

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieBlbostČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlíčová encefalitidaKlišéKremlobotieKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMamilMatematický ďábelMaterialismusMetapsychická jaringitidaMoralismusMoribundusMzeNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPanická poruchaPedofiliePéro v ústechProkrastinacePsychoanalýzaRESETŘízkofilieSerbantropieSušiho komplexUmělá demenceVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsWindows VistaXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightČeskofilm (Wikipedie TV)EditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikichrámWikipedistéWikityranieZastaralé šablony

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusBurešismusInkontinenceJehovismusKomunismusKonspirační chorobyRespiraptorRosamunde PilcherRouškaSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti