Školovice

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Školovice je vysoce závažné neurologické onemocnění způsobené mnoha druhy bakterií rodu schooleria uciteri. Je hlavním původcem všech onemocnění v místě zvaném škola.

Popis[edit | edit source]

Školovice je typické onemocnění přenášené z učitele na člověka. Ve škole napadá hlavně člověka střední a vysoké kategorie, ale i nižší. Jako první příznak onemocnění se objevují nepříliš specifické příznaky jako je stres, zoufalost či nedostatek spánku, popřípadě vše najednou. Inkubační doba je velmi individuální v závislosti na obranném mechanismu jedince, tedy 3-9 let. Jedná se o neléčitelnou nemoc, u které pokud není správně přechozena a u které příznaky nejsou tlumeny může přejít do 3. fáze.

Příznaky[edit | edit source]

1.Fáze : Nebo-li počáteční fáze. Počáteční fáze se projevuje nejčastěji zejména nedostatkem spánku, zvýšenou hladinou stresu a zoufalosti. Doba trvání je přibližně 1-3 roky. U minima nakažených jedinců se nemoc dále nerozvine. Někdy také 1.fáze nepřechází do druhé ale u nakaženého jedince se vyvine chronický mítvpičismus.

Návod pro jedince trpící školovicí na to jak zakrýt slzy ve škole. https://www.wikihow.com/Hide-Tears-at-School

2.Fáze : Nebo-li pokročilá fáze. V pokročilé fázi nedostatek spánku degraduje k chronické únavě a spaní na lavici. Přidává se celkově obtížné spaní a vyčerpání zejména pokud postižený je jedinec šprt. Dále se postupně může přidávat deprese, pláč, úzkost, začínající sebevražedné myšlenky a celková existencionální krize, která jde ruku v ruce s začínajícím alkoholismem a neschopností jedince. Naštěstí se nemálo lidí z 2.fáze školovice dostane a mohou normálně fungovat. U nešťastlivců pak školovice přechází do 3.fáze. Běžná doba trvání 2. fáze je 4-7 let.

Zobrazení pandemie školovice ve školách.
Koláčkový graf který zobrazuje pocity mladistvých uvězněných ve škole, který poukazuje na vysoké procento nakažených školovicí.

3.Fáze Nebo-li chronická fáze. Této fáze se lze zbavit velmi těžko. Zanechává na jedinci vážné trvalé následky jako je především dlouhodobá nezaměstnanost, která je doprovázena naprostou neschopností, nechutí a nízkým příjmem. Lidé s prodělanou 3. fází bývají nepoužitelní, zbytek života prožijí samotní a v komunistickém delíriu, s tím že všechno vědí.

Tlumení příznaků[edit | edit source]

Názor odborníka : Příznaky školovice je nutné tlumit aby se zabránilo přechodu do 3.fáze. Tlumení příznaků může být zprostředkováno antidepresivy, morfinem či marihuanou.

Poznámka z praxe : Prohlížení si tragikomických memes odpovídající vašemu bezvýznamnému životu ve 3 hodiny ráno, necelých 5 hodin před testem, na který jste se byli schopni naučit nanejvýš název látky.

Prevence[edit | edit source]

Prevence proti školovici může být například provozování řitního alpinismu, výběr školy s nízkou ostrahou, nadhled nebo absolutní ignorace. Mimořádně rezistentní proti této nemoci jsou také jedinci s vyvinutým chronickým mítvpičismem.

Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyHypertenzeJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKoronavirusKyprovkaLigmaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNádorNajbrtNemakačenkémieObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaRybí prstySklerózaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaŠtíhlostToxoplazmózaZácpaZimní virózaZrakovinaŽízeňŽlutá zimnice

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieBlbostČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlíčová encefalitidaKlišéKremlobotieKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMatematický ďábelMaterialismusMetapsychická jaringitidaMoralismusMoribundusMzeNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPanická poruchaPedofiliePéro v ústechProkrastinacePsychoanalýzaRESETŘízkofilieSerbantropieSušiho komplexUmělá demenceVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsWindows VistaXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightČeskofilm (Wikipedie TV)EditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikichrámWikipedistéWikityranieZastaralé šablony

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusBurešismusInkontinenceJehovismusKomunismusKonspirační chorobyRespiraptorRosamunde PilcherRouškaSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti