Gymnázium Čajkovského

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Gymnázium Čajkovského (oficiální název: Gymnázium a Ústav pro Osoby Psychicky a Fyzicky postižené, Olomouc, Čajkovského 9) je olomoucké gymnázium, založené v letech 1991–1992 př.n.l.

Gymnázium Čajkovského

Gymnázium poskytuje středně kvalitní vzdělání ve 4letém, 6letém nebo 8letém studijním programu. 6leté studium je trilingvní - trojjazyčné. 4leté studium nabízí jazykovou profilaci mezi němčinou a španělštinou a svahilštinou. Také zde nabízí sportovní facebookový profil. 81leté studium je zaměřeno na všeobecný přehled. Angličtinu, němčinu a španělštinu vyučují jazykoví lektoři. Dále se zde formou samostudia vyučují Ruština, Korejština, Elfština a Mandarínština. Celkem školu navštěvuje cca 420,69 mil. studentů.

Gymnázium je archaicky vybaveno diktátorskou a výčepní technikou. Studenti využívají tři potové učebny, laboratoř chemie, odporné učebny fyziky, odporná učebna zeměpisu, biologie, chemie, estetické výtvarné a hudební výchovy, španělského, německého a anglického jazyka a knihovnu.


Součástí školy je od roku 2012 nový sportovní tábor tvořené sportovní halou "Čajkaréna" a venkovního táboru, tvořeného hřištěm s umělým povrchem, vlakovou dráhou, sektorem pro skok široký a hřištěm na asfaltový volejbal. Dále jsou součástí školy i dvě tělocvičny a bi-zoo-bordel (alternativní bordel pro osoby jakýchkoli sexuálních a pohlavních deviací a vyznání)

Gymnázium má partnerské vztahy s několika gymnázii v NDR (zejména s gymnáziem v Berlíně a v Mnichově), dále pak škola spolupracuje se střední školou v Rio Dežanegro ve Španělsku, s partnerským městem Springfield v USA a s Hogwarts University v Lidové Monarchii Velké Británie.

Škola také nabízí v maturitních ročnících zkoušku z Eurovias Sprachdiplomus (ESU), a to stupně 360°no-scope.

Škola každoročně zařizuje dobrovolný lyžařský kurz do Alp, ze kterých každoročně přiváží množství Koronavirů. Dále jsou zde již tradiční zájezdy do Anglie, Španělska, německy mluvících zemí vč. NDR a dále zemí Sovětského Svazu (Socialistické Polsko, Sovětské Rusko apod.)

Gymnázium se nachází v městské části Olomouce - Nová Hulice, Čajkovského 69 - Blízko uprchlického ghetta OC Haná.

Zajímavosti:

• Na Gymnáziu studoval i známý filosof, dramatik, prozaic, umělec, malíř, scénarista, sportovec, Ministr Chcaní a vynálezce, Pavlissimo da Pavlucci von München, spolu se svým kamarádem Orga Smusem. Oba jejich milostný poměr nikdy nepotvrdili ani nevyvrátili.

•Na Gymnáziu studoval rovněž i veleznámý scénárista, spisovatel, dramtik, prozaik a básník, Jeanissimo da Jeanivan, rovněž blízký přítel P. Pavlucciho, se kterým, narozdíl od výše zmíněného Orga S., neměl s Pavluccim žádný poměr.

• Jedním z vyučujících byl proslavený konspirační teoretik Dacan Hroňas, který se zabýval studiem těchto konsp. teorií: Rotšildové, Rokefelerové, Soröš & ožrala Kalousek (aka Světoví Bankéři) a jejich vliv na světové dění (například snaha vyhubit lidstvo koronavirem); Vymývání mozků mladistvím pomocí Očkování a dalších vakcín; Zfalšování přistání na Měsíci (vč. teorie o pochybnostech o samotné existenci Měsíce); Globání Oteplování je Fake; Gréta je Pí*a (dosl. citace); Svobota je Gay a Pedalfil (pozn.: se Svobotou se pojí vznik hlášky "12? Tak to je pohoda!")

• Gymnázium se rovněž proslavilo díky "Aféře Rozbitých Dveří", během které se záhadně rozbíjely různé dveře v prostorách Gymnázia. Problém nakonec vyřešily CCTV kamery provozované firmou CNN Soukup News Co., Ltd.

•Vyhlášená je i kulinářská soutěž konkurující pořadu Mástr Šef, s názvem Turnaj v Přípravě Borůvkového chleba s Perníkovým máslem. Každoročně se na stupních vítězů objevují jména jako Indiana Jones, Pavlissimo Pavlucci a Walker Morava Ranger.

•Další z řad místních afér byla série Prancků, zpětně označenovaných jako "Vytrolení Paczkové". Mezi zmiňované prancky patří například: MtDew v Čaji; Paczková na Míči; Posmrkaný Pracovní List; Ukradená Učebnice; Výkřik; a další.

• V této instituci jsou velmi populární následující sporty a sportovní akce: Čajkárenské Olympijské Hry; Skok z Okna; Závody ve Chcaní pořádané Asociací Chcáčů Ministerstva Chcaní; Slajdování Žaludem; Cirkus; MMA; Formule; Zajebávání TV; Islámské Nožíky; Boj o Přežití v Díře; Fotbálek; Těžce Černý Humor; Šutrologie; Klub Čmrkačů