Smíchovská Střední Průmyslová škola a gymnázium

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Adult neon.gif Mezinárodní Organizace Prostitutek
Je uspokojena z tohoto článku tak moc, že si dovoluje za niklák schválit tento článek

Smíchovská střední průmyslová škola a gymnázium (SSPŠ) je bývalá varna párna, která byla předělána na strojní školu, která byla předělána na průmyslovou školu. Stále funguje jako varna, a proto jsou na střeše školy stále vidět komíny, ze kterých občas při hodinách chemie vychází hustý dým. Kvůli historii Prestižní školy se v hodinách Matematiky učí, kolik by měl maximálně stát gram prvotřídního kokainu a pomocí jakých marketingových strategií ho přeprodat za více.

Na Prestižní škole Sábla Velikého se studenti učí stavět mužské kyborgy, kteří jsou zneužíváni k uspokojování tužeb dlouhodobě osamocených IT studentů a kvůli silnému nedostatku žen programovat roboty v podobě femboyů.

Ve škole se také nachází kóje plná kvalitního ketaminu, jejíchž obsahy vařily bývalí studenti, která je naneštěstí vzhledem k tomu, že na škole učí nejvíce mladých učitelů téměř prázdná a z důvodu odmaturování všech studentů s dostatečnými chemickými schopnosti už nejspíš nebude naplněna.

Kybernetický polygon[edit | edit source]

Průměrný student kybernetické bezpečnosti

Polygon kybernetické bezpečnosti vznikl na příkaz Marie Terezie v roce 1769 (všimněte si, že je to prvočíslo), kvůli nedostatku femboyů v Rakousku-Uhersku a proto zašla za převelikým Sáblem, který jí pod podmínkou toho, že mu dá recept na věčné mládí a učiní ho ředitelem až do roku 2084 slíbil, že tento vážný problém vyřeší založením polygonu kybernetické bezpečnosti. Výuku tam dělá kvalifikovaný učitel a až moc velký milovník koček Lukáš Karas, syn známého ezoterika Pavla Karase. Společně s Lukášem na výuku dohlíží maskot kybernetické bezpečnosti Blåhaj, který studentům dodává inspiraci a motivaci k práci. Před počátkem každé výuky jsou studenti nuceni brát estrogen, aby se jim zvýšily reflexy a programátorské schopnosti. Také je v místnosti povinné mít programátorské ponožky, sukni a crop top, jinak hrozí vyloučení ze školy.

Gymnázium[edit | edit source]

Gymnázium vzniklo před 3 lety společně s mediálním domem v reakci na poprask, který vyvolalo zjistění ohledně příšerného chování ke studentům kybernetické bezpečnosti, o čemž se zmiňujeme níže. Cílem založením tohoto příšerného oboru bylo, aby se škola na první pohled jevila jako škola pro zcela normální lidi a na kauzu s kybernetiky se zapomnělo. Tento obor má na rozdíl od ostatních (lepších) oborů zaměření na předmět výtvarné výchovy, kde studenti kreslí dle vzoru jednoho velmi slavného rakouského malíře (asi podle Leonarda Da Vinciho, nejsem expert na umění), ačkoliv je podle propagandy mediálního domu obor zaměřen na STEM. Bytosti, které studují tento obor rády skupinově vykupují párky v rohlíku ve školním bufetu, takže na ty lepší často nevyzbyde. Toto vytváří globální problém a nutí studenty kybernetické bezpečnosti, kteří jsou velmi asociální a odmítají sdílet bufet spolu s ostatními třídami, hladovět. Sáblo ale podporuje mučení kybernetiků, proto koupil druhou budovu a plánoval přidat ještě jednu třídu tohoto otřesného oboru. Brzy se však projevilo to, že studenti gymnázia jsou mnohem mnohem mnohem divnější, než studenti kybernetičtí a proto byla spuštěna operace S.K.L.E.P, díky které se studenti gymnázia postupně ztrácí (proto se taky žádná třída gymnázia nedostala až k maturitě).

IT[edit | edit source]

Obor IT, se jmenuje po vzoru prvního mimozemšťana “E.T.”, kterého poskytl Elon Musk Sáblovi Velikému pod podmínkou toho, že všechny objevené poznatky využije k zdokonalení operace S.K.L.E.P (nejlépe, aby naučil mimozemšťana jíst “lidské ” lepe receno “bytostní” maso gympláků). Momentální poznatky dokazují, že mimozemšťané jeví velký zájem o kybernetickou bezpečnost a proto jsou využíváni k tomu, aby se zjistilo, jak taková mysl kybernetika funguje. Obor je výrazný tím, že se jedná o nejvíce basic obor na škole (proto se na něj taky hlásí nejvíce lidí).

Zaměření tříd se dělí takto: A - komunikace s mimozemšťany B - reprodukce mimozemšťana C - gastronomie mimozemšťana

Student z B praktikující námluvy s mimozemšťanem

Startdown WaveTag[edit | edit source]

Na škole Sábla Velikého působí mimo jiné také startdown WaveTag, který se již od roku 1932 zabývá prototypováním a výrobou chytrých vizitek. Málo kdo ale ví, že sdílení a navazování kontaktů pomocí těchto vizitek je jen zástěrka. Hlavní využití těchto "vizitek" je totiž v drogovém průmyslu, přesněji pomáhají porcovat a připravovat prvotřídní opiáty na následné užití vedením Sáblova ústavu či jinými významnými konzumenty.

Mediální dům[edit | edit source]

Mediální dům vznikl jakožto výkonný orgán PR(opagandistického) oddělení v reakci na to, jaký poprask vyvolalo zjištění, v jakých podmínkách jsou nuceni žít studenti kybernetické bezpečnosti, proto byla spuštěna tvrdá propaganda, že jsou to studenti nejdivnější z nejdivnějších a všechno dělají dobrovolně.

Bufet[edit | edit source]

Bufet patří mezi jedno z hlavních útočišt většiny normálních studentů (pokud se v něm zrovna nenacházejí gympláci) a patří mezi jeden z nejméně moderních místností ve škole, díky čemuž vznikla petice na předělání bufetu, bohužel však její požadavky do dnešního dne nebyly naplněny.

Dívčí spolek[edit | edit source]

Ve škole působí více studentských spolků, ale dominantním je spolek dominantních žen, který byl vytvořen za účelem toho, aby se zvěsti o sklepu uvedly do pozadí. Nutno podotknout, že vstup do dívčího spolku je povolen i mužům, pravděpodobně ze strachu o nařknutí z diskriminace.

Školní sklep[edit | edit source]

Sklepení této školy je zneužíváno k uzavírání a následnému mučení studentů, kteří nesouhlasí s novým oborem gymnázium, i přes to, že jejich nesnáším negry nesouhlas je objektivně správný. Studenti jsou ve sklepě převychovávání k poslušnosti a aktivitě. Ze sklepa není úniku a podle informací uvězněných studentů, kterým se podařilo na malou chvíli získat signál se zde nachází portál do netheru a lektvar věčného mládí.

Sáblův lektvar mládí
Střední škola Náhorní krátce po obsazení jednotkami SS.jpg
Škola a její obyvatelé
Školní jídelnaŠkolní zkoušeníŠkoloviceJak podvádět ve školeUčitelštinaUčitelská knížkaMinisterstvo školství

Školy: ZŠ TupolevovaZŠ KosmonautůZŠ Laštůvkova

SŠ NáhorníStřední škola designu a módy ProstějovProstějovská reálkaSmíchovská Střední Průmyslová škola a gymnázium

Gymnázium a SOŠ AžGymnázium Brno-ŘečkoviceGymnázium SokolovMensa gymnázium ŘepyGymnázium Václava HlavatéhoGymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková deorganizace První a Poslední české gymnázium v Karlovarském velkovévodství


Obyvatelé škol: PaníčitelkaPedagogUčitel • (Typy učitelů) ŽákŠprt školníŠkolníkUklízečka


Strana Hlasy Česká

afiliace

Popisek
Strana Inovace:

Sáblíkovci

SIS ODS Centristická, Populistická politická strana velená Rádkem Sáblíkem.
NEXT NEXT

Piráti

Progresivní strana založená bývalým studentem Michaelem Kalistou.
Rozumní ROZ SPD Protistudentská a sociálně konzervativní strana, vedená Ivonou Liptákovou.
Strana Ředitelstva KorunaČeská Konzervativní strana vedená Petrem Růžičkou která cílí zrušit studentský sbor a dát větší moc Ředitelstvu.
Prestižní Liga PL --- Single-Issue strana která se pokouší snížit moc: Ředitelstva a Senátu Učitelů, tímto se snaží zvýšit moc studentského

sboru.