Programátor obecný

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Typický programátor. Výjimečně, ale zcela výjimečně slušně oblečen.
Programátor, kterému se příliš nedaří.

Programátor obecný je tvor, jehož posláním na Zemi je programovat zcela zbytečné programy a aplikace. Což znamená, že i programátor obecný je zcela zbytečný.

Vzhled[edit | edit source]

Programátor obecný je různorodého vzrůstu a zavalité postavy. Vlasy buď jsou a nebo nejsou. Nohy jsou téměř zakrnělé, protože veškerá chůze je buď na záchod, do postele nebo jednou měsíčně na nákup. Z neustálého zírání do monitoru je téměř slepý a proto nosí brýle. Programátoři buď pracují nazí nebo ve volno časovém oblečení (programátor se sakem a kravatou ještě spatřen nebyl).

Strava[edit | edit source]

Strava programátorů je velmi nezdravá. Pijou kávu nebo energy drinky (to aby nebyli unavení a mohli programovat i přes noc). Protože nemají ani čas si uvařit oběd tak konzumují jídla z fastfoodů nebo brambůrky a další nezdravé věci.

Rodina a vztahy[edit | edit source]

Programátor je vlastně ženatý se svou prací, konkrétně s počítačem, jejichž společné děti jsou vytvořené programy či aplikace. Programátor je pouze v kontaktu s ostatními programátory, protože normální člověk té jejich programátorské hatmatilce nerozumí.

Životní prostředí[edit | edit source]

Obvyklé životní prostředí programátorovi je každá místnost s počítačem, kancelářským křeslem a kvalitním WiFi připojením.

Hoď oko taky na[edit | edit source]

Programování

Počítače
Ělěktronika 666

Počítače: AcerAppleBarbie PCCMEUDellDetektor lžiElektronika 666HPIntelKlapkobřinkostrojLenovoNový JeruzalémRačunik-RTuringův strojUral 2
Hardware: Caps LockCD-RWDěrná páskaF13iPrdKompresorPaměť ROOMScroll lockŠkoda 1000MBŠkvorPaměť WOM
Software: BSODBIOSEmacsKVGRESETЛинуксMicrosoft WordMooreův zákonPoznámkový blokPřekladSvatý TučňákVálka s švábyWindowsVista
Programování: BrainfuckC SharpC++DebuggerJavaLispnOTHINGOpenOSTRAJavaPočítačová lingvistikaProgramátor obecnýVánočková architektura
Aplikace: AhE-mailEndInternetKomprese datRodné čísloTrabant AussichtDOSBoxDvě minuty nenávisti