Dítě

From Necyklopedie
(Redirected from Děti)
Jump to navigation Jump to search
RedDwarf2.jpg „Kocour: Ty to vidíš moc černě. Pomysli na ty úžasné, nádherné, zázračné věci, co s dětmi zažiješ.
Lister: Jako třeba?
Kocour: Třeba, že vyrostou a vypadnou z domu.“
2/6 - Paralelní vesmír
Zásah!

Dítě (slovinsky: otrok) patří mezi příšery. Je neposedné a zlobivé. Je většinou chováno jako domácí mazlíček. Děti ve volné přírodě se často stanou obětí hygien, koček, veverek, delfínů atp., takže je dětí na Zemi čím dál méně, přesto ale přibývají. Trochu se tak omezují finanční škody, které děti působí.


Například Jiří Paroubek býval roztomilým dítětem. To však ještě nikdo netušil, co z něj vyroste.
Dítě rádo moment překvapení ještě před tím, než se vůbec narodí.
Dítěti musíte mimo jiné kupovat i slušivé oblečení.
Toto dítě bylo pečlivým tréninkem zformováno do stavu stoprocentní rezistence vůči únosu.

Vznik[edit | edit source]

Jak tedy taková příšera, tedy dítě, vznikne? Tento složitý chemický proces je odstartován v momentu, kdy se konkrétní lidská samice „zamiluje“ do blízkého méně konkrétního lidského samce. Samotné načnutí a případný zdárný úspěch tohoto aktu je rovněž dílem náhody. Když se konkrétní lidská samice porouchá, existuje možnost ještě náročnějšího (chemického) procesu, v němž hrají hlavní roli nekonkrétní lidský samec a zkumavka.

Radostná událost[edit | edit source]

Očekávaný příchod potomka bývá v rodinách mimořádně radostnou událostí. V některých případech je tato událost ještě radostnější. Například když žačka osmé třídy oznamuje matce, že čeká miminko se svým spolužákem.

Příprava[edit | edit source]

Na příchod nového člena rodiny je třeba se pečlivě připravit:

 • několik dupaček - slouží dítěti k dupání
 • šest košilek
 • dva kabátky - nejlepší je hubertus, nebo montgomerák
 • dvě mikinky - neplést s bikinky
 • tři a půl páru měkkých ponožek
 • dvě teplé čepičky - v létě značkové kšiltovky
 • jedny džínsy (nejlépe z tuzexu za bony od boney m)


 • tlumič hluku, lidově zvaný dudlík
 • pytlík špuntů do uší, kdo má ten kravál furt poslouchat
 • 18 balení léků proti bolení hlavy (to se šikne)
 • rákoska - sichr je sichr

U dvojčátek vše samozřejmě dvakrát, u trojčátek třikrát, u čtyřčátek zase dvakrát s tím, že se utvoří 2 týmy Bravo a Charlie, kteří se budou střídat v polním nasazení. Rákoska vystačí jedna.

Očekáváme-li narození chlapce, kupujeme vše zásadně v khaki barvě z praktických důvodů. Je-li na cestě děvčátko, uchýlíme se k tradiční růžové barvě. Nevíme-li co přijde, například z důvodu, že to tenkrát byl takovej ten mejdan, že to může bejt klidně i pes, nečekáme na vánoční shon (nebo skon) a zuřivě nakupujeme všechno co nám přijde pod ruku. Beztak budete po zbytek života litovat.

Vybavení[edit | edit source]

Při výběru dětské postýlky dbáme zejména na praktičnost

Nedílnou součástí přípravy na příchod nového zdroje utrpení a požírače financí je zakoupení kotce pro dítě. Přestože ženy obvykle trvají na tradičním klecovém lůžku ze dřeva, s měkounkými polštářky a zábranami, moderní muži podporují své ratolesti již od minimálního věku v poznávání nástrah života. Klec kupujeme zásadně železnou, přípojka na zásuvku je vítaným doplňkem, neboť tím odpadá složitá montáž elektrického ohradníku. Mobil - takové to houpací, točící, cinkající něco, které obvykle udržuje dítě v hypnotizovaném stavu nekupujeme vůbec, pro tyto účely se hodí mnohem lépe nějaká dobrůtka.

Děti v obchodě[edit | edit source]

Do většiny obchodů děti můžou, ale jejich majitelům je nákup s dětmi za trest. Co chtějí mít, berou bez dovolení, co nechtějí mít, zdemolují. Na malé děti je v některých vozících sedátko, ve kterém jsou uvězněny, avšak nepředstavitelně ječí a když je člověk nechá i s vozíkem blízko regálu, celý jej vyhážou. Kromě toho sahají do vozíku, a na co dosáhnou, to buďto požijí (v případě šampónů, zubních past, sifonů, jedů na myši a podobně), anebo vyhodí (případ keramiky, starých předmětů, váz a tak dále).

Existují pochopitelně obchody, jejichž vedoucí jsou rozumní a nepustí si moc dětí k tělu. Mezi takové obchody patří např. COOP Jednota v Branné u Jeseníku (ceny: Shanghai Cola 50000,- Kč, plesnivý chleba 1000,- Kč, jinak tam nic nemají) nebo Lidl Veselí nad Moravou (5 m široké uličky mezi regály, děti nedosáhnou na šampony, pivo a lubrikační gely; první zboží ve výšce 3,14 metru, na „ještěrku“ požadován řidičský průkaz pro tank nebo aspoň vycvičení pro vojenské odpálení rakety dlouhého doletu).

Děti v přírodě[edit | edit source]

Majitelé prakticky nesmí vyjít s dětmi ven. Stále jim totiž utíkají, lámou větve ze stromů (hlavně těch vzácných), ničí památky. V poslední době děti demolují hlavně Václavské náměstí. To je důvodem k tomu, aby děti podporovala MOA.

Bezpečný způsob podávání potravy

Strava[edit | edit source]

Děti vždy jen to, co chcou a na co mají chuť. Jak jim majitel strčí něco na co nemají chuť, sežerou vybavení jeho bytu, případně jeho samotného. (pouze Otesánci). Jak vidno, krmení dítěte je činností rizikovou, vyžadující pevné nervy, železné odhodlání a klacek v ruce.

Praktickými pokusy bylo ověřeno, že je mnohem bezpečnější krmení dítěte ve dvou, kdy se jeden z účastníků snaží pomocí lžičky vpravit něco pokrmu přibližně do ústního otvoru ratolesti a druhý mezitím horečně uklízí vyplivanou krmi a demolovaný nábytek. Takovéto krmení přináší mimo jiné i vedlejší pozitivní efekty - spratek pochopí, že je na něj přesila, krmiči jsou posléze tak vyčerpáni, že v nejbližších dnech prostě nehrozí riziko soulože.

Podařilo-li se rodičům dítě zpacifikovat tak, že přijímá i jinou potravu, než tu kterou samo chce, je třeba zvážit nutriční hodnotu pokrmu. Zásadně nepodáváme cukr v jakékoli podobě, nechceme-li mít doma hyperaktivní skákající šmouhu, kterou nestíháme nejenže sledovat, natožpak krotit. Volíme zásadně stravu, která tlumí výkony a dává tak možnost dosáhnout intelektuálního vývoje, zdravé jsou například houby a některé druhy zeleniny.

Jak pečovat o dítě[edit | edit source]

Dite01.jpg Dite02.jpg Dite03.jpg Dite04.jpg Dite05.jpg Dite06.jpg Dite07.jpg Dite08.jpg Dite09.jpg Dite10.jpg Dite11.jpg Dite12.jpg Dite13.jpg Dite14.jpg Dite15.jpg Dite16.jpg Dite17.jpg Dite18.jpg Dite19.jpg Dite20.jpg Dite21.jpg Dite22.jpg Dite23.jpg Dite24.jpg Dite25.jpg Dite26.jpg Dite27.jpg Dite28.jpg


Trapte se taky s[edit | edit source]

 • Článek [1] už sice neexistuje, ale jeho zkamenělinu můžete stále nalézt na Internet Archive.

Pro Kristovu drahou mouku, kdo to kdy viděl aby smazáné články bylo opět k vidění?!


Rodina sticker.jpg
AlimentBůhDítěMafieManželstvíMužSouložSvatbaTchýněŽenaOtecMatkaRodičBabičkaPra...babička