Mlok zlatý

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Puvodne.jpg

Mlok zlatý (Salamandra goldamandra) patří mezi zvíře které bylo zdegenerováno naším světem. Toto zvíře bylo vyloučeno z řádu obojživelníků a kvůli němu byl vytvořen nový řád: otrojživelníci.

Rozšíření[edit]

Mlok zlatý se dnes již vyskytuje po celém světě, ale našemu týmu se povedlo z rozsáhlých anket na necyklopedii vypátrat, že zlatý mlok se původně vyskytoval ve Slizku. A odtud byl holstřáby rozšířen po celém světě.

PoPar.jpg

Degenerace druhu[edit]

Léta páně někdy před pár lety byla tomuto druhu zasazena fatální rána. Nejmenovaný "člověk" vypustil na nebohého mloka zlatého svůj nervový plyn a tento druh nenávratně zdegeneroval. Dnešní podoba Mloka zlatého se podobá mýtické postavě: drakovi. Tito tvorové se začínají shromažďovat a chystají ovládnout lidstvo.

Potrava[edit]

Mlok zlatý se živí vysokotlakým vakuem, kde toto vysokotlaké vakuum bere, není doposud známo. Ale náš tým na zjištění usilovně pracuje.

Vylučování[edit]

Hovno mloka zlatého není obyčejné hovno, jaké serete doma v obýváku. Mlok zlatý sere půlkilové kolučky temné hovnohmoty, které váží tunu. Hovna se využívají k výrobě superdrsného toaletního papíru.

Kopulace mloku.jpg

Kopulace[edit]

Tímto se degenerovaný mlok zlatý liší asi nejvíc od ostatních živočichů. Sameček je až 3x větší než samička a samičku dokáže oplodnit až na vzdálenost 2 metrů. Pokud by došlo k přímému oplodnění, samička by tak prudký výstřik semene nepřežila.

Mláďátka[edit]

Mladý mlok zlatý se vůbec neliší od mladých nedegenerovaných mloků zlatých. Ovšem druhý den od vylíhnutí z kokosového ořechu vypadá mlok nepopsatelně a třetí den taky. Až čtvrtý den mění svou podobu do nepopsatelné a v této podobě setrvá týden. Po tomto týdnu mlok během 1s vyroste do velikosti dospělého mloka a je schpný rozmnožování.