Bix

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Bix když loví

Bix je příšerná, obrovská a strašidelná bestie, která se pohybuje temnými lesy. Jeho tělo je masivní a svalnaté, zahalené v hedvábné srsti. Velikostí připomíná stín, který, když se blíží, temně padá na celou krajinu.

Bixova křídla jsou ohromná a mohou, když zamává, způsobit i vichřici. To mu umožňuje rychlý útěk nebo pohyb ve výšce. Jeho ostré drápy a silné čelisti jsou při lovu nelítostné. Diamantové oči mu obličeji září v temnotě jako krvavé plameny, a slouží mu jako temný radarový zrak, který proniká skrze noční stíny.

Popis[edit | edit source]

Bix je obří bestie s hrozivým vzezřením a ohromnými rozměry. Jeho tělo je pokryto hedvábnou srstí hnědé barvy, která mu pomáhá se snadno skrývat v temných lesích. Oči Bixe jsou ostré a pronikavé, zářící jakýmsi temným svitem, což dodává jeho pohledu zlověstný nádech.

Svalnaté končetiny a masivní tlapaté nohy mu umožňují pohybovat se s obrovskou silou a rychlostí, přestože se jeho hmotnost zdá být ohromující. Bix má obrovskou tlamu s ostrými zuby ve třech řadách, což je nebezpečný nástroj při lovu a obraně. Jeho křídla jsou široká a záhadná, zahrnující, když se roztáhnou, celý obzor.

Životní styl a strava[edit | edit source]

Bix může lovit různá lesní zvířata nebo vstupuje do soubojů s jinými obřími tvory v lesích. Při lovu mu pomáhají jeho ostré zuby a drápy. Cílem lovu je naprosté rozsápání kořisti na cimpr, často i úplný campr.

Bix žije samotářsky a brázdí temné lesy ve své temné osamělosti. Může se skrytě schovávat ve svém úkrytu, dokud není čas na lov nebo obranu svého území.

Výskyt[edit | edit source]

Bix v lese

Jeho celkové rozšíření není úplně známo. Jeho biotop by mohl zahrnovat:

  • 1. Temný les:

Bix by mohl obývat hluboké a neprobádané části lesa, kam se lidé nikdy nevstoupili

  • 2. Ztracená horská oblast:

Bix by mohl dominovat v nehostinných horských oblastech, které jsou obtížně dostupné pro normální lidi.

  • 3. Opuštěné jeskyně nebo doly:

Bix by mohl najít úkryt v temných jeskyních nebo podzemních systémech, což by ztěžovalo jeho odhalení.

Bix by se mohl objevovat pouze v hrůzných temnotách, kdy jeho noční lovecké schopnosti dosahují vrcholu.