Děduchálek

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Děduchálek
Deduchalk.jpg
Děduchalk ve svém přirozeném životním prostředí

Stupeň ohrožení
běžný
Vědecká klasifikace
Říše: Živočichové (Animalia)
Kmen: Strunatci (Chordata)
Podkmen: obratlovci (Vertebrata)
Třída: Ptáci (Aves)
Podtřída: letci (Neognathae)
Řád: Warpozobí (Warpseriformes)
Čeleď: Mackovití (Rathus fackenzis)
Podčeleď: Gripen (Korupcus)
Rod: Hlavus (Gebulenzis)
Binomické jméno
Gebula gebula
(Svobodas, 66642)
Nebezpečný živočich


Islandská biologie nedávno excelovala objevem výjimečného nového ptačího druhu, ptáka děduchálka. Je to velmi specifický druh, o jehož existenci mnoho nevíme. Dle všeho je to nějaká prazvláštní kombinace ptáka Papuchálka a jistého pána z reklamy na termální koupalištní výtok z elektrárny Blue Lagoone. Tento pták, protože má velmi velkou hlavu (2/3 jeho těla), nemůže létat ani chodit. Proto má životnost řádově jen pár dní. Průběh jeho života obsahuje pouze sezení na jednom místě a postupné umírání.

Rozmnožování[edit | edit source]

Tito ptáci se rozmnožují dosti podobně, jako jednobuněčné houby. To jest pučením, které ovšem probíhá warpem 12 (12násobná rychlost světla, všechno samozřejmě vzrůstá logaritmicky, takže ve skutečnosti mnohem více než 12×). Jejich množení je velmi nebezpečné, protože vyvracuje fyzikální zákony, což má někdy za následek jejich částečné vylučování, což vede k velkým problémům v integritě světa. Což vede k filosofické otázce, jestli je nutné, aby se rozmnožovali nadále, jelikož jsou velmi nebezpeční a na životech ohrožují nás všechny. Včetně Greenpeace.

Chování[edit | edit source]

Klasickým znakem jeho chování je, že když je nervozní, stane se jeho hlava černobílou a zvýší kontrast. To samé se stane s jeho blízkým okolím. Je to jediná jeho možnost zastrašení nepřítele a obrany.

Budoucnost[edit | edit source]

Budoucnost tohoto ptáka je velmi nejasná. Zřejmě tu moc dlouho nebude, protože svým porušováním fyziky je přirozený škůdce pro přírodu a příroda s ním už naloží dle potřeby.