Tšusní žibraltarský

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Vykricnik.png

Upozornění

Tento článek je značně absurdní, jeho čtení může přivodit vážné bolesti hlavy a rozpad planžetových křesel.

Tšusní Žibraltarský je nově neobjevený živočišný druh., který je specifický především tím, že neexistuje.

Tšušní neexistuje, proto ho nelze vyfotit. Jako kompenzaci vám přinášíme fotku koťátek generovanou přímo naším generátorem fotek koťátek!

Vzhled[edit]

Tšušní se vyznačuje svým neobvykle ohavným zjevem, až je skoro nesnesitelně hnusný. Jeden pohled a z nebe spadnou trojité hranolky a střední kola, to vše s dvaceti procentní slevou. Jeho neexistující vzhled je příliš krásný na to, aby byl příliš krásný, a tudíž není krásný, protože není ohavný ani ošklivý, nýbrž není ani, ale, že je sprostě nechutný až roztrhaně překrásný a z toho plyne, že není. Možná jste si všimli, že vzhled popisuji dvakrát a to pokaždé jinak, víte proč to tak píšu? Co, už víte? Nevíte? Ale pokud víte a zároveň nevíte, jestli víte to, co nevíte, pak tedy nevíte jen to, co víte a víte, že nevíte to, co víte a o čem nevíte ani to, že nevíte jestli víte, že nevíte to, co víte. A z toho opět plyne, ale tentokrát něco jiného než v minulém plynutí, že se to nedozvíte.

Vzhledem k tomu, že neexistuje, je nutné podotknout, že se svým vzrůstem i vzhledem podobá Tšusníkovi Libanonskému, který rovněž neexistuje. Jelikož vzhled Tšusní Žibraltarského byl nyní plně odhalen, je možno zmínit cosi o jeho chování.

Chování[edit]

Subtropy, přesně tam nežije neexistující Tšušní Žibraltarský.

Tšusní je velmi agresivní tvor netvor, který útočí na vše co se nehne a v zálibě má škádlit malé pampelišky. Tšusní je velice klidný, neútočí, ani když na něj hodíte třeba kovadlinu, klíče, koblihu, kapesníky, dveře, stůl, židli, minerálku nebo pračku whirpool se šestým smyslem. Když na Tšusní hodíte třeba kovadlinu, klíče, koblihu, kapesníky, dveře, stůl, židli, minerálku nebo pračku whirpool se šestým smyslem, tak se šíleně rozhněvá a začne být neomalený, skoro až rozzuřeně rozzuřený, proto na něj doporučujeme házet jen tiskárny, kopírky, ovladačky, okna, květiny, stromy, mrakodrapy a použité plenky huggies.

Rozmnožování[edit]

Tšusní se rozmnožuje neexistujícím způsobem, čili se neexistujícně existujícně. Mláďata Tšusní se většinou rodí v době okolo nikdy. V době nikdy se také snaží naučit, že neexistující hlavou zeď prorazíš, protože neexistující existence existuje v neexistujícím prostoru, který je neexistující vůči existujícím věcem, tedy a tudíž pro existující zeď je neexistující hlava neexistujícího Tšusní neexistující a proto není.

Když Tšusní dospěje do neexistujícně dospělého věku, což je někdy v období nikdy, tak se začne starat sám o sebe sám, bez jakékoliv existující i neexistující pomoci.

Smrt[edit]

Když Tšusní umře, nikdo o tom neví, protože Tšušní už není a nebyl ani předtím, než přestal být. Tšusní se živí tvory žíjícím neživotem a cookies.

Neexistující neexistence Tšusního Žibraltarského podmiňuje neexistující nic, které neexistuje.

Příbuzné druhy[edit]