Alzák

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Alzzzak.jpgAlzák je cosi, co bylo ve slabé chvíli vyprdnuto jako hrubý tlakový výlisek z jakési podřadné, již několikrát recyklované polyolefinové umělé hmoty. Měl to být odporně zelený mimozemšťan vzhledu PET flašky vražené do jakési nedbale vylízané plechovky od konzervy, akorát mu zapomněli ufiknout vstřikovací hrbol na hlavičce, což mu dodává lajdácky zpotvořený vzhled.

Tato vybouleně čumící zmršenina byla k dovršení toho všeho vybavena tím nejodporněji znějícím hlasem s mimořádně vysokou úrovní té nejprotivnější vlezlosti a odpudivosti. Přes to vše se tento přízračně halucinatorní zjev stal maskotem nejmenované, leč mimořádně agilní firmy, takže před ním téměř není možno uniknout.

Když člověk přijede odkudkoli do Česka, je právě Alzák první věcí, na kterou chca nechca narazí, když si zapne vychytralý mobil, televizi nebo počítač. První věc, která na něj spolehlivě vyskočí mluvou nezaměnitelnou z kteréhokoliv reklamního bloku či sponzorského odkazu. Věc, která i toho nejtrpělivějšího z trpělivých opravdu vytočí a naštve.

Konečně ho někdo přes tu hnusnou kebuli majznul!


Snad jednoho dne přijde hrdina, který tomuto zjevu z nejprotivnějších učiní rázný konec - ale to už je spíše očekávání na úrovni pouhé chlácholivé pohádky.


Konečně ta mrcha přestane kvákat!

Bullfinch (51093556917).jpg

Kompletní pahýl Tento článek je sice krátký, ale dozvíte se z něho vše. Nemá smysl, abyste o dané problematice sháněli jinde další informace. Nenajdete je.