Prase Pralesní

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem prasopes.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Prase pralesní
Prase pralesni.jpg
Prase pralesní postávající pod palmou. Pravděpodobně.

Vědecká klasifikace
Říše: živočichové (Animalia)
Kmen: strunatci (Chordata)
Podkmen: obratlovci (Vertebrata)
Třída: savci (Mammalia)
Řád: sudokopytníci (Artiodactyla)
Čeleď: pravá prasata (Suinae)
Rod: Prase pralesní (Sus nemus)

Prase pralesní (Sus nemus) je velmi prapodivné zvíře. Pravděpodobně žije v pralese.

Jak prase pralesní vypadá[editovat | editovat zdroj]

Prase pralesní vypadá jako přerostlá kapybara. Prase pralesní váží přesně přes 666 kilogramů a je vysoké jako právě postavená prolízačka pro malé děti. Hřbet prasete pralesního připomíná prohnutou paličku. Nohy prasete pralesního, protože je prase pralesní obrovská potvora, připomínají bagr. Prase pralesní má taky uši, kterými prase pralesní poslouchá prales. Prase pralesní se proto taky rádo pěstuje pro maso a bůček.

Čím se prase pralesní živí[editovat | editovat zdroj]

Prase pralesní se živí pramnoha věcmi. Pro představu: pralinky, pampelišky, prací prášek, Pronto proti prachu, prasopes, prasoopice a prasolistí. Prase pralesní potravu pojídá prapodivnou pusou, ve které má prase pralesní zuby. Těmi prase pralesní žvýká potravu. Potrava prochází prasetem pralesním velmi dlouho, protože prase pralesní má dlouhé trávicí ústrojí. Prase pralesní nemá lehký život!

Jak prase pralesní loví potravu[editovat | editovat zdroj]

Prase pralesní potřebuje potravu protože potřebuje přežít. Proto si potravu loví. Prase pralesní má opravdu pořádné pařáty, proto lovení není problém. V případě že prase pralesní opravdu potravu potřebuje, ale prase pralesní nemůže potravu najít, prase pralesní prostě začne o potravu prosit. Prosení probíhá pravděpodobně vždy v pátek, protože prase pralesní nemá pondělky rádo. Chudák prase pralesní!

Kde prase pralesní najdeme[editovat | editovat zdroj]

Prase pralesní pravděpodobně najdeme v Praze. Proč prase pralesní žije v Praze? Protože se tam prostě prase pralesní má dobře. Povětšinou se prase pralesní zdržuje pod mechem, ale občas prase pralesní vyjde ven. Prase pralesní může zhlédnout Pražský hrad, potulit a pojíst potulné prasopsy, poprosit pana prezidenta, párkrát pokárat poláka nebo pářit se s prasetem pralesním. Prase pralesní se rádo páří!

Jak se prase pralesní páří[editovat | editovat zdroj]

Prase pralesní má prdel. Tu však prase pralesní k páření nepotřebuje. To, co prase pralesní potřebuje, je další prase pralesní. Prasata pralesní se potřebujou pářit, protože prase pralesní chce zachovat druh! Když se prasata pralesní páří, většinou v pralese, potřebují chrochtat. Když prasata pralesní chrochtají, ostatní prasata pralesní, které nechrochtají, poznají, že pravděpodobně se některá prasata pralesní páří. Když prasata pralesní dokončí páření, přestanou chrochtat. Po pěti měsících prase pralesní vrhne mladé. Prase pralesní je rádo, že vrhlo mladé, protože prase pralesní může zachovat druh!

Kdyby jste to nevěděli, můžete prase pralesní prodiskutovat Pod Parou.