Běžný prací prášek

From Necyklopedie
(Redirected from Prací prášek)
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Běh.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Necyklozita.png NECYKLOVERZITA
poskytuje rozšiřující a doplňující materiály k tématu

Běžný prací prášek
získané na základě vlastního výzkumu.

Běžný prací prášek.jpg
Prasek.jpg

Běžný prací prášek je všeobecně rozšířená značka pracího prášku. O významu Běžného pracího prášku vypovídá to, že většina ostatních značek se ve svých reklamách porovnává právě s ním. Zajímavé je, že takového rozšíření Běžný prací prášek dosáhl, aniž by k tomu potřeboval jakékoli vlastní reklamy. Běžný prací prášek se odlišuje od jiných značek vzhledem svého balení: Místo přeplácaných pestrobarevných krabic, které se snaží za každou cenu upoutat (jako například Servil), si Běžný prací prášek vystačí pouze s jednoduchou bílou krabicí, na které je v kontrastní černé barvě vyveden nápis Běžný prací prášek. Popularita běžného pracího prášku dosáhla i do oblasti rockové hudby..

Také na CzechTeku se objevil Běžný prací práček v policejní kontrole: Zeptali jsme se také policistů, jestli se na samotné akci objevily nějaké drogy.

"Zadrželi jsme pouze muže, který měl u sebe množství drog větší než malé," odpovídá na náš dotaz nadporučík Chlopeň. Policisté podle něj muže s velkým pytlem plného bílého prášku propustili. "Tvrdil nám, že to je Běžný prací prášek. Osobně jsem prášek vyzkoušel a neměl jsem pocit, že bych jedl drogu," dodává nadporučík a prosí nás ještě, abychom zahnali ty malé bílé myšičky, co mu právě lezou na uniformě.

Z reklam ostatních výrobců pracích prášků se zdá, že Běžný prací prášek pere velice špatně; každý jiný prášek, který se s ním srovnává, totiž pere výrazně lépe. Také je podle všeho velice drahý, protože každý jiný prášek je levnější a člověk při jeho použití oproti Běžnému pracímu prášku ušetří. Otázka ovšem je, proč by byl Běžný prací prášek natolik rozšířený a všeobecně oblíbený, pokud by bylo jeho používání tak nevýhodné, jak se nás snaží přesvědčit ostatní výrobci. Nejpravděpodobnější odpověď je, že se jedná pouze o reklamní masáž ostatních značek, které se snaží očernit úspěšnější konkurenci.

Google uncyc.jpg Běžný prací prášek na googleTohle je nejlepší článek na téma „Běžný prací prášek“ na celým internetu.