BooCZech

From Necyklopedie
(Redirected from Bůček)
Jump to navigation Jump to search
Pečený BooCZech posílaný hromadně do Moravstánu

BooCZech je pravé jméno pro novou tajnou zbraň, kterou vyvinuli v hlavním městě odporu proti MoravistánuPraze. Místní domorodci název této zdánlivé potraviny počeštili na bůček.

Druhologie BooCZechu[edit]

BooCZech je trojího druhu (zde si všimněme, že jde o prvočíslo). Dělá se z prasopsů, krokotů nebo vepřů. Zlí jazykové tvrdí, že existuje ještě jeden tajný druh z krávy, který se ovšem v Práglu snaží utajit, jinak by vyšlo najevo, kdo způsobil nemoc šílených krav.

Válečná taktika[edit]

BooCZech je podstrkován obyvatelům Moravistánu, čímž chtějí v Práglu pod rouškou dobrých vztahů zničit naši milovanou vlast tukem. Navíc podle nepotvrzených zpráv známého moravského buditele JUDr. PhDr. MUDr. RNDr. Mgr. et Mgr., Bc. Henryka Laholy, DrSc., multi dr.h.c., vede nadměrné požívání booczechu k snižování hladiny inteligence v těle, čímž měl asi na mysli pobůčkové užívání nejlepšího piva roku 2007. Proti rázně vystoupil na poslední vesmírné konferenci i Azis Veliký.

Filmografie BooCZechu[edit]

V poslední době se proslýchá, že mazaní cajzli se snaží obalamutit Moravistán booczechem pomocí kultury. Namátkou jmenujme tyto filmy:

  • Vepřelec 1–18
  • Což takhle dát si špenát s titulní písní z Brna exkomunikovaného Jiřího Šalingra (konspirační film v hlavní roli s Chuckem Norrisem)
  • Limonádový Joe aneb Koňská opera (opět se jedná o konspiraci)

Související články[edit]