ODS

From Necyklopedie
(Redirected from Supi)
Jump to navigation Jump to search
Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "ODS"

pojednává o opačném tématu než článek ČSSD.

„Zdravím všechny přátele modrého ptáka!.“

- Václav Klaus


„Ano, jsme si vědomi, že za vlády OF a z něj vzniklé naší ODS bylo v letech 1990 až 1996 rozkradeno více jak 3 biliony korun.“

- Martin Kocourek
ODS.png
ODS je stranou konzervativních osobností, které až puntičkářsky lpějí na dokonalém vzhledu, chování a oblečení.
Nějaký Frajer z Hongkongu, jeden z prvních mecenášů nové české strany
S dlouholetými přateli Božími bojovníky na společné fotografii těsně před Svatou zpovědí a eucharistií
ODS je neprávem vnímána jako strana bohatých obyvatel velkoměstských aglomerací. K získávání vesnických voličů nyní využívá progresivních metod
Václav Havel vše z povzdálí sleduje
Tento obrázek mluví za vše...

Občasně demokratickou stranu, později přejmenovanou na Ostudu demokratického státu nebo také Odpad Demokratické společnosti, nebo Oddělení destrukce světa, někdy Odborná deportace sráčů, nebo také Organizovaná Demolice Státu, dementně také Ovocně Dementní strana (tento název uložený na pouhém papírovém lístečku byl zničen krví Václava Havel při jeho posmrtném řádění, později si ale jeden necyklopedista vzpomněl, že má vzkaz pořád uložený v jeho operačním systému Wokňous) Václav Klaus, aby nasral svého soukojence Miloše Zemana (je poměrně málo známou skutečností, že malí Milošek a Vašíček měli společnou kojnou, kterou byla matka Marie Kabrhelové, sovětská partyzánka Zoja Kosmoděmjanskaja). Jako obvykle, i tentokrát se Václav Klaus nebetyčně mýlil, když počítal, že dokáže svého celoživotního úspěšnějšího rivala Miloše Zemana vytočit. Jednak už v té době měl Miloš Zeman svou vlastní stranu (ČSSD) , ale hlavně jeho jediným idolem byl vždy Chuck Norris a nějaký plašmuška Klaus ho v žádném případě nemohl rozházet. Václav Klaus také spolupracoval s komunitou Boží bojovníci kteří byli do Česka posláni papežem Benediktem XVI.

S čím už Václav Klaus vůbec nepočítal bylo, že založením ODS rozzuřil a poštval vůči sobě mnohem významnějšího a mocnějšího protivníka, Václava Havla, který si založení ODS vysvětloval jako zákeřný pokus rozbít jeho zamilované Občanské fórum. Pošetilý Václav Klaus tak nechtěně probudil nesmiřitelného obra. Svého dětinského činu lituje dodnes. Václav Havel postupně obtelefonoval všechny pražské intelektuály a poštval je na Klause. Nejstrašnější z Havlových hlídacích psů demokracie pronásledujících Václava Klauna na každém kroku je Jiří Pehe.

ODS formoval Václav Klaus k obrazu svému. Pochopitelně ji proto založil jako rodinný podnik a využil přitom nejšpinavějších praktik, které si osvojil dlouholetým sledováním teleshoppingu a studiem nekalých podvodných triků prodeje na dobírku. Ve stanovách ODS je na straně 972 v poznámce pod čarou drobným písmem (font unreadable) napsáno, že Václav Klaus je doživotním předsedou ODS, tato funkce je dědičná, všechny stranické funkce od oblastní úrovně výše náležejí oblíbencům předsedy strany a všechny funkce včetně funkce předsedy ODS jsou volně obchodovatelné. Z každého prodeje každé stranické funkce pak náleží stanovené procento držitelům vlastnických práv (tj. Klausovi a jeho rodině) a to na věčné časy. Mnohem hrůznější je ale následující dodatek, který stanoví, že všichni členové ODS mají povinnost kupovat a číst všechny knihy, které Václav Klaus kdy vydá.

Je celkem pochopitelné, že se nenašel jediný vytrvalec, který by stanovy ODS dočetl dále než ke třetí straně. Z příjmu z obchodování se stranickými funkcemi ODS během několika týdnů Václav Klaus zcela nezřízeně zbohatl. Podvodně nabytý kapitál zneužil pro masový tisk svých knih, jejichž četbu vnutil celé členské základně ODS (technickou realizaci zajistil Knižní velkoobchod pod vedením Miroslava Macka). Vložené investice se Klausovi pochopitelně obratem zúročily díky povinnému odběru uvalenému na členskou základnu.

Jak již bylo řečeno, nesmiřitelným odpůrcem Václava Klause se stal humanista, dramaturg, básník, filosof a obchodník s realitami Václav Havel. Když se ale dozvěděl o týrání členské základny ODS povinnou četbou mizerně napsaných, bezobsažných a k smrti nudných knih Václava Klause, pocítil vůči strádajícím straníkům hlubokou lítost. Osobně navštívil Václava Klause a učinil mu obchodní nabídku: pokud Václav Klaus vypustí ze stanov ODS povinnou četbu svých knih (povinný nákup Klausových knih ani obchodování se stranickými funkcemi tím nebudou nikterak dotčeny), zajistí mu Václav Havel podporu ČSSD v příštích prezidentských volbách a navíc mu předá do otroctví svého nejschopnějšího spolupracovníka Alexandra Vondru. Po doladění některých dalších drobných detailů Václav Klaus nabídku Václava Havla přijal. Na znovuzvolení Klause prezidentem pak okamžitě začali pracovat Alexandr Vondra (snaží se v barvách ODS infiltrovat do Senátu) a Jiří Paroubek za ČSSD.

Znakem ODS je modrý holstřáb. Nyní vede stranu šedá eminence Radim Fiala.

Marmeládovo-Koblihový Index strany je 1:4 (2017).

Zajímavosti:[edit | edit source]

Čestní členové ODS[edit | edit source]

Podívejte se také na[edit | edit source]

Velmi moderně pojatou kampaň ODS k parlamentním volbám v roce 2013 můžete shlédnout zde: [1]. Další volební kampaň, tentokrát velmi přiblblá: [2].

Czech flag 2.PNG Politické strany České republiky Czech flag 2.PNG

Ach anoČSSDČSSSDČeská alkoholicko revoluční stranaDělnická stranaHipíci za zelené jistotyKoruna ČeskáKSČMLev21MDU-ČSLNE 2011Novojičtí černoprdelníciODSPirátiPSSDSPDSPOZKSTANSMER-ČSSDStrana svobodných občanůTOP 09Úsvit – Národní KoaliceStrana zelených
zaniklé: Mumie svobodyNárodní stranaVěci veřejné

Holstrab.png POZOR ! Tento článek je pod vlivem - MODRÉ TOTALITY - nebezpečí nákazy Holstrab.jpg

BSOD | Chalupoida | Václav Klaus | Křižník Václav Klaus | Klausovec obrovský | Leoš Heger | Modrá totalita | Modrák bělohlavý | ODS | Pavel Bém | Primátor Pavel Bém | Pavel Pavel | Praha 666 | Radovan Šteiner | Robin Oil | Roman Janoušek | Šestsetšedesátšestka | Šmoulové | Vlastimil Tlustý | Velké zatýkání politiků a lobbistů 2013 | Velký modrák | Zimní olympiáda v Praze     

[[Kategorie:Zločinecké_organizace]