Hipíci za zelené jistoty

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Strana zelených.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

logo

Ferda Smažka_99 se svou babičkou

Politická strana Hipíci za zelené jistoty nemá daleko k názorům Strany zelených; ta se od nich ale distancuje vzhledem ke své popularitě v poslední době.

Základní témata[edit | edit source]

Strana navrhuje prodloužení důstojnického sestřihu vojáků minimálně o 1,2 metru (než bude armáda samozřejmě zrušena)., dále je pro legalizaci všech drog, zrušení provozu automobilů poháněných benzínem a jejich nahrazení automobily poháněnými marihuanovým kouřem (jedině ale v případě, že výfuk bude rozdvojen a zaveden i do kabiny automobilu). Strana podporuje zrušení všech dalších politických stran vyjma SZ a Balbínovy poetické hospůdky, část HZJ by povolila možná i Monarchistickou stranu.

Antimilitarismus[edit | edit source]

Strana odmítá jakoukoliv válku, nesouhlasí též i s instalací vojenského radaru. Protože ale respektuje demokratické principy, prosazuje referendum. To by tvořila jedna otázka: "Souhlasíte se vstupem radaru amerických vojsk na území České republiky?". Někteří zlí jazykové tvrdí, že straníci již opsali jedno starší referendum, to však předseda HZJ slovy "hovno vole" razantně odmítl.

Práce a sociální věci[edit | edit source]

DengGGy s družkou

HZJ se již dlouho netají zrušením práce, zákoníku práce a sociálních věcí. Uvažuje tou logikou, že zrušením sociální sféry se sníží náklady na tu míru, že nebude nutné pracovat a všichni budou šťastni. Výjimkou jsou zemědělci, kteří samozřejmě budou pěstovat, pálit a vařit pořád.

Organizace[edit | edit source]

Předsedou strany je Ferda Smažka_99, místopředsedou dax999, zastupuje ho DenGGy. Strana má zavedeny kvóty; 50 % strany musí tvořit ženy (aby byla zajištěna reprodukce členské základny) a 100 % musí kouřit marihuanu. Místo stranických schůzí slouží buď ICQ nebo chat na Counter-Strike serverech. Strana koná pravidelně každý rok výjezdní zasedání do českých luhů a hájů, samozřejmě vždy nedaleko od nějakého pole plného trávy, a dále pracovní semináře v Holandsku.

Czech flag 2.PNG Politické strany České republiky Czech flag 2.PNG

Ach anoČSSDČSSSDČeská alkoholicko revoluční stranaDělnická stranaHipíci za zelené jistotyKoruna ČeskáKSČMLev21MDU-ČSLNE 2011Novojičtí černoprdelníciODSPirátiPSSDSPDSPOZKSTANSMER-ČSSDStrana svobodných občanůTOP 09Úsvit – Národní KoaliceStrana zelených
zaniklé: Mumie svobodyNárodní stranaVěci veřejné