Armáda

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
I někteří Armáďané jsou jen lidé. Za toto pohlazení vyfásoval Tee Taxis Taylor 21 ostrých, o chlebu a vodě
Typičtí členové Armády

„pane, ano, pane!!!“

- Neznámý vojín

„žádná armáda nikdy neexistovala, je to pouze nafouknutá bublina stvořená militantními pacifisty!!!“

- RNDr. Doc. WTf. Oran Gutan DRSc. BlB

Definice pojmu[edit]

Armáda je kumulace zvláštních lidí, jenž se nazývají 'vojáci' (antropologický název je armáďané). Tyto skupiny mají velmi složitou společenskou strukturu, která se zpravidla rozlišuje kousky kovu různých tvarů, barev a velikostí umístěných na oděvech armáďanů. Orientovat se v této složité struktuře je pro armáďany nesmírně důležité, neboť právě jejich postavení v hierarchii určuje jejich práva a povinosti (tedy kdo může koho buzerovat).

Popis kmene[edit]

Tento po celém světě velice rozšířený kmen se vyznačuje především hlubokým spřízněním s přírodou, jenž se vyznačuje častým užíváním přírodních barev, zejména zelené, dále hrdostí a hravostí.

Po celém světě se vyskytuje mnoho armád, které mimo občasných folklórních festivalů jako jsou vojenské přehlídky, kde se sejde spousta vojáků a diváci je musejí přehlížet. Kdo vydrží přehlížet ze všech nejdéle, vyhrává zpravidla slevový kupón. Armády také pro potěchu obecenstva konají manévry, převraty a puče, případně pořádají řinčení zbraněmi, po němž často následuje nějaká větší armádní akce.

Armáďané jsou velmi společenští a hraví, proto se čas od času sejdou na některém území, kde si spolu hrají. V současné době jsou vyhlášená armádní hřiště Afghánistán a Irák, ovšem menší akce se pořádají různě po světě. Nejlepší armáďané byli bezpochyby Němci, ale zlí buržousti jim zakázali hrát v Evropě a Irák si buržoazně zabrali pro sebe.

Vojenské přehlídky a veletrhy[edit]

Více armáďanů a jejich hraček[edit]

Armádu mají skoro všechny země. Jen Rakousko svou armádu převelelo na blokování Jetelína a Švýcarsko svojí gardou anektovalo Vatikán