US Army

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Neznámý vojín US Army nacvičující salutování.

US Army je mýtus, o kterém se celý svět mylně domnívá, že je to nejsilnější armáda pod Sumcem. A to hlavně díky úzké spolupráci s Chuckem Norisem. Ovšem žádný mýtus není pro Bořiče mýtů problémem, z Bořičů mýtů se stává mýtus a je jen otázkou času, kdy zboří sami sebe. Jsou také součástí armády.

Historie US Army[edit | edit source]

Dobová fotografie strýčka Sama, která je zřejmě zachycena v momentě pokusu o vypíchnutí oka svému kuchaři.
Nalezená původní verze, předchozí je fotomontáž.

US Army má dlouhosáhlou minulost. Založil jí Strýček Sam, když chtěl „koupit“ území náčelníka Těkavého Větru. Nešťastnou náhodou celý kmen Těkavého Větru zmizel a Strýček Sam mohl začít budovat železnici. Spousta lidí si myslí že strýček Sam je pouhý mýtus. Inu, není tomu doopravdy tak. Máme spoustu svědectví ukazující na fakt, že Strýček Sam je stále mezi námi. Dochovaly se i dobové fotografie. Otázkou zůstává proč už není v čele US Army, spekuluje se o neshodách s Chuckem Norisem.

Tato neshoda spočívala v zaměstnávání afroamerických černochů na Strýčkově farmě a vyvrcholila dlouhou a krutou válkou, která trvala do doby než se Chuck Noris osobně vydal na Strýčkovu farmu... Válka skončila Kapitulací Strýčka Sama. Chuck Strýčka Sama nepopravil a dokonce mu ponechal osobní zbraň (zřejmě počítal se Strýčkovou sebevraždou, ale ten se nedal). Poté spolu odešli do plání, kde svedli mnoho bitev s lítou indiánskou a mexickou přesilou.

Chuck převzal velení nad Armádou a rozdělil ji na brigády. Nikdo kromě Chucka tomu nerozumí, ale funguje to. Od té doby vyhrála armáda USA každou bitvu všech světových válek co jich jen bylo. Když Hitler uslyšel, že se blíží Chuck Noris, zpanikařil a narozdíl od Strýčka Sama se zastřelil. Známé je rovněž Chuckovo působení v Hirošimě a Nagasaki, po kterém mu japonský císař daroval své křeslo. To Chucka dojalo, nechal mu křeslo, a šel se podívat do Koreje.

Spekuluje se o důvodech americké porážky ve Vietnamu. Je tu několik možností:

  1. Chuck byl pryč
  2. Jiné možnosti nejsou

Je ale faktem, že od války ve Vietnamu už Chuck s armádou USA pouze spolupracuje. V současné době dopadl Usámu bin Ládina (protože Rambo se flákal v Barmě). Zatímco armáda USA se stará o dodávky strategických surovin. Podle kamaráda z Twitteru Chuck k zabití známého teroristy údajně použil plácačku. Bohužel to odnesl i jeden z podpůrných pákistánských vrtulníků.

Struktura US Army[edit | edit source]

US Army se dělí na brigády (tzv. "Summer-job") čemuž nikdo kromě Chucka nerozumí:.

  • - 1. Komunistická brigáda "Big Red One" tajná americká jednotka v sovětském svazu mezi největší úspěchy patří osvobození Prahy, členy jednotky po té čekal zasloužený pobyt v rekreačních zařízeních na Sibiři.
  • - 2. Pleší brigáda "Bald Indian Head" založena Strýčkem Samem v době kdy byl ve stepích. Největším úspěchem je bitva u Little Bighornu. V současné době je aktivní v Afghánistánu
  • - 101. Výměšková bombardovací brigáda "Screaming Pingles" Aktivní v době války ve Vietnamu (viz:Agent Orange)

Tyto brigády se poté velice složitě děí na regimenty, pluky, Neorganizované útočné skupiny (NÚS), Organizované skupiny teroru (OST) a tak dále. Účelem takovéto struktury je oklamání nepřítele. Problém je v tom že se ve vlastní armádě nevyznají ani nejpřednější přednostové.

Operace US Army[edit | edit source]

Záběr prdících amrických vojáků.

US Army byla pravděpodobně začleněna v těchto operacích

Hodnosti US Army[edit | edit source]

Jeffthecaveman.jpg

US Army používá spousty hodností, pokusíme se o vypsání těch nejzákadnějších

Mužstvo[edit | edit source]

E1 - Neznámý vojín - Tato hodnost je základní hodností v US Army. Je přidělována každému, kdo vstoupí do armády.

E2 - Splachovač - Na splachovače může po tvrdém roku úsilí povýšit každý neznámý vojín.

E3 - Vrchní splachovač - Splachovač s mimořádnými schopnostmi v oboru týmového splachování může dostat hodnost vrchní splachovač. Takový vrchní splachovač má na starosti 5–10 WC a k tomu 5–10 splachovačů.

E4 - Sežrant - Hodnost sežrant může dostat pouze tvrdý vrchní splachovač, který za svou kariéru spláchl nad 1 000 záchodů. Po takové fušce člověku naskočí pořádný hlad, a tak má rok na to, aby mohl všechno sežrat.

E5 - Vrchní sežrant - Mistr v oboru týmového žraní. Má na starosti 5–10 sežrantů a celý hangár plný jídla.

Důstolníci[edit | edit source]

E6 - První přístolník - Pokud budete rok vyžírat na pozici sežranta, buď to nepřežijete, nebo ztloustnete tak, že ani nebudete moct vstát od stolu (proto důstolníci). Vojáci mající tuto hodnost mají za úkol zhubnout tolik kilo, aby mohli alespoň dýchat.

E7 - Druhý přístolník - Až vám znovu naskočí dech, jste povýšen na druhého přístolníka. Nyní máte za úkol zhubnout tolik kilo, abyste dokázal vstát od stolu.

E8 - Podstolník - Když se vám podaří vstát, většinou se vám udělá zle. Rozkaz zní jasně: "Pod stůl!" (proto podstolník).

E9 - Sralpitán - Zdálo by se, že veškerý obsah vašich střev vyšel ústy. Ale není tomu tak (proto sralpitán).

E10 - GenerálGenitál - Pokud jste vykonali všechny své potřeby, je z vás druhá nejvyšší hodnost v armádě. Bohužel jste většinou tak staří, že nevíte, co máte dělat, a nikdo vám to neřekne, protože ti nad vámi jsou ještě starší.

Speciální hodnosti[edit | edit source]

E0 - Rohožka - Pokud vás degradují z hodnosti neznámého vojína, jdete dělat na rok rohožku, kde již nemáte co zkazit.

E11 - Člen čelní rady - Generálové, kteří se dožijí věku 100 let bez skonání, jsou jmenováni členy čelní rady.

Přínosy Armády USA[edit | edit source]

  • Mír a stabilita v oblasti působení
  • Zisk strategických surovin
  • Možnost získat radar

Citáty[edit | edit source]

„Emprdeled yourself, defending freefoto!“

- Neznámý vojín

„Eh?!“

- Neznámý vojín při pohledu na výbuch atomové pumy v Hirošimě-hadru.

„Tato banka nesmí padnout do rukou americké armády!!!“

- Otto Tiger bránící banku před vykradením americkou armádou