Bill Gates

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Bill Gates alias Vilém Jindřich Zábranský, počítačový terorista.

Bill Gates je zlý americký kapitalista, světový vyděrač a autor nejrozšířenějšího a nejnebezpečnějšího viru na světě jménem Windows.Také vytvořil vir covid-19, je špión Rusů, Američanů, mimozemšťanů,Satana, Boha atd. Také může za všechny války na světě (a může vpodstatě za všechno).

Původ[edit | edit source]

Miliardář Bill Gates (původním jménem Vilém Jindřich Zábranský) se narodil 31. října 1955 v Mělníce do rodiny chudého sedláka a panské služky. Rodiče se ale před svým bohatým synkem styděli za svou chudobu. Bohužel, Malý Bill o celé své bohatství přišel, když jej jeho otec uložil do banky na heslo "Omalstarkenunobmintagherbidgohj", které zapomněl . Malý penis měl Bill tak pro rodinu byl k ničemu (rodiče měli dost starostí se živením dalších 67 dětí) a tak jej pohodili na ulici. Naštěstí se ho ujal chudý programátor Till Hates, který ho živil. Bill posléze zjistil, že Till vyvíjí operační program jménem "Doors" a že je téměř u konce. Jakmile Till program dodělal, Bill mu jej bezohledně ukradl a vzápětí sám uvedl na trh pod jiným jménem. Bill se tak ve svých pěti letech stal nejbohatším mužem světa.

Život v Americe[edit | edit source]

V Americe si celá rodina změnila jména, protože jejich česká a polská jména (Bořivoj, Malgorzata, Spytihněv, Šťáhlav, Chrudoš, Przemyszl a Przedsiembiorstw) byla pro Američany zcela nevyslovitelná. Nemohli se však shodnout na tom, jak by se měli jmenovat, aby to znělo dostatečně americky, a tak každý člen rodiny přijal jiné příjmení.

Mladý Vilém, teď již vlastně Bill, chodil pilně do školy, a stal se největším šprtem jak na 17. Washingtonově Základní Devítileté Škole ve Washingtonově ulici v Seattlu, stát Washington, tak i na tamějším gymnáziu (z jakéhosi podivného důvodu pojmenovaném rovněž po Denzelu Washingtonovi, ačkoliv není ve Washingtonově ulici, nýbrž v ulici 28. října). Bill byl odmalička tak nesnesitelný šprt, že ho nesnášeli nejen holky a kluci, ale dokonce většina učitelů. Nemohl si ani hrát na ulici, aniž by se do 5 minut nestal terčem posměchu a šikany dětí z okolí. Zbaven možnosti prožívat normální dětství prožíval těžké stavy deprivace ve svém pokoji. Aby nějak zabil vlekoucí se čas, učil se, učil se a učil se a stával se tak stále nesnesitelnějším šprtem.

Situace se o mnoho nezlepšila ani během jeho studií na univerzitě, kam nastoupil v roce 1973 (všimněte si, že to je prvočíslo). Bill se sice mnohokrát pokusil sbalit holku, a několikrát s mu to i povedlo, avšak vztah neměl nikdy dlouhého trvání. Obvykle končil po třetím až pátém (všimněte si, že to jsou prvočísla) pokusu o sex. Jednoho dne, když všichni randili, chlastali nebo šukali vymyslel nový systém pro ovládání osobního počítače. Nazval ho MS DOS a založil spolu v roce 1975 s dalším šprtem Paulem Allienem kvůli jeho výrobě firmu, měla se jmenovat První Washingtonská Gatesova a Allienova Počítačová Programovací Společnost, ale název se Allienovi zdál příliš dlouhý, a tak bylo nakonec zvoleno slovo, které Bill nejčastěji slýchával od děvčat, s nimiž vlezl do postele: Micro-soft.

Gatesův úspěch[edit | edit source]

Gatesův systém pro osobní počítače se rychle ujal. Nešlo ani tak o to, že by se díky němu dal počítač ovládat snadněji, než dříve, ale spíše o to, že osobní počítač šel snadněji ovládat navzdory tomuto systému. MS DOS se šířil, protože šikovnější programátoři pro něj napsali programy (např.: PCTools), díky kterým se dal počítač opravdu ovládat.

A Bill tiše kul pikle své pomsty nepřejícímu světu.

Gatesova pomsta[edit | edit source]

Pomsta je pokrm, který je nejlépe podávat za studena praví klasik, a Bill se tímto moudrem řídil doslova. Jeho společnost Microsoft začala intenzívně pracovat na novém programu. Protože personální počítače v těch dobách neobsahovaly žádná hardwarová kurvítka, Bill se rozhodl, že v PC bude kurvítko softwarové. S týmem podobně dekompenzovaných deprivantů, které si najal na většinu práce, vyvinul Windows, nejrozsáhlejší a nejničivější počítačový virus světa. Osobně také navrhl tzv. Modrou obrazovku smrti. Windows se od té doby rozšířily po celém světě a Bill Gates nechutně zbohatl. Jeho majetek je dnes tak velký, že ani on sám neví, jak velký je. Když se Bill zeptal zrcadla který člověk je na světě nejbohatší, zrcadlo odpovědělo že provedlo neplatnou operaci a systém bude restartován. Jediný člověk na světě, který v každém okamžiku ví, kolik peněz Bill Gates má, je Chuck Norris, ale to mu je to úplně fuk.

Bill Gates, ostatní lidé a zbytek světa[edit | edit source]

  • Bill Gates tajně miluje Eden Mor, přestože odmítla propagovat jeho výrobky.
  • Bill Gates nanávidí Linuse Torvalse, protože Linus vytvořil opravdový operační systém pro PC.
  • Bill Gates chtěl strávit svoji dovolenou v roli číšníka v restauraci U pavouka, ale vrchní ho poslal do prdele.
  • Bill Gates nikdy neviděl Brněnské hlavní nádraží.
  • Bill Gates už neumí česky a proto do systému Windows nemohl zapracovat genitální myšlenky Henryka Laholy.
  • Bill Gates vytvořil svoje vlastní náboženství Velkého Dolaru.
  • Bill Gates je mezi blízkými přáteli přezdíván Money. Švédská folková skupina Abba o něm dokonce nazpívala celou jednu písničku. V první sloce je dokonce zmínka o tom, že musí pracovat ve dne v noci, aby splatili Billovi co splatit mají.


Bill Gates po smrti[edit | edit source]

Bill Gates zemře a dostane šanci si vybrat, jestli chce jít do pekla nebo do nebe. Nejdřív si jde prohlédnout nebe. Andělé tam pijí džus, hraje jazz, všude nuda, nic se neděje. Jde se tedy podívat do pekla. V pekle hraje rock, tančí nahé čertice, pije se pivo, všichni se baví a je pěkně teploučko. Rozhodne se tedy, že půjde do pekla. Přijde tedy k pekelné bráně, otevře mu starý ošklivý čert a hned šup s ním do kotle. Bill pod pokličkou se ptá: "Kde je ten rock a to pivo?" A čert mu suše odpoví: "Bille, ty debile, to bylo jen demo!"

Bill Gates radí v sexu[edit | edit source]

Ptá se syn Billa Gatese: - Tati, chci vyzkoušet ten sex, co mám dělat? - No synku, vezmeš si z mojí garáže to největší auto, oblečeš si nejlepší oblek, vezmeš děvče do nejlepší restaurace v městě, po večeři vezmeš v parku kočár s koňmi a vezmeš jí na okruh kolem jezera, cestou koupíš největší kytici květů jakou budou prodávat a nakonec objednáš v hotelu Plaza prezidentský apartmá a tam se ti děvče podvolí... - Ale tati!!! Kde jsou romantické procházky, letmé dotyky, čtení poezie za měsíčního svitu... - Synu, to si vymysleli linuxáci, aby mohli souložit zadarmo...