Mimozemšťani

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Mimozemšťané.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Ufon.gif

Mimozemšťani jsou tvorové, kteří prokazatelně žijí na všech jiných planetách kromě země, na které podle výzkumů nejpřednějších vědců žijí naopak pozemšťani.

Druhy mimozemšťanů[edit | edit source]

Rudí mimozemšťani

Tento druh mimozemšťanů žije na planetě Buran, která je od nedávna místo Marsu označována za rudou planetu, protože její obyvatelé jsou něco jako komunisté. Jako svého boha uctívají soudruha Lenina a jejich největší sen je políbit jeho nabalzamovanou mrtvolu v moskevském mauzoleu. Zatím se však stejně jako všichni ostatní mimozemšťani na planetu zemi bojí přiletět, avšak podle posledních informací jsou ve stálém kontaktu se severokorejským vůdcem Ping Pong-unem, který již připravuje jejich návštěvu v jeho zemi.

Zelení mimozemšťani

Tento druh mimozemšťanů žije hned na několika planetách (Serkur, Miluše, Mars) a jeho příslušníci jsou vašniví ekologové. Také by rádi navštívili planetu zemi, aby se tu mohli přivazovat ke stromům, ale na rozdíl od rudých mimozemšťanů je tu nikdo nechce, dokonce ani Ping Pong-un, takže jejich návštěva je nereálná.

Oranžoví mimozemšťani

Druh žijící na dvou planetách (Jupiter, Saturn), jehož příslušníci ze všeho nejvíc zbožňují Miloše Zemana a chtěli by ho přijet navštívit. Chtěli by vidět jeho slavný mobil Aligátor, opít se s ním do němoty a pak se pokusit o zázrak, tj. najít jeho pravou ruku Jaroslava Tvrdíka a jeho pravou nohu, což rozhodně nebude jednoduché, ale když to nepůjde po dobrém, tak už Milošovi mimozemští kamarádi na něco přijdou.

Důvody proč se mimozemšťani bojí navštívit zemi[edit | edit source]

Teorií o tom proč nás ještě naši kolegové z jiných planet nepřijeli navštívit je mnoho, ale ve zbytku článku vám vypíšeme ty nejpravděpodobnější.

1. SWAG Možná už i mimozemšťani si všimli té příšerné módy, kterou méně inteligentní část dnešní mládeže s oblibou nosí a lekli se těch hrnců co nosí na hlavě nebo o tři čísla větších tepláků.

2. Iveta Bartošová Jedna z teorií hovoří o tom, že mimozemšťani již byli na cestě na naši planetu, ale když svými dalekohledy spatřili na kolejích rozjetou Ivetku, zase si to rychle rozmysleli.

3. Teplé kapely Se SWAGem úzce související teplé kapely a samozřejmě také teplí "zpěváci" jsou možná taky jedním z důvodů jejich strachu. Možná slyšeli jednu z nahrávek One Direction či Justina Biebera a jejich příšerné hudby se lekli natolik, že raději výlet na naši planetu odložili na dobu neurčitou.

4. Konec SSSR Rudí mimozemšťani se podle jedné z teorií chystali na naši planetu již před rokem 1992 a plánovaným místem jejich návštěvy mělo být moskevské Rudé náměstí, ale když viděli, že se Sovětský svaz rozpadl, raději si to rozmysleli.

5. Viróza Druh oranžových mimozemšťanů na naši planetu nedorazil pravděpodobně kvůli tomu, že má Miloš Zeman virózu, která je, jak je bohužel vidět, permanentní, a tak se jejich návštěvy asi také nikdy nedočkáme.