Mimozemšťané
Tento článek nemá nic společného s článkem Mimozemšťani. To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit. |
Tento článek nemá nic společného s článkem Nizozemšťané. To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit. |
Mimozemšťané jsou malý broučci, vysocí asi 2 cm a jsou považováni za nejhloupější stvoření na Zemi. Tyto růžoví broučci se dají koupit na fizishopu za neuvěřitelnou cenu 29 (prvočíslo) Kč.
Mimozemské národy[editovat | editovat zdroj]
Počet mimozemských národů není dosud sjednocený. Počet se pohybuje od nuly po nekonečno, alespoň není možný záporný. Většina mimovědců soudí, že jde o celé číslo, možná i o prvočíslo nebo druhočíslo. Také se vyskytují obavy, zda nejde o třetičíslo. Vyskytují se všude možně ve Vesmíru, vlastně kdekoli mimo Zemi. Pro pozemšťany jsou nejzajímavější mimozemšťané ze sluneční soustavy, hlavně měsíčňané a marťané.
Měsíčňané[editovat | editovat zdroj]
O měsíčňanech byl natočen film, který je přesně popisuje. Na rozdíl od ostatních národů je jejich podoba i vše ostatní zcela jasné. Na odvrácené straně vládnou Selemnité, bytosti z poloviny hmyz a z druhé lidé. Po úderu vybuchují. Tvoří jednoduché skupiny v čele s králíkem.
Vědci jejich nevýhod využili, hlavně výbušnost po prudkém úderu, která platí jak pro jednoduché houby, tak i pro selemnitského krále. Ale stejně měli velké potíže s odletem na Zemi, protože se jim při něm pletly selemnitské děti pod nohy.
„Já jsem jako vrchní velitel vlezl první do kapsle a na ostatní jsem kašlal. Ještě jich do ní pár vlezlo, ale pak se objevili ti kluci selemnitští. No, smetí to bylo, jen co pravda. Začali se nám plést pod nohy jako prvňáčci ve frontě na oběd. Zaklapl jsem dveře a ještě jeden člen naší výpravy zůstal venku. Nešikovně, velmi nešikovně se zasekl do jednoho lana, takže odletěl s náma a my měli zátěž. Ale taky se mu za nohu chytlo jedno smítko, promiňte, ukřičené selemnitské děcko, takže to byla ještě zábava. No, nakonec jsme to dítě setřásli a ten blbeček to přežil. Spadli jsme do vody, takže byl trochu promočenej, ale to mně nevadí. Hlavně, že jsem zdravý, ne?“
- Arogantní Sele, velitel lodi
Marťané[editovat | editovat zdroj]
Marťané žijí na Marsu, hlavně poblíž severní točny s velkou ledovou čepičkou. Z ní odčerpávají vodu, kterou zahřívají a následně využívají. Aby se však nezmenšovala její plocha, raději většinu vody opět zmrazí a led shazují pravidelnými lety zpět. (Jeden let se neschopným letcům nepovedl a museli přistát v neobydlené poušti, kde pak z nudy dotvořili obrovský třírozměrný obličej, v čemž před nimi začala příroda. Právě to tolik mate ještě neschopnější pozemské vědce. Marťany naštěstí jejich druzi zachránili.) Ještě na počátku 20. století vytvářeli inteligentní Marťané rozsáhlé sítě kanálů zavodňující jejich pole. Pak však s touto činností přestali v důsledku pozemšťanského objevu, který ukázal, že to vlastně vůbec nedělají. (Pozemšťanům se nemá odporovat a stejně svá pole sprchovali jen aby ukázali světu, jak jsou zazobaní.)
Vzhled Marťanů je proměnlivý. Někteří vypadají jako kříženci kohouta a čerta. Další se podobají robotům.
Marťané získávají energii podobně jako rostliny ze slunečního záření. Protože jej však na Mars příliš nedopadá, museli se přizpůsobit. Vyzkoušeli mnoho způsobů, od žvýkání rezavě rudého prachu přes vodný roztok rozemletých kamenů po žvýkání rezavě rudého prachu (tak byli zoufalí). Nic z toho jim však nijak neprospívalo. Po dlouhé době se Marťané rozhodli, že již nic hledat nebudou. A než by umřeli, samou leností žijí dodnes.
Když byl Jiří Paroubek na vrcholu své moci, čelili marťané bezprostřednímu ohrožení podílení se na vládě spolu s ČSSD. Po spřátelení s KSČM však nebezpečí naštěstí pominulo.
Mimozemšťané na Zemi[editovat | editovat zdroj]
Mimozemšťané bezesporu několikrát přistáli na Zemi, ovšem za předpokladu, že to není lež. Nový Věk sice pyšně tvrdí, že zde někteří i bydlejí, což by mělo vyvracet tuto možnost (Nový Věk obvykle káže bludy), ale patrně má v tomto případě pravdu. Nepřímých důkazů je spousta ( Spojené státy tím se již ) a naznačují, že to už nejspíše nemůže být náhoda. Dokonce podle takových důkazů byla odhalena společnost Mimozemšťany založená. Zmíněná společnost oficiálně popírá že by měla s čímkoli cokoli společného. Nicméně neoficiální výroky jednoho z prezidentů společnosti vyřčené při rozovoru s členy výzkumného týmu Necyklopedie tuto skutečnost dokládají.
Roswell, 1947[editovat | editovat zdroj]
V roce 1947 spadly v poušti blízko městečka Rosvelt trosky podivného letadla s ještě podivnější bytostí uvnitř. Vesmírní lidé se toho ihned chopili a začali rozdávat na ulicích letáčky Jsme na Zemi sami?, Mimozemské noviny, Ozvěte se, mimozemšťané! (ale proč s tím otravují lidi, když se mají ozývat mimozemšťané?!) atd., takže dnes mnoho lidí nevěří, že nešlo o podvrh, ale o opravdového mimozemšťana.
Hledání mimozemšťanů[editovat | editovat zdroj]
Hledáním mimozemšťanů se zabývá mnoho pozemšťanů z ještě více důvodů (tzn. jeden člověk může mít více důvodů). Po jejich nálezu je možné přejít k druhému kroku, tj. dorozumět se s nimi. Vesmírní lidé si však neuvědomují, že se bez prvního kroku neobejdou a hned mluví. (Vlastně je to tak lepší, alespoň nepošpiní hned Zemi jméno.)
Hlubinné hledání lodí Necyklopedie[editovat | editovat zdroj]
Loď Necyklopedie propátrávala ve volném čase vodní hlubiny, kde měla nalézt stopy po mimozemšťanech. Nalezla však jen několik nových hlubinných druhů, o kterých neměla věda tušení, a také asi 40m kalmara, který sesadil modrou velrybu z prvního stupínku ve velikostech živočichů. Pro neúspěch tato činnost skončila, nic, co by hledala, nenašla. ( Uncyclopedii Toto se jako mnohem .) Dnes již slouží svým původním účelům, tedy k odpočinku necyklopedistů.
„To jednou jsme jednou jeli v noci a nám klukům bylo divný, že je ještě světlo a pak jsme si uvědomili, že je den, protože jsme byli na jižní polokouli. Normálně jsme lenošili a čuměli do zdi (ale aby to nevypadalo blbě, tak jsme před ní dali televizi), když v tom se spustil alarm. To vám byl hukot. Celá lodní posádka běžela k zábradlí, protože sonar snad zachytil ufona. Byli jsme natěšení, ale radost se měnila v úděs - to stvoření bylo 40 metrů dlouhý. Pak ale velitel zjistil, že šlo o kalmara a se slovy Dneska na to bodam, hoši zmizel v kabině a už se ten den neukázal a strávil jej ve společnosti lodních sucharů a myší. Ještě tu noc nás ale ten kalmar napadl a já měl co dělat, abych zachránil rodinný stříbro. Ale pak se tam přihnala stromová chobotnička s nějakym Chuckem Norrisem a kormidelník, co znal abecedu Morsea, přeložil její cvakání takhle: Rychle, z cesty! Chuck Norris je nabroušenej, protože nehrál ve filmu Láčkovka věští smrt! Musim ho někde zaklidovat! No, kalmar utekl a velitel nás donutil se dívat na ten film. Teda trapsas to byl, to vám řeknu. Míň trpělivý zaměstnanci začali na televizi házet svůj denní příděl potravy a tak je velitel vrhl přes palubu. No a pak se to stalo: Ten kalmar sem chtěl připlavat, ale nevšiml si zdymadla a zničil ho. A my byli na suchu. (Jo a hádejte kdo pak ten nepořádek uklízel.)“
Obkružování sluneční soustavy raketoplánem Necyklopedie[editovat | editovat zdroj]
Raketoplán Necyklopedie hledá ve sluneční soustavě mimozemský život pomocí radiových vln, které vysílají velmi sprosté věci ve všech možných jazycích. Předpokládá se, že spíše než na kladnou zprávu odpovědí mimozemšťané na zápornou, která jim vadí. Nikdo se však dosud neozval, proto se chystá udělat nadávky ještě tak, aby se co nejvíce podobaly Uncyclopedii. Mohou se však objevit potíže právě s tím, Uncyclopedie si bude nárokovat na nadávky právo a všechnu slávu shrábne místo Necyklopedie. Snad se podaří raketoplán včas zastavit, dříve než se stane pohroma.
Vyhledávání Moravskou osvobozeneckou armádou pro ukázku síly[editovat | editovat zdroj]
Moravská osvobozenecká armáda vyhledává na Neptunu známky života, které by mohla zničit, a ukázat tak velikost své síly pro zastrašení Čechů. Zatím se nedaří. Ani nalézt život, ani jej zničit.
Zkreslené pozemšťanské představy[editovat | editovat zdroj]
Pozemšťanské představy jsou zkreslené.
Georges Lucas své mozkové svalstvo příliš nenapínal. Luke Skywalker z Kačeřích Válek vypadá úplně jako člověk.
Mimozemšťan, jak si ho představuje Steven Spielberg se vším všudy. Například s komorovýma očima.
Již lepší stvůra, ale stále příliš zatížená pozemskými představami.
Název[editovat | editovat zdroj]
Mimozemšťané nejsou zdaleka jediné pojmenování mimozemských bytostí. Ale je to jediný správný pojem. Časem však prostý lid vymyslil například pojem emzák, což znamená zkratku MZ (něco jako E. T. - extraterrestial) a přejal z angličtiny pojem E. T., což je zkratka extraterrestial. E. T. má svůj český protějšek v emzákovi.
Vesničtí primitivové považují mimozemšťany a zkratku UFO za slova se stejným významem. Hrubá chyba!
Mimozemšťané a pozemšťané jsou podobné pojmy jako bezobratlí a obratlovci. Pozemšťané, podobně jako obratlovci, jsou skupina vzájemně příbuzných bytostí s podobnými životními projevy. Zatímco mimozemšťané, podobně jako bezobratlí, zahrnuje nejrozmanitější bytosti s jediným společným znakem, sice mimozemským původem. Také je zde plocha překrytí, srovnání nabízí pojem bezobratlí strunatci, která má znaky od obou skupin; do této skupiny by patřili například Češi, jsou sice pozemského původu, ale vůbec se tak nechovají.
Věda o mimozemšťanech[editovat | editovat zdroj]
Věda o mimozemšťanéch má mnoho názvů, stejně jako mimozemšťané sami. Rádoby vědci jí říkají ufologie, což je však naprostý paskvil, protože dává dohromady dva spolu nesouvisející jazyky, angličtinu a latinu. Ještě více rádoby vědci ji nazývají mimologií.
Správný název je však mimo(přírodo)věda nebo latinsky exo(bio)logie. V důsledku tohoto pojmenování si dělají jednoduché kmeny z mimovědců ještě větší legraci než dříve.
Možnosti mimozemšťanů[editovat | editovat zdroj]
Druh | Hologram | Pohlavní styk |
---|---|---|
Andoriané | Jako s členkou ODS | |
Asurané | Nic moc | |
Barzané | Vyčerpávající | |
Borgové | Možný až po reasimilaci | |
Benzité | Nebezpečný | |
Klingoni | Velmi riskantní | |
Krystalická entita | Nemožný | |
Ramurani | Zapomnětlivý | |
Vulkánci | Jednou za 7 let | |
Varové | Světélkující | |
Eggovci rodu ParouBACK | Doživotní trauma |
Související články[editovat | editovat zdroj]
Tento článek se tematicky překrývá s články Erich von Däniken, Tajné záznamy o UFO
To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit. |