Fialový králíček

From Necyklopedie
(Redirected from Králík)
Jump to navigation Jump to search
Fialový králíček
Violet rabbit.jpg
Mladá samička

Vědecká klasifikace
Říše: živočichové
Kmen: strunatci
Podkmen: obratlovci
Třída: savci
Řád: Zajíci
Čeleď: zajícovití
Rod: lepus
Druh: violetus ušákus


Fialový králíček je zcela nový a uchvacující živočišný druh. Jejich vznik byl předpovězen Horstem Fuchsem už před tím, než začal vyrábět kosmetické pánve (v té době byl ještě (na planetě Zemi neznámým) vizionářem), avšak první fialový králíček se doopravdy objevil až někdy kolem začátku února léta páně dvoutisícího sedmého.

Vědecká zkoumání[edit | edit source]

FialovyKralicek.jpg

Tento (tak náhle a najednou vzniklý) nový druh okamžitě upoutal pozornost všech zoologů a médií, kteří stojí za zmínku (v praxi 2 lidé). Po předlouhých a neuvěřitelně se vlekoucích minutách pozorování konečně spatřili exemplář onoho převzácného druhu. Následným pronásledováním se jim podařilo získat i (nyní vysoce ceněný a opatrovaný) jeden chlup fialového králíčka. Tento chlup byl přezkoumán přerůznými přesolidními i přepochybnými způsoby (od rozboru DNA až po ranní horoskop v deníku Metro). Data byla předána do nejvýkonnějšího počítače světa (FBZRC 6000000000 – Vyrobeno firmou Microsoft za pomoci WS Internacional v Severní Koreji) ke zpracování. Všichni netrpělivě čekali na výsledek, doprovázeni zvukem slin padajících na podlahu. Po pár týdnech odklikávání tabulek se to kenečně dozvěděli. Výsledek všech testů je 13,9854436 (přeloženo: FIALOVÍ KRÁLÍČCÍ JSOU PROSTĚ NEJLEPŠÍ V JAKÉMKOLIV SMĚRU). Opravdu neočekávané.

Poddruhy[edit | edit source]

Fialových králíčků je na světě pouze šest. I přes onu skutečnost se těchto 6 nadjedinců dělí na 6 poddruhů, u kterých můžeme pozorovat i oblast výskytu.

  1. je praotec prakrálíček prazakladatel-vznešený pádišáh-imperátor Fialový Králíček vláce vesmíru atd. etc. (vedoucí králíček) (vyskytující se ve Frýdlantě n.O. a F-M)
  2. není tak důležitý jako "Praotec Králíček" ale je důležitější než ti pod ním Duhový Králíček (vyskytující se ve Frýdlantě n.O)
  3. pomyslná matka králíčků,vedení poddruhu-Fialová Králičice (pozor! Neplést s 1.(výrazně vyspělejším poddruhem) (vyskytující se ve F-M)
  4. je takový ten na podivném stroji skákající Koxxový Králíček (vyskytující se ve Frýdlantě n.O. a F-M)
  5. je šamanka se stále zozpálenou sishou Barevná Králičice (vyskytující se ve Frýdlantě n.O)
  6. je ta bez titulu Proužkovaná Králičice (vyskytující se ve Frýdlantě n.O)

Souhrnně se ovšem nazývají fialoví králíčci.

Plány do budoucna[edit | edit source]

FKB1000.jpg

Prvním budoucím cílem FK je ovládnutí známého vesmíru (vyjma Chucka Norrise). Tento bod by měl být díky psychologickým, fyziologickým a vývojářským (konstrukce bitevního králíčka je zatím překonána pouze Chuckem Norrisem) schopnostem splněn do příštího úterka (±200 let). Amen. Dalším cílem je exekuce všech vodních dýmek i se vším příslušenstvím. Poté následují jen hrubé teze ve kterých figuruje zabavené zboží + jeden hodně velký kýbel (popřípadě bezedný a nezahlcující se záchod)