Marcel-chroust

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Zeichen 101.png

Varování

Nečtěte tento článek, škodíte tak životnímu prostředí!

FreecellHand.gif
Při čtení tohoto článku je zakázáno
hrát ve vedlejším okně pasiáns
Marcel-chroust
Marcel chroust.jpg

Vědecká klasifikace
Říše: živočichové (Animalia)
Kmen: členovci (Arthropoda)
Třída: hmyz (Insecta)
Řád: brouci (Coleoptera)
Čeleď: časožrouti (Prousteae)
Rod: marcel-chroust (Marcel-Melolontha)


Nebezpečný živočich

Marcel-chroust je druh brouka, který se živí ztrácením času. Zdržuje se hlavně v blízkosti člověka, protože, jak známo, lidé ztrácejí čas skoro pořád, hlavně u televize, u počítače, ale i při čtení tohoto článku. Marcel-chrousti se nacházeli v lidské společnosti od nedávna, ale vzácně, protože neměli v té době tolik potravy. V současné době si ekologové stěžují na jeho přemnožení, což by mohlo způsobit ekologickou katastrofu. Naráží to ale na problém, že ekologové poskytují značné množství potravy pro marcel-chrousty.

Výskyt[edit]

Marcel-chrousti se vyskytují zejména v zalidněných oblastech, kde je velká koncentrace televizí, mobilů a počítačů. Také se nacházejí uvnitř mnohých knih, kde čekají na svou potravu. Marcel-chroustové jsou přemnožení ve mnohých továrnách, ve kterých se vyrábí spotřební elektronická zařízení, nacházejí se hodně v továrnách, ve kterých se vyrábějí mikroprocesory, mikrokontrolery, a také v továrnách, ve kterých se vyrábějí mobily, počítače a televize. Marcel-chrousti se aktivně podílejí na výrobě elektronických zařízení, které usnadňují lidem práci a čas, aby ho mohli ztratit a uživit tak početné roje marcel-chroustů.

Marcel-chrousti se v nemalé míře vyskytují v kancelářích, vždy se starají o to, aby se ve všech kancelářích nacházel dostatek čaje a kávy, neboť pomáhají ke zpříjemnění osm hodin dlouhé ztráty času, za kterou jsou lidé v kancelářích placeni. Také stáli u zrodu rychlovarné konvice, která umožňuje snadno uvařit horký nápoj, třeba čaj nebo kávu, protože potom se může ztrácet čas nad tím, kdy už ten nápoj, třeba čaj nebo káva, vystydne, aby se dal pít.

Vzhled[edit]

Marcel-chroust je zcela neviditelný, ale i přesto existuje spousta jeho fotek. Jak je to možné, není dosud známo, ale vypadá to, že se díky této otázce živí spousta jedinců marcel-chrousta. Marcel-chroust vypadá jako hnědý tlustý brouk s šedivým kloboukem, který sice není přirostlý k jeho tělu, ale odmítá si ho sundat a nejde sundat, musí se vždy uříznout spolu s hlavou a potom jde sundat. Tento klobouk nemá už od narození, rodí se bez něj, každý marcel-chroust si musí během svého života koupit vlastní. Když tak neučiní, tak je bez klobouku. Zůstává záhadou, že i přes velké přemnožení marcel-chroustů mají stále dost peněz na nové klobouky.

Traduje se, že marcel-chroustové byli dříve hubenější. Jejich větší tloušťka je zřejmě způsobena tím, že v současné době se nachází spousta potravy všude kolem, takže se může efektivněji živit, čímž značně přibírá na váze.

Marcel-chroust a internet[edit]

Marcel-chroust se sice neumí šířit internetem, ale ani to není třeba, protože v oblastech, kde je internet, se už tak spousta marcel-chroustů nachází. Nicméně je pravda, že marcel-chroustové využívají internet k tomu, aby mohli lidé co nejvíce ztrácet čas, čímž se živí velké množství marcel-chroustů. Obzvláště významné pro výživu marcel-chroustů jsou obří internetové servery jako Arsebook, Youtube, Twitter a česká Wikipedie. Marcel-chrouti ovlivňují i Necyklopedii a píšou na ni články, jako třeba tento, které používají obzvláště dlouhé a překombinované větné struktury, ve kterých se třeba i jedna informace opakuje vícekrát, příkladem může sloužit zrovna tato věta, právě proto, aby tím marcel-chrousti přiměli lidi ke ztrácení času, což jim slouží jako cenná potrava. Marcel-chrousti se staví proti zakázání všech internetů a počítačů, přestože všechny lidi jen otravují, neboť se jedná o jejich nejvýznamnější zdroj potravy.

Nesmrtelnost[edit]

Existuje vážná domněnka, že macel-chrousti jsou nesmrtelní. Vychází se z toho, že marcel-chrousta nelze omylem zašlápnout a zabít, protože to by se tak už někdy muselo stát. Kdyby se to stalo, tak by z něj musela vytéct krev, které by si každý všiml, protože by byla také neviditelná. A stejně hmyz dýchá vzdušnicemi a žádnou krev nemá. Tuto myšlenku rovněž potvrzuje fakt, že marcel-chroust může i pojít stářím, zřídka i hlady, ale to je opravdu vzácný případ. Takže marcel-chroust je nesmrtelný, přestože může umřít na zašlápnutí a hlady, nikoliv stářím.

Je životu nebezpečné se hlouběji zabývat odstavcem výše, protože se tím škodí životnímu prostředí.

Hledání ztraceného času[edit]

Známý chovatel marcel-chroustů, známý pod pseudonymem Marcel Proust, škodil životnímu prostředí tak, že napsal dlouhý román, který se nazývá Hledání ztraceného času. Jmenuje se tak proto, že roje marcel-chroustů hledají ztracený čas lidí, který je způsobený čtením této knihy a úporné snaze ji pochopit a zjistit, o co v ní jde. Právě proto zlidověl výraz „přechroustat literaturu“, protože díla určená ke ztrácení času jdou takzvaně chroustat pořád dokola, aniž by se vyzradilo tajemství, o čem ta kniha je.

V zájmu zachování životního prostředí byl tento článek useknut zde.

Hodiny pozpátku.png
Čas

AntičasBludimíriánský kalendářBudíkČasopisČasová pásmaČasová smyčkaDvě minuty nenávistiKalendáře na ostatních planetách sluneční soustavyKapesní kyvadlové hodinyKwěty českéMarcel-chroustMoravský kalendářNanosekundaNečasNultý časPetr NečasPhallus BrunensisPrůzkum veřejného časuSlunární kalendářSobota 14.Stroj časuZdroj časuZimní časZtráta času