Phallus Brunensis

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Fallus brunensis je symbol moravstánské plodnosti uctívaný vyznavači nového náboženského směru tzv. fallusiány.

Původ[edit]

Staronový primátor města Brna Roman Onderka byl původně vyznavačem Hnutí svatého grálu, avšak po neshodách s velmistrem a nejvyšším knězem této sekty se rozhodl založit svou vlastní sektu. Nechal do Brna dopravit obří kámen fallického tvaru, který zakoupil za peníze města v Tibetu. Tento kámen byl nejprve převezen do Jeruzáléma, kde ho rabín Yarošalav Onder, primátorův nevlastní bratr, přiřízl rozbrušovačkou značky Bosch na správnou délku 5987 mm (povšimněte si, že je to prvočíslo). Odtud fallus  putoval do nově vybudovaného tajného střediska fallusiánů v http://cs.wikipedia.org/wiki/Ondratice. Zde jej sám primátor posvětil speciálním obřadem, o kterém se prozatím podařilo zjistit pouze to, že končí vylitím půl litru piva značky Starobrno na svěcený předmět. Tři dny na to 18. září 2010 byl Brněnský fallus slavnostně odhalen.

Význam[edit]

Brněnský fallus obklopený svými uctívači

Brněnský fallus se okamžitě stal významným náboženským artefaktem a předmětem uctívání. Putují k němu nejen členové sekty fallusiánů, ale i obyčejní prostí Moravstánci, aby jej několikrát obešli, objali, stanuli u něj v tiché meditaci a položili na něj obě ruce.

Uctívači věří, že pokud fallus 3x obejdou, jejich sexuální potence vzroste 3! krát (pro neznalé matematiky: 3! = 1 x 2 x 3 = 6), Dále věří, že pokud jej obejmou (jde to jen částečně, neboť v nejširší části má 167 cm), budou schopni dosahovat intenzivnějších orgasmů po celý rok.

Primátor Onderka řekl našemu zpravodaji, že doufá, že nové náboženství postaví hráz zle se rozpínajícímu islámu v Brně a naplní náboženské potřeby těch občanů, pro které vyčpělé moravstánské katolictví již nepřináší žádnou útěchu.

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Phallus Brunensis na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png
Článek Phallus Brunensis dokazuje, že mnohé z toho, co se píše na Českopedii je opsáno z Necyklopedie.
Nehopsající Wikipedie.png
Hodiny v noci žijí vlastním životem

Funkce[edit]

Oficiálními funkcemi fallu jsou: ukazování přesného času a náboženské uctívání. Fallus je však tak nacpaný různými funkcemi a elekronikou, že na zobrazení času na něm nezbyl téměř žádný prostor, a proto nikdo pohledem na něj nedokáže zjistit, kolik je doopravdy hodin.

Další funkce tohoto předmětu jsou běžnému kolemjdoucímu skryté. Dosud se podařilo zjistit, že fallus skrývá 11 kamer, 7 směrových dálkově ovladatelných mikrofonů, 5 policejních radarů, 3 rentgenové skenery a 1 otvírák na pivo. Kamery, mikrofony, radary i skenery jsou vzhledem k vysoké zločinnosti v Brně pochopitelné, otvírák je naprostá záhada.

Mimo to stroj každý den ejakuluje jednu skleněnou kuličku.


Óda na falus

Kopie[edit]

  • V Londýně se nachází stavba zvaná Okurka, která ovšem vznikla prachslušným okopírováním fallu místními lidmi. Mnohem méně dokonalá kopyje v Rokychcanech má název Phallus Dei (Pyj/Přirození boží).


První moravstánská mešita
Brněnské čtvrti a pamětihodnosti
BetonovoBlekfíldCentralnojeHusoviceMaloměřiceMonte BúPisoárkyVineyardsŽiguljovskŽebrotín

AZ TowerPřehradaHlavní nádražíNáves SvobodyMetroLetištěHedvíčkova třídaNové nádražíOnderculus RomanusPetrovská mešitaPhallus BrunensisNoční linkyŘíční flotilaStarobrnoStart raketoplánuŠalinTubaU PavoukaVozovna PisárkyZOOZelný rynek

Hodiny pozpátku.png
Čas

AntičasBludimíriánský kalendářBudíkČasopisČasová pásmaČasová smyčkaDvě minuty nenávistiKalendáře na ostatních planetách sluneční soustavyKapesní kyvadlové hodinyKwěty českéMarcel-chroustMoravský kalendářNanosekundaNečasNultý časPetr NečasPhallus BrunensisPrůzkum veřejného časuSlunární kalendářSobota 14.Stroj časuZdroj časuZimní časZtráta času