Oblast 51

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Oblast 51 na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png

Oblast 51 (nikdy ne oblast 51) se nachází mezi oblastmi 50 a 52 (zajímavostí je že ani jedno z těchto čísel není prvočíslo). Pokud v ní žijí obyvatelé, nazývají se Nizozemšťané.

Protože Oblast 51 zatím není zmapovaná, bude Vám muset postačit tato mapa.

Mezinárodní vztahy[edit | edit source]

Obyvatelé oblasti 51 (existují-li nějací) uplatňují ve své zahraniční politice velmi neobvyklou zásadu:

 • Co Oblast 51 schvátí, to už nikdy nenavrátí.

Tím se vysvětluje, proč o oblasti 51 existuje tak málo údajů. V podstatě se dá říct, že jedním směrem (dovnitř) je hranice oblasti 51 plně otevřena, ve druhém směru (ven) je plně uzavřena a nic jí nesmí projít (je to tedy vlastně černá díra). Proto se před její návštěvou doporučuje vyřídit všechny podstatné věci, protože už nebude mít příležitost je dokončit. V souvislosti s tímto zjištěním vyvstává otázka, kde se vzaly informace v tomto článku obsažené.

Pozor, ne všechno, na čem je napsáno Area 51, má něco společného s Oblastí 51, kupříkladu tohle je neškodná oblast 51-A

Obyvatelstvo[edit | edit source]

Obyvatele Oblasti 51 ještě nikdo neviděl, nicméně existují nepřímé náznaky. Jejich počet je nejspíš přímo úměrný počtu ztracených lidí/zvířat/myslících strojů. Tak například za dob Mojžíše pravděpodobně přibylo celé egyptské vojsko i s válečnými vozy. Předpokládá se, že v Oblasti 51 lze najít i

 • Atlantidu
 • Několik ztracených civilizací
 • Svatý grál
 • Sestřelená UFO
 • Elvise Presleyho
 • Kopí osudu
 • Paní Columbová
 • Soupis výhod vstupu do EU
 • trsátka
 • Peroutkův článek: Hitler je gentleman
 • ... a v podstatě všechno, co se ztratilo a nikdy nenašlo

Další podrobnosti budou doplňovány v souladu se zjišťovanými fakty v průběhu času s tím, až (pokud) se navrátí náš první a následně i ostatní průzkumníci.

Rozšíření území[edit | edit source]

Podle nepotvrzených teorií se území oblasti 51 skokově nespojitě a naštěstí jen dočasně rozšiřuje. Tato rozšíření vypadají náhodně, ale kdo ví. Projevují se náhlou anektací prostoru (Nizozemčané nejsou přízemní a nespokojí se s pouhým územím) Oblastí 51. Na těchto územích se uplatňuje politika nevracení Oblasti 51. Tím lze vysvětlit, proč pořád hledáte ponožky a z peněženky mizí drobné.

Ostraha Oblasti 51 je zajištěna elitními jednotkami s nejmodernější výbavou, na obrázku je příslušník pohraničních sil rychlého nasazení (tzv. CockRiders) se svým zvířetem.
Někteří lidé tvrdí, že oblast 51 existuje i na šachovnici, na její přesné poloze se ovšem nedokázali shodnout. Velikost šipek v obrázku odpovídá podpoře konkrétní oblasti.

Spojitost s Bermudským trojúhelníkem[edit | edit source]

Oblast 51 není jediné záhadné místo na Zemi. Totéž platí i o Bermudském trojúhelníku, kde jsou časté paranormální jevy. Existuje hypotéza, která tvrdí následující:

Američané během 40. let vybudovali experimentální zařízení teleportující objekty z jednoho místa na druhé. Pro testování byl zvolen tzv. „Bermudský trojúhelník“, neboť o něm už kolovaly četné mýty, od těch uvěřitelných až po ty nesmyslné. Strategická poloha Bermudského trojúhelníku našla uplatnění v době Studené války, kdy tak USA nechávala zmizet nepřátelská plavidla a letadla Sovětů i Kubánců. USA zvítězily nad Sověty díky této technologii – přenesené-unesené ponorky a jiné transporty teleportovala do Oblasti 51, kde je mohli Američané důkladně zanalyzovat.

Není náhoda, že všechny tři vrcholy Bermudského trojúhelníku (Bermudy, Florida, Portoriko) patří právě Američanům. Závěrem ještě uveďme, že uprostřed Bermudského trojúhelníku leží souostroví Bahamy.


Top secret 2.png Tento článek byl poskytnut Necyklopedii díky souhlasu vlády. Je přísně tajný a proto velká část článku byla cenzurována, protože jeho obsah může vyvolávat záchvaty zvracení či průjem. Pouze nezávadné informace byly zveřejněny a poskytnuty veřejnosti.