Bermudský trojúhelník

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Takhle nějak by měl vypadat Bermudský trojúhelník, akorát by neměl mít kulaté rohy, měl by být větší a jinak barevný

Bermudský trojúhelník je magický předmět trojúhelníkového tvaru, který dokáže nechat zmizet předměty v něj položené. Vlastníkem jediného Bermudského trojúhelníku je nepřekonatelný český mág Viktor Kožený, který pomocí něj nechal zmizet hromadu morgošů.

Bermudský trojúhelník vypadá na první pohled zcela jako obyčejný trojúhelník, jeho konstrukce však byla náročná i pro prvotřídního absolventa Harvardu Koženého. Kožený své úspěšné know-how úspěšně skrývá, víme však s jistotou, že před samotnou konstrukcí se Kožený pustil do matematických výpočtů, jejichž výsledkem bylo prvočíslo.

Konspirační teorie[edit | edit source]

Bermudský trojúhelník je předmětem mnoha konspiračních teorií. Mezi prominentní teorie patří ta ohledně zmizení Lamberta Krejčíře, otce Radovana Krejčíře. Zdali bylo skutečně použito Bermudského trojúhelníku či šlo o pouhopouhé vyřizování účtů zůstává podle České asociace kmotrů (ČAK) nejasné.

Záměna[edit | edit source]

Bermudský trojúhelník se mnohdy zaměňuje s Neviditelnou rukou Klausovou, která disponuje obdobnými schopnostmi. Proslavila se např. během česko-chilské krize, kdy úspěšně odcizila zmizela cenné psací pero.

Související[edit | edit source]

Čáry máry
Kniha Magické obory a učení

Hnědá magieČerná magieBílá magieŠedá magieAstrologieAlchymieMagie plodnostiVoodoo

Klobouk Magiči a věštci

Harry PotterPetr MessanyDavid CopperfieldHarry HoudiniŽito 44Albus BrumbálGandalfRasputinCriss AngelVlastík PlamínekJolanda

Orloj Magické události

Pátek 13.Sobota 14.

Placatá planeta Začarovaná místa

AtlantidaBrno

Kouzelná hůlka Magické předměty

Čarodějnická hůl nepříčetnostiKřišťálová kouleTarotBermudský trojúhelníkPascalův trojúhelník

Lektvar Dryáky a matroš

SpiritusAlkoholAlkofolMaggi

Chrlič Magošská stvoření

Bludička

Ornament Kouzla a rituály

Otáčení hrnečků na mléko uchem doprava pod ultrafialovou lampou o půlnociUpalování na špičatých kůlechMagický řetězTření liščím ocasem o ebonitovou tyčKopulaceDokonalá kamufláž