Maggi

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Maggi reklama.jpg
Z toho (libovolně doplň svůj poslední necyklopedický výplod) budete srát Maggi v kostkách!

—Lidová moudrost

Maggi (Malý Abnormální Gustíkův Gramový Iphone) je zkratka pro koření s mamutí dávkou soli. Někdo Maggi používá jako projímadlo, někdo místo viagry, ale dle ředitelství firmy má být koření Maggi něco-jako-bujón. Vědecký Tým Necyklopedie objevil v bujónech od této firmy značný podíl paroubkia a prdíku, což podporuje projímavé účinky.

Maggi šťavnaté kuře[edit | edit source]

Jelikož prodej tohoto koření v poslední době značně poklesl, tak maggi přišlo s nápadem prodávat pytlík s obsahem práškového tvaru s názvem šťavnaté kuře. Tento název nemůže být pravdivý z rovnou několika důvodů:

  1. Viděli jste už něco šťavnatého od maggi?
  2. Viděli jste už něco šťavnatého a přitom tak slaného?
  3. Jedli jste už kuře z prášku?
  4. Je to od maggi...

Maggi ve veřejném stravování[edit | edit source]

Maggi je základní surovinou pro přípravu typické polévky podávané v restauracích a hostincích. V jídelním lístku bývá označena jako "hovězí nudlová" nebo "hovězí vývar s nudlemi", ale číšník/hospodský ji obvykle na lístku s účtem označuje kódem MNV, který zkratkou popisuje recepturu: Maggi-Nudle-Voda.

Maggi ze zahrádky[edit | edit source]

Maggi a duchodkyne.jpg

Další sáček synteticky vyrobeného čehosi vydatně obohaceného o glutamát! Navíc z bůh (Chuck Norris) ví čí zahrádky ten obsah pochází. Maggi se také chlubí svými nepříliš dobrými přísadami, např. maggi ze zahrádky se žampióny obohacenými o protejny. Myslí si, že to zvýší produktivitu tohoto zboží (viděli ste někdy žampión ze zahrádky bez jediného červa, z čeho asi sou ty proteiny???)

Bujóny[edit | edit source]

  • Maggi extra silný bujón: bujón, jehož dávka soli by složila i fotbalový tým (11 mužů (všimněte si že 11 je prvočíslo)). V menším než běžném množství má (jak již název napovídá) extrémně projímavé učinky
  • Maggi Zlatý bujón hovězí: další podvod od této společnosti. Ne že by se jen nedal jíst (to je u maggi už samozřejmostí), ale navíc ani není ze zlata! (a hovězí v něm také nehledejte).
  • Maggi Zlatý bujón slepičí: v tomto bujónu také není zlato ani slepičí maso informace pro indiány: ale navíc ani peří
  • Maggi Zlatý bujón zeleninový: zelenina bývá většinou zdravá, ale to nesmí být přesolená a ze zahrádky od maggi! a zlato tu také není!

Rekapitulace[edit | edit source]

Myslíte si si že nemůže být hůř? To jste ještě nezkusili Knorr!!!