Dokonalá kamufláž

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Dnes se, děti a podobné organismy, naučíme provozovat zcela dokonalou až neuvěřitelnou kamufláž. Napřed si o ní ale musíme něco říci. Dokonalá kamufláž zahrnuje všechny soudruhy kamufláže, kromě těch nedokonalých, zbytečných, nefunkčních, fiktivních, fekálních, přebytečných, těch které se mi nelíbí a těch které neznám. Proto je můžeme rozdělit na několik soudruhů dokonalé kamufláže.

Musíte ovšem vědět, že hovoříme o kamufláži maskovací, neboli takové která nepříteli (popřípadě příteli, či přítelkyni) zcela a naprosto dokonale zneviditelní vaši činnost, popřípadě vás. A teď k těm soudruhům.

Splývání[edit]

Splývání jest nejmystičtějším a nejobtížnějším soudruhem kamufláže. Jen opravdoví mistři ho dokážou provozovat! (každý, kdo to dokáže je mezi zasvěcenci oslovován titulem mistr, pokud neexistuje pravděpodobnost prozrazení (která existuje vždy, ale to vždy dochází jen pravým zasvěcencům))

Splývání se provádí tak, že se člověk - popřípadě jiná náhodná humanoidní bytost - postaví strnule do polohy Mickeyho Mouse, tedy rozkročí nohy a pokrčí je v kolenou. Ruce si blíže nespecifikovaným způsobem připlácne na objekt, se kterým se chystá splývat. Na rozdíl od Mickeyho Mouse se přitom nesmí pohupovat a právě proto to Mickeymu nikdy nevyšlo. Přitom musíte dbát na to, že se k objektu se kterým se chystáte splývat musíte postavit zády, neboli jak to vysvětlujeme mladým pubertálním učedníkům, jesti si uprdnete, onen objekt musí smrdět - tak poznáte že jste na správné cestě.

Tento muž (pravděpodobně) dokáže splývat naprosto dokonale.

Protože, jak vidíme na tomto obrázku, nepoznáte, co splývač vlastně dělá a pravděpodobně ani nechcete, dáme vám sem obrázek Mickeyho, který je navzdory své snaze dosáhnout dokonalosti splývání, stále vidět.

Nicméně nesmíte zapomínat, že Mickey vždy dělá něco špatně! Například na tomto obrázku by měl položit nohu na zem a jednu ruku má poněkud obráceně...

Jak vidíte, Mickeymu to opravdu nejde. Bohužel, obrázek kohosi, kdo to dělá správně vám opravdu nepomůže.

Samozřejmě nesmíte čekat, že když se přicapnete ke zdi okamžitě uděláte *puff* a zmizíte. Není to rozhodně tak jednoduché, jak si myslíte. Splývání je spojováno s daleko hlubším chápáním a inteligentní myslí - až magií. To jak se vaše mysl musí uvolnit i v případě že vašemu tělu je nevolno. To jak se musíte soustředit na techniku splývání a zárověn vnímat okolní svět. A hlavně to jak vůbec splývat. To nelze popsat slovy, ba ani větami či celými stránkami textu. Žádným způsobem komunikace vám přístupným nelze popsat jak využívat dokonalosti tohoto oboru. Proto se teď po této ztrátě času přesuneme k dalšímu způsobu dokonalé kamufláže.

Schovávání[edit]

Každý správný provozovatel kamufláže by měl ovládat umění schovat se, popřípadě schovat určitý objekt. Tentokrát je v technice místo magie, hlubokých myšlenek a fyzické práce zahrnuta pouze fyzická práce a nějaké ty myšlenky. Jak už bylo jakžtakž řečeno, schovávání se dá rozdělit na dva druhy:

 • Schovávání se
  • (viz Schovávání se)
 • Schovávání určitého předmětu
  • (viz Schovávání určitého předmětu
Schovávání se
Celé tajemství schovávání se je, že se postavíte/posadíte/položíte/pověsíte kamsi, kam předpokládáte, že se pátrač (osoba před kterou se schováváte - např. matka, nepřítel, přítelkyně, nasraný přítel vaší hostitelky, policie nebo v ojedinělých případech démonické monstrum, či ničivá šelma) rozhodně nebude dívat. Mezi taková místa patří:
 • stodola na opačné straně planety
 • stodola na opačné straně vesmíru
 • pod peřinou na opačné sraně planety
A tak dále...
Ale pro vaše nízkonákladové využití jsme sepsali také pár míst, kde by jste se mohli schovat rychle a téměř zadarmo:
 • Stodola na opačném konci zahrady (Možné pouze v případě že je tam zahrada se stodolou)
 • Stodola na opačném konci gauče (Je velmi riskantní na tuto možnost spoléhat)
 • Pod peřinou na tomto konci planety
 • Náhodná kapsa
 • Určitá strategická kapsa
 • Zahrabat se
 • Celou dobu běhat za pátračem. Důležité je ale slovo za. Je ale také nutno říct, že se musíte orientovat podle jeho hlavy. Za svou lebku se totiž nikdy nepodívá (pokud nejste upír, dejte si pozor na zrcadla.. a na upíry)
Schovávání určitého objektu
Objekt lze schovat naprosto stejně, ba často ještě snadněji, nežli sebe. Jen s tou výjimkou, že pokud budete celou dobu běhat za pátračem, objekt nebude schován (pokud ho nemáte u sebe) - v případě že ho máte u sebe řidtě se následujícími pokyny:
 • Pokud schovaný objekt není upír, dávejte si pozor na zrcadla.
 • Pokud schovaný objekt je upír, dávejte si pozor na něj.

Pamatujte, že schovávání funguje daleko lépe, je-li schovaný objekt (případně vy) zakryt jiným objektem, který pátrače vůbec nezajímá. Také ničemu neuškodíte, pokud si při schovávání lehnete.

Například tato panda se schovala zcela a naprosto dokonale. Počkat, vy ji vlastně vůbec nevidíte. Ale prozradím vám, že je za tím stromem a leží, což je skutečně geniální schovka.

Přechytračení logikou neviditelnosti[edit]

Je všeobecně známo, že pokud někoho nevidíte, on nevidí vás. Tato teorie lze dokázat jednoduchou rovnicí: nevidíte ho=nevidí vás Z toho vyplývá, že t*h*e*o=v*s*á protože nevidí=nevidí, což nevyvrátíte. A díky tomu můžete pravděpodobně odvodit nějakou náhodnou zbytečnost, která nás momentálně nezajímá. Každopádně nás zajímá rovnice kterou už máme od začátku, tedy nevidíte ho=nevidí vás a celé dosavadní výpočty zde byly uvedeny jen tak pro zájemce. Tohoto zneviditělnění dosáhnete zakrytím obou svých očí. (Za předpokladu, že máte dvě. V opačném případě zakryjte všechny které máte)

Pískání[edit]

Naprosto nejdokonalejší kamufláží je pohvizdování si náhodné písničky pomocí úst. V případě, že si budete pohvizdovat opačnou stranou zaručuju vám, že si toho všichni hned všimnou. Pokud si ale budete pohvizdovat správně, nemá nikdo a nic sebemenší šanci vás spatřit, zvětřit či zaslechnout. Proto je vše co jste do nynějška četli o dokonalé kamufláži naprostá zbytečnost a ztráta vašeho drahocenného času.

Na závěr bych rád dodal, že bohové jsou vždy na vaší straně když obětujete kozu.