Vlastík Plamínek

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá skoro nic společného s článkem AKTIP.

To je dobře, kdyby byly stejné, nebyl by důvod, aby se jmenovaly jinak.

Plaminek.jpg
Vlastík "štěně" Plamínek
Biografické informace
Pohlaví zřejmě muž
Barva očí Štěněcí
Vlasy Kravatové
Narozen 19.19.1298
Úmrtí ne je naživu (í bako tako)
Rodina Rozsáhlá, ale vymírá.
Děti ? ks. Zatím pouze instatní
Národnost česká
Sexuální orientace homosexuálně transsexuálně chobotnicově štěněcí zoofilní asexuál se sklony k nekrofilii a polygamii
Přezdívka Vlastík, Mimoň, Cvok, Vlastimil Brůček, bubeník,úchyl na štěňata
Povolání Věštec, Léčitel, Tester návykových a psychotropních látek, profesionální TV somrák, headliner Mighty Sounds 2011
Zajímavosti
1 Zatím není známo, kolika poruchami osobnosti Vlastík trpí, každou vteřinou však jejich počet rapidně narůstá.
2 Jeho vzorem je Dan Nekonečník, jehož pyro pedoshow Vlastík velice obdivuje, nicméně sám na hovnostroje zatím nemá peníze.

„Tak zkusíme znovu to štěně.“

- Vlastík Plamínek

„Jsem mák. Mák máááák.“

- Vlastík Plamínek

„No to jste ještě mladý Jura“

- Vlastík Plamínek

„Z-Z-Z-Z-Z-Zebra! Ahahaháháhá-rrrrrrrr-rarara z-z-z-zebra!“

- Vlastík Plamínek

„Jsem Vlastík Plamínek a hořím jako ohýnek.“

- Vlastík Plamínek

„Mladý Jura? Bejvávalo...“

- Jiří Paroubek

„Vlastík umí opravdu výborně rozproudit čakry, hlavně u Becherovky.“

- Miloš Zeman

Vlastík Plamínek je nejslavnější český věštec, herec, umělec, šarlatán a léčitel. Jeho rodokmen je velmi rozsáhlý, za zmínku stojí například uvést, že je nevlastním prasenovcem Horsta Fuchse. Proslavil se jako moderátor show pro slabomyslné, tedy EZO.TV a po úspěších v této komerční televizi se vydal na sólovou koncertní šňůru. V září roku 2012 dokázal své léčitelské schopnosti tím, že vypil 20 litrů čistého methanolu, vizualizoval své čakry v mysli a proměnil je v malé Jezynky, které mu v krvi kolují dodnes. Po tom, co snědl metrák muchomůrek červených a v halucinogenním opojení silou vůle odvrátil jadernou válku v Severní Korei, je to jeho největší úspěch.

Mládí[edit | edit source]

Vlastík se narodil roku 1889 (všimněte si, že je to prvočíslo) Aštaru Šeranovi a Věře Bílé ve vesmírné flotile po cestě na Mars z Plejád. Kvůli zanedbávání péče se však Vlastík brzy ocitl v orbitním sirotčinci, kde se v poměru s Matkou představenou sžil až do dosáhnutí své plnoletosti. Poté se na zlaté kachně přesunul na ulici planety Země, kde pobývá dodnes. Ve 42 letech Vlastíka konečně potkala první láska - jednalo se o tamburínu z bukového dřeva v hodnotě 128 Kčs, kterou spatřil za výlohou obchodního domu s hudebními nástroji. Na tamburínu Vlastík bohužel neměl peníze, a tak si vytvořil vlastní, z piksly od snědeného cukroví, ve které do té doby skrýval jen nakradenou šalvěj divotvornou smíchanou s mákem. Díky těmto úžasným rostlinám dodnes věští z vody, tabáku, vzduchu, své difuzní kouličky a vymýšlí heavy metalové songy, které se stávají čím dál populárnější a v současnosti předčily i popularitu Michala Davida, Helgy von Dráčkové a Káji Gotta. Kritici ani vydavatelé však Vlastíkův intelekt nejsou schopni pochopit, natož ocenit, a prohlašují o něm, že mu „to jaksi ulítává“.

Video Ukázka:[1]

Hity[edit | edit source]

Před tím, než Vlastíka v květnu 2011 vyhodili z EZO.TV, stihl improvizovaně předvést živě mnoho svých hitů. Nejzajímavější historie se pojí k následujícím:

Štěně[edit | edit source]

Server NecyLeaks uvádí, že Vlastíka napadl tento song, když v opojení ojížděl psa. On sám mlčí, když se ho někdo zeptá, jen z něj uchází kyslík. Podle verze šířené jistou zakletou žábou ve skutečnosti ojížděl zmíněný pes Vlastíka (a ten měl v očích plamínky...).

Jsem Mák[edit | edit source]

Tento populární song zřejmě vznikl, když si Vlastík na poli "vypůjčoval" mák. Po užití si nejdřív myslel, že se proměnil ve výše zmíněnou setou rostlinku, chvíli na to v poli usnul. Ve snu se mu zdálo o úžasné melodii, která mu zněla v hlavě i dlouho po probuzení, a nakonec se rozhodl ji zařadit do svého koncertního playlistu. Závěr songu, tedy slovo "Gól", se váže k Vlastíkově oblibě týmu SK Pičín, který díky Vlastíkovi dokonce nevypadl z okresního přeboru. Vlastík toto tvrzení podporuje a doplňuje, že kdysi nakradený mák setý chce vypěstovat na své Ezo zahrádce a poté vrátit majiteli pole, aby neměl výčitky svědomí z krádeže a nevracela se mu zlá karma.

Domorodec[edit | edit source]

Vědecký tým Necyklopedie v čele s Smršínem vykoumal, že Domorodec (omorodec, morodec, orodec...) je referencí na schopnost zamrzávání Woken 95 (dddddddddd…) a to ubývání písmen má být zmínka o mizejících datech na disku.

Zebra[edit | edit source]

Vlastík dostal nápad na tento song, když na svých cestách v Africe viděl pářící se zebry. V této době už jeho Štěně ovládalo hitparády a Vlastík se rozhodl, že do světa vypustí další hit, tentokrát o zebře. Ani při vymýšlení textu si Vlastík nezapomněl šňupnout trochu fetu. Když byl Vlastík sjetý, myslel si, že je také zebra (proto začíná song hláškou Já mám pruh, ty máš pruh, máme pruhy, já ten druhý.). Vlastík dokonce zabubnoval Zebru když byl hostem v šou Honzy Krause. Má rád klobásy

Tajemství piksly od cukroví[edit | edit source]

Vlastík při svém věštění často používá pikslu od cukroví, které rád říkává "Skříňka trojrozměrného vidění". Na počest tohoto udělátka se Vlastík Plamínek rozhodl založit nízkorozpočtové filmové studio Plamínek Company, kde mimo ředitele píše většinu scénářů, své filmy režíruje a objevuje se v nich také jako hlavní postava. S filmováním mu pomáhají esoterik Stanley Bradley -autor knihy "Když vás svědí koule, bude vás svědit i prdel," a Ester Vosátková, známá věštkyně z pořadu Volejte prasnici. Trhák "Tajemství piksly od cukroví" je vlastně životopisný snímek popisující, co všechno v piksle kdy bylo, co kdy zažila a jak lze vyrobit její věrná kopie a přičarovat jí obsah. Soundtrack si vytvořil Vlastík sám ve studiu Ezo.tv, jedná se o pětiminutový záznam bublajícího bongu, který je zakončen Vlastíkovým komentářem "Ty debile, dneska mi to fakt dává" a díky obrovskému byl natočen další film Plamínek Company, tentokrát s názvem "Kouzelný kyblíček". Oficiální text distributora:

"Na světě je jen jedna kouzelná věc. Hoří jako ohýnek a skrývá velká tajemství... Představte si, že by vaše rodina vlastnila několik století Astrologickou mezigenerační pikslu, kterou by vyvrhel rodu (Vlastík) omylem ztratil. Rodina ho okamžitě vyhostí a Vlastík musí na vlastní pěst pátrat po skvostu, který by mu navrátil čest i domov. Zápletka se vyostřuje ve chvíli, kdy se hlavní hrdina ocitne v mafiánském sídle a bojuje s Mr. Bigem (Jackie Chan) o navrácení rodinného bohatství. Vlastík Mr. Biga porazí a pikslu zachrání."

Vlastík na propagačním plakátu "Kouzelný Kyblíček"

Konec trilogie[edit | edit source]

Trilogii zakončuje světově uznávaný snímek "Perníková věž". Vlastík v přestrojení za feťáka Jakuba bojuje s mafiánskými bosy, kteří nelegálně rozprodávali obsah jeho piksly. Jak trilogie končí, vám prozradit nemůžeme, protože by nás Vlastík za vyspoilování proměnil v prasopsy.


Berta.jpg
České věštkyně
kartářka Bertakartářka ZorunaVlastík Plamínekkněžna JolandaJana Skálová

Historické osobnosti: kněžna Mšenuše


Příbuzná témata: Gang českých věštkyňObčanská válka českých věštkyňCikánské karty