Uživatel:Smršín

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Narození[edit | edit source]

Roku devatenáctistéhodevadesátéhopatého se narodilo nejrudější slunéčko Podolské Lidově Demokratické Republiky, Smršín. Při jeho narození rozkvetlo vše (včetně blbosti) v okolí 2 km a na obloze se objevila trojitá duha.

Vzestup[edit | edit source]

Když byly Smršínovi dva roky, uměl plynně číst a mluvit česky, anglicky, rusky, esparanto a klingonsky. V té době, poté co dočetl Temnou Věž od Stephena Kinga našel v knihovně oprýskanou knížku od Karla Marxe. Když v televizi viděl zkorumpovanost současné kapitalistické společnosti a přečetl si tuto publikaci, rozhodl se být revolucionářem. Vzal si do jedné ruky plastovou lopatičku, do druhé kyblíček a slíbil imperialistům smrt. Během týdne nastolil v Podolí, od řeky až po zastávku "Na Strži" novou vládu (Neptejte se mě jak, prostě se mu to povedlo) a prosadil heslo "Do 13 let komunismus!" PLDR.jpg

Cesta ke komunismu[edit | edit source]

Když se rok 2009 chýlil ke konci, Podolská Lidově Demokratická Republika (dále jen PLDR) byla ke komunismu stejně blízko, jako KLDR. Smršín byl velkým přítelem Kima II. a společně se těšili, že budou vždy o dva kroky napřed před nepřátelskými imperialisty a soudruzi v jejich republikách se budou mít dobře, jako nikde na světě. Při společných oslavách Nového roku jen tak z legrace potopili jihokorejský křižník, což se imperialistům nelíbilo a i když slibovali velkému Kimovi sankce, věděli, že takto silný stát nemůžou sundat, a tak se rozhodli, že rozlohou i obyvatelstvem menší PLDR budou šikanovat. Nejen, že nad naším územím vypustili Mandelinku Bramborovou, ale sabotovali tenisové kurty u řeky, které tvořily velký příjem naší lidově demokratické republiky. To velice rozhořčilo Kima i Smršína, ale Smršín si řekl, že vypuštění ICBM z jaderného sila DO-Beška by nebylo řešením, protože Podolí dokáže nepřátele porazit nejen technikou, ale i schopnými zemědělci a úžasnou dělnickou třídou, a proto je heslo změněno na "za dalších 6 let budeme mít komunismus!"

Rok 2013[edit | edit source]

V roce 2013 už je Smršín jedním z posledních prezidentů, kteří jsou hanlivě nazýváni "diktátory". Smršín, rozesmutnělý náhlou smrti Huga Čáveze se vrhl na psaní článku o Bondovkách s Milošem Zemanem.

Co dal Smršín světu[edit | edit source]

PLDR vlajka.jpg Tento uživatel bydlí v PLDR
Cs Tomuto užïvately je čeština mateřským jazykem. Ovládá ji bez chibi
EN My hovercraft is full of eels.
U238 Tento uživatel má rád atomové bomby.
THC Tento uživatel podporuje lehké drogy
F2 Tento uživatel ví, že poslední opravdový Fallout byl Fallout 2. Když se někdo zeptá: "Fallout 3?" odpoví : "ne, raději knihu".
F:NV Edit: Uživatel Smršín též uznává Fólaut New Vegas. Na Fallout 3 má stále stejný názor.
AFA Smršín zástává menšinové politické názory.
Br Ačkoliv nestojí v poslední době za nic, Smršín miluje pivo Braník.