Plukovník Muammar Kaddáfí

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Kadafi 1.jpg
Muammar al Kaddáfí
Biografické informace
Pohlaví

muž (asi)

Barva očí nedefinovatelná
Vlasy

divné

Narození

Hodně dávno, v Libyi

Úmrtí

až donedávna nesmrtelný!

Rodina

466 synů

Děti

666 ks.

Národnost

Libyjská

Tituly

Plukovník, nejvyšší vojevůdce, starosta Nemyslína, vrchní fyzický mučitel v P.T.B.

Přezdívka

Chlápek v Sárí, živá mrtvola

Povolání

Plukovník, prezident, císař, král králů, vládce zeměkoule, příležitostný terorista

Zajímavosti
1

Má vytříbený módní vkus

2

Jeden z posledních členů arabské ligy

3

Je blízkým přítelem Dana Nekonečného

Plukovník Muammar Kaddáfí je vládcem Libye. Je to dobrotivý král, svůj lid má rád a lid má rád jeho. To, co NATO označila jako „občanskou válku“ (2011) byla pouze bouřlivá oslava plukovníkových narozenin, která nyní pokračuje pořádáním mohutných ohňostrojů. Protože je plukovník od přírody skromný člověk, požádal Libyjce o ukončení oslav. „Vždyť mám narozky každý rok“! ale jako by ho nikdo neslyšel. Dál a dál oslavoval, dokud se do toho nevložila Aliance, jelikož Libye nevyvážela žádné zboží, a tak upadal celosvětotvý obchod. Každý správný Libyjec se potom přidal na stranu plukovníka, aby bránil svou milovanou zemi před vetřelci z Evropy. Je naprosto jasné, že zvítězí plukovník! Jiří Paroubek zároveň přislíbil, že svému dlouholetému příteli pošle na pomoc třeba i Marťany, bude-li to třeba.

Plukovníkův vytříbený módní vkus[edit]

Ve chvílích, kdy není plukovník zahlcen papírováním, si šije oblečení. Jedná se o celosvětově uznávanou módní značku, protože je praktické, krásné a člověk v něm vypadá mužně. Ne nadarmo jest Muammar světově uznávanou módní ikonou jako například Lady Gaga. Ovšem narozdíl od ní, jeho módní kreace působí lehce, nevtíravě a stejně drsně jako třeba růžový fén na vlasy.

Invence[edit]

S kreativitou, s kterou se vrhá do klání na poli módním, se může směle měřit jeho nadšení pro improvizaci a invence na poli válečném. Za všechny jmenujme například nasazení letky práškovacích bombardérů, rozdávání viagry vojákům a poté rozkazu k útoku na bodáky (za účelem zvýšení porodnosti - vše plně v zájmu státu). Šuškalo se, že dojde i na letadlový kajak, ale ten se zatím neukázal.

Plukovníkův zpěvácký průlom[edit]

Při oslavách svých narozenin také pan Plukovník vymyslel, napsal a zahrál hit Zenga Zenga, který se nyní drží na špici hitparád. Pokud si chcete poslechnou Plukovníkův majstrštyk, vyhledejte na Tvojetrubka.com "Zenga Zenga"

Plukovník proti NATO[edit]

Když před několika dny vydalo NATO na Plukovníka zatykač za výtržnictví při oslavách, když asi 3 000 000 lidí řekl z legrace "Chcípněte", což ale NATO nepochopilo, stejně jako ty tři miliony lidí, kteří poté začali chodit od města k městu a demolovali je. Plukovník, ostatní Lybijci i PLDR v čele se Smršínem sice ví, na čí straně je pravda, ale i přesto Plukovník musel vzít svůj nejoblíbenější obleček, skupinovou fotku svých synů, ručník a ve své ponorce odplul pryč z Lybie. Nikdo ale o ničem neví, protože v pracovně je Plukovník z papundeklu. Současná poloha Plukovníka je v křesle v kajutě na zádi ponorky, ale poloha ponorky je neznámá, nejspíš ale dnem dolů.

Pan plukovník v Březnickém císařství[edit]

Když už oslavy po roce jeho narozenin nebraly konce, přestala ho dobrovláda v jeho zemičce bavit. Přestěhoval se do Březnice, kde požádal o azyl. Byl ubytován v místním zámku a tam dosud provozuje licencovanou praxi Vrchního mučitele v tělonecvičně.

My jsme anonymaus! my neodpouštíme! Víme, jak to bylo! Kolonel tehdy pouze prováděl jen týdenní (in)seminář! Poté se vrátil zpět do Libye!

Plukovník se vrátí![edit]

300px

Plukovník má v Libyii velkou podporu desetitisíců občanů, které agresoři a přisluhovači pracující v žoldu globální světovlády naprosto ignorují.

Před pár dny média, zkorumpovaná židozednářskou světovou vládou vydala zprávu, že Tripolis je dobyt a vojáci hledají Kolonela. Oni ale nepochodí, protože Kaddáfí mezitím ve své ponorce dorazil do Antarktidy, kde je jeho tajná základna, palác ze zlata. Už nyní verbuje tučnáky, aby se stali vojáky jeho strany. Tučňáci jsou kupodivu velmi zruční s palnými zbraněmi a kromě toho srandovně chodí, takže se můžou dostat nepozorovaně za nepřátelskou linii a tam zasadit smrtící úder. Už nyní se připravuje také film o Plukovníkově pomstě.

Plukovníkova smrt[edit]

Plukovník Kaddáfí je již na Antarktidě ve svém tajném zlatém paláci, nicméně v médiích se objevily nahrávky které zachycují muže velmi podobného plukovníkovi kterak je lynčován a vražděn skupinou rozváštěných rebelů. Necyklopedie pravost těchto nahrávek a snímků odmítá! Jedná se o podvržené videonahrávky židozednářské globální světovlády a přisluhovačů Nového světového pořádku. Na nahrávkách je zachycen plukovníkův dvojník nebo herec, který podstoupil plastické operace, neb plukovníkova tvář je jediná na světě. Samotný pravý Kaddáfí je již dávno na Antarktidě kde se těší ze svého zdraví společně s Chuckem Norrisem, Adolfem Hitlerem, Usamou bin Ladinem a dalšími svrženými diktátory. Již teď plánují svůj velký comeback!

Extrémní odkazy[edit]