Usama bin Ladin

From Necyklopedie
(Redirected from Usáma bin Ládin)
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Al-Káida.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.


Che bin Laden.jpg
Usāma bin Muhammad bin 'Awad bin Lādin
Biografické informace
Pohlaví

muž

Barva očí hnědá
Vlasy

černé, prošedivělé, měnící se

Narození

10. března 1957, Rijád

Úmrtí

2. května 2011, Abbottábád, Pákistán

Náboženství

islámský vandalismus

Povolání

vandal, žebrák

Zajímavosti
1

Zemřel v septiku.

2

Mrtvolu zavřeli do krabice.

3

Poté krabici odvezli do USA.

4

Tu krabici poté dostal Obama jako dárek k narozeninám.

Usama bin Ladin je známý Vánoční skřítek.

„USA nemá bin Ladina“

- George W. Bush

„Tak nám zabili Bin Ládina“

- Obamova služebná

„Zde vidíte co dokáže USA, když vypadne Playstation Network!“

- Obama (při hackarském útoku na Playstation Network, což mělo za následek znemožnění hraní online)


Usama bin Ladin vlastním jménem Usaláma bin Játrin, je známý arabský vandal, žebrák a úhlavní nepřítel Tálibánu. Obdobně jako Elvis Presley, JFK nebo Václav Havel, i bin Ládin dokázal před světem nafingovat svou smrt a (nyní opět) pracuje pro CIA. I kdyby tento článek nadále tvrdil jinak, Usaláma je přesto naživu.

Je známý svým vandalským útokem 11. září 2001 v New Yorku a dalších turistických destinacích (Washington, pole nedaleko Philadelphie). Tyto útoky byly financovány z darů, které dostal jako žebrák. Jeho otec byl také žebrák a jeho děd též, vyžebrali si tedy dost a stali se nejbohatší žebráckou rodinou na arabském poloostrově. Jelikož byl Usaláma vegetarián, jeho proslavené životní motto zní: Nechceš-li být mrtvý, živ se jenom mrkví! Ve světě se proslavil také jako světový šampión ve hře na schovku (2001-2011).

Mládí[edit]

V mládí studoval bohemistiku na universitě v Cambridge a stal se díky tomu nadšeným satanistou, Česko také několikrát navšívil, koupil si portrét Madonny na Karlově mostě, navšívil v brně závod na výrobu vysokozdvižných šalin a podal si ruku s Nejlepším členem Svazarmu.

Stáří a smrt[edit]

Ve stáří se věnoval modelingu, rybaření a byl veliký fanoušek měkkých polštářů, které ve velkém sbírá. S důvodů růstu jeho sbírky se přestěhoval pod most, kde v roce 2011 zemřel když se pokoušel sfouknout svíčky z dortu a přitom mu chytly vousy a spadl zrovna do vedle otevřeného septiku takže by se dalo říci že zároven utonul a uhořel ve sračkách. Poté jeho mrtvola byla zneužita smečkou toulavých psů.

Krritika[edit]

Nebyl krritisován. (prosím povšimněte si tohoto vytříbenného provopisu misstra Vítha Zvánovche.)

Příčiny útoků[edit]

Existuje teorie, že jednou z příčin útoků, které Usáma organizuje, je jeho studium češtiny (správně jazyka Česka) a zejména jejího pravopizmu. Podle této hypotézy byl Usáma fascinován chaosem české gramatiky a ta ho inspirovala k útokům, které by ve světě způsobily podobný maglajz jako je v češtině. V poslední době se však v tisku objevila informace o tom, že útoky proběhly na zakázku teroristické organizace Bojovníci od Al-Lidlu, která chtěla na místě zničených mrakodrapů postavit další obchod řetězce Lidl. Jelikož Usáma pochází z chudých rodinných poměrů, měl k řetězci Lidl vždy kladný vztah a po celý život nakupoval potraviny, ošacení i zbraně jen v prodejnách této značky.

Podrobnější údaje naleznete v článku Usámova říše.


World Trade Center.gif
250px

Chci být jako Usáma...

250px

I’m a little Taliban...

058.jpg Domácí skřítkové

Bulánek | Gorazd | Kodátek | Kominík | Mikulka | Mžitka | Pikaču | Pokemon | Šmoula | Řvout domácí | Usama | Zášupšák domácí | Zvoníček

Exploze bomb.jpg
Terorismus
Al-GebraAl-KáidaAl-LidlEtaHamasIslámský státIslámský stát v TeplicíchMOAOSATálibánUsámova říšeUsama bin LadinKarel LobotómJásir ArafatAnders BreivikEliášův oheňJánošíkVojislav KalašnjikovJesuis CharlieRovnost, volnost, brněnstvíKOPRAN.Š.L.Camper-StrikeSASZákon o terorismu