Camper-Strike

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Taky dobrý způsob hlídání tikající bomby, terorista má dost času, tak proč si nerozdělat oheň?

Camper-Strike někdy označována jako Counter-Strike, je vysoce návyková akční střílečka pro všechny věkové kategorie, pro některé hráče (lamy) bohužel pouze rychle dosažitelný proces satisfakce. Základní princip hry spočívá v boji dvou týmů - protiteroristické jednotky (CT) a teroristů (T). Na výběr je pouze několik typů map, de_inferno, de_dust, de_dust 2, de_nuke, cs_assault etc. Bohužel mezi nejhranější patří de_dust2, tato mapa se hraje neustále, důvod je prostý – její jednoduchostí a jednotvárností si každý hráč ukájí své pudy a jednoduše tak dosáhne již zmíněného procesu satisfakce a každý si tak lehce vybuduje na hře závislost.

Osama Bin Laden ukazuje hru z jeho produkce, se kterou hodlá ovládnout svět.

Historie a teorie[edit | edit source]

Jedna z konspiračních teorií je také ta, že za celým vznikem stojí sám velký Osama bin Laden. Nejen protože byl několikrát ve hře spatřen, ale také tomu nasvědčuje to, že hra Camper-Strike vznikla jako modifikace ke hře Half-Life od společnosti Valve Terrorist Corporation, už jen tohle zjištění nasvědčuje tomuto velkému mýtu. Nejde přehlédnout také několik hanlivých označení médii proti Camper-Strike jako násilnou hrou, při které několik studentů napsalo do chatu, že vystřílí školu, druhý den tak taky účinilo. Pokud je na téhle konspirační teorii něco pravdy, tak se očividně Usama Bin Ladenovi daří aji po jeho smrti šířit mezi lidstvo jeho poslání, a to nenávist a zlobu… Mezi neustálé spory mezi hráči patří také teorie o tom, který team je lepší, jestli Teroristé nebo Proti-teroristé. Vzhledem k tomu, že na vývoji hry má pravděpodobně velký podíl Osama Bin Laden tak si snad každý chytřejší člověk domyslí správnou odpověď.

Osama Bin Laden spatřen ve hře, ovšem mnoho lidí se domnívá že jde o takzvaný "fake".

Steam a závislost[edit | edit source]

Steam je aplikace určená pouze pro hráče, kterým je proti srsti označení „Ty Nonsteamacká lamko vypni ty cheaty“ a nebaví je pořád dokola opakovat že, jejich enormně vysoké skóre není dosaženo pomocí podvodu (cheaty), ale díky této aplikaci jim postačí napsat pouze jednou „nemám cheaty, mám steam“. Ale pozor! Steam je první velká známka závislosti, při které hráč už věnuje svému koníčku příliš hodně času a taky to poznamenává jeho kapesné, pochopitelně Steam není zadarmo… Základním projevem počínající závislosti je přibývání věcí na herním stole, kdy už hráč musí obětovat aji školní učebnice jako podložku pod myš nebo rozlitou kávu, při nočním hraní. Naproti tomu ubývají jeho styky s lidmi, se kterými je pojí pouze přes výše zmíněnou aplikaci Steam. Při komunikaci s rodinou nebo přáteli používá pouze zkratky, které se naučil právě při hraní hry Camper-Strike a pro ukázku: AFK (fráze, která oznamuje, že hráč si potřebuje odskočit), KICK, LAG, LAMA, OMG, OMFG, WTF, BBQ a mnoho dalších… Postupem času, se z každého závislého hráče stane autista. Doposud není znám jediný připad vyléčeného hráče, až na Robina Huka z Ostravy.

Exploze bomb.jpg
Terorismus
Al-GebraAl-KáidaAl-LidlEtaHamasIslámský státIslámský stát v TeplicíchMOAOSAANOTálibánUsámova říšeUsama bin LadinKarel LobotómJásir ArafatAnders BreivikEliášův oheňJánošíkVojislav KalašnjikovJesuis CharlieRovnost, volnost, brněnstvíKOPRAN.Š.L.Camper-StrikeSASZákon o terorismu