Fortnite

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Fortnite [fortnajt] je nejnebezpečnější forma ozbrojeného autismu objevující se především mezi mladšími lidmi a dalšími živočichy, ale občas ji chytnou i "dospělí" lidé. Při pominutí zevrubné léčby i hrozí propad hazardu.

Projevy nemoce[edit | edit source]

Projevuje se především nutkáním tancovat, jeden z možných tanců je pomocí pohybování horními končetinami po vodorovné ose do oblouku tak, že prolítávají poblíž pyje a hýžděte, další může být například vytvarování si z palce a ukazováku písmeno L, přiložejíc jej na čelo a skákajíc, přičemž se obvykle střídají nohy, kde noha, která je v daný moment ve vzduchu je vykopnuta směrem vbok. Další symptomy jsou zvýšená agresivita a neustálé opakování jedné a té samé fráze, která obvykle zní: ,,Já chci V-BUCKS mami!"

Jeden z možných fortnite tanců

Možná léčba[edit | edit source]

Jedna z možných léčeb jest velmi tmavý sklep, ve kterém leze hromada pavouků, ale občas bude stačit prachobyčejné zdezolátnění osobního počítače. Pokud ovšem nepomáhá ani jedno z výše uvedených, doporučujeme vyhledat odbornou pomoc. Dle odborníků může též pomoci hraní normálních počítačových her. Nejvíce se schodují na hře Minecraft.

Propagace[edit | edit source]

Na tuto nemoc upozornily známé osobnosti, jako například FattyPillow ve svém klipu "Fortnite sajrajt", či dokonce Ninja, který se o tuto nemoc dlouhobě zajímá a studuje ji, díky čemuž se tato problematika dostala i do YouTube rewindu, kde byly následně diskutovány alternativy za doprovodu gej-pop hudby, jak tuto nemoc vyhladit. Toto video nakonec bylo tak úspěšné, že mělo rekord za největší počet palců nahoru.