Outlast II

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Nejlepší hra pro děti vůbec, skvělý nástupce svého předchůdce. 11/13

- Oddělení VTN pro kritiku her

Outlast 2, v překladu out = ven, last = poslední, 2 = dva, je pokračování úspěšné počítačové hry pro děti s názvem Outlast. Již podle názvu outlast, ve volném překladu poslední ven, jde o hru, ve které má hráč za cíl dostat se do kruhu židlí, kterých je ale o jednu méně, než lidí, tato hra zatím bohužel nemá multiplayer, takže je potenciál této židlové hry nedostatečně rozvinut.

Hlavní postavy[edit | edit source]

Blink Langermann: Ambiciózní osmiletý chlapec, jehož sen je stát se youtuberem, všude s sebou bere kameru, a natáčí vlog.
Lynn Langerman: Blinkova manželka, má trochu rozumnější sen než Blink, a to být reportérkou České televize, proto ji vždy naštve, když Blink pronese svůj slavný citát: "Pravda začíná tam, kde končí signál české televize".

Příběh[edit | edit source]

Na začátku hry Poslední vypadne se Blink a ostatní děti snaží dostat se na židle jako první, jenže když příjde babička a odveze Blinka a Lynn na chalupu, utečou, a začíná pouť za poslední zbývající židlí. Po havárii babiččiného vrtulníku se tedy Blink vydává na dlouhou pouť, celou cestu samozřejmě vloguje na svou kameru od ježíška. Na cestě potkává mnoho přátelských lidí, kteří se vám snaží pomoci na cestě zpátky domů, jenže i těch, co se o to nesnaží, Blake zjišťuje, že i další děti si odvezli prarodíče, a tak potkává dívku, která se jeho a Lynn snaží předběhnout (její vysněné povolání je hornice, podle vzoru svého otce horníka, proto u sebe nosí krumpáč).
Na další editaci sekce příběh pracujeme, autor má i jiný život než hraní počítačových her pro děti.


Ukázky ze hry[edit | edit source]