Fallout

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Screenshot z jedné velmi náhodné lokace.
Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Fallout na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png

VypadniVen' (pro anglofily: folaut nebo Fallout) je počítačová hra určena pro ultramilitantní kryptofašistické hráče, jejichž mozky jsou již tak narušeny, že není ani nutné je zdlouhavě vymývat. Jde o vychytralý záškodnický tah Moravské osvobozenecké armády, která tak získává další a další fanaticky oddané Obětovatelné pěšáky. V případě, že se hráči Falloutu dostanou mimo vliv MOA (například tím, že jsou zajati v Praze), stanou se neovladatelnými, zdivočí a začnou se věnovat dekadentním buržoázním zábavám jako je Domino). Hráči Falloutu, kteří zůstávají v Brně jsou známí tím, že pijí Pivo, Rum, Tequillu a Natural 95.

Historie vzniku[edit | edit source]

Hra je plná tzv. Easter Egů (klikněte pro vyšší rozlišení)

Fallout vznikl v roce 1997(všimněte si, že jde o prvočíslo!) jako odpověď na v té době oblíbenou pražskou hru Zvol si svého senátora. Již od začátku do něj byla implementována krutá a násilnická ideologie mající za úkol vychovat z hráčů této hry naprosto oddané, neústupné a nesmiřitelné vojáky MOA. Po zdrcujícím úspěchu se do tvorby hry vložil Aštar Šeran, jenž inicioval vznik Fallout 2, který vyšel v roce 1999 (opět jde o prvočíslo!). Počet agresivních jedinců u nás poté stoupl 13× (a zase - prvočíslo! Neuvěřitelné...). S rozvojem Falloutu rovněž souvisí obnovení operací Waffen SS na území Protektorátu Böhmen und Prágl.

Spiknutí[edit | edit source]

Typičtí fanoušci Falloutu. Nesvéprávní a s mizernými vyhlídkami na sexuální život.

Hrou Fallout se zabývala CIA, Mossad i Operační skupina Grebeníček, neboť při bližším pohledu vykazovala známky použití mimozemských technologií, avšak poté, co vysvitlo, že Fallout 2 je nejoblíbenější hrou Aštarova syna Chucka Norrise, se všechny výzvědné služby stáhly. Do hry Fallout je dále implementovaná dovedně skrytá Píseň lachtanů, údajně nejnádhernější hudba, jakou kdy tato planeta poznala.

Fallout 3[edit | edit source]

Jeden z vůdců hráčů Falloutu - frakce MOA, známý svými vášněmi pro sex s vlky v jeskyni.

Jako reakci na úspěch Falloutů vydala BSD (odvětví BIS) hru s názvem Fallout 3. Hra je známá především tím že stojí za hovno, ale všichni jí chválí... Původní účel - zničit Moravskou osvobozeneckou armádu - se nepodařilo splnit, protože Fallout 3 stál za hovno a všichni závislí to vědí! K výrobě hry byl použit automatický generátor, takže většinou nic nedává smysl, což ovšem nevadí.

Fallout: New Vegas[edit | edit source]

Fallout: New Vegas byl vydán spíše jako reparát za množství chyb u Fallout 3 a proto se namísto číslovky objevil v názvu dodatek New Vegas. Děj se odehrává v roce 2281 (opět prvočíslo!). Má se obecně za to, že vydání spolufinancoval Miroslav Kalousek, který skrytým kódem ve hře chtěl obohatit státní pokladnu o peníze, které hráči prohrají v New Vegas, aniž by tušili, že hra je napojena na jejich skutečné bankovní účty. Hrubou chybou v kódu však nedošlo ke konverzi měny ze zátek (platidlo ve hrách Fallout) na koruny. Na MF se tak nashromáždilo přesně 999.983 zátek, což je opět prvočíslo! Tyto zátky se nikdy nenašly. Protože však šlo o virtuální měnu převedenou do reálného světa, mnoho lidí se domnívá, že právě tyto zátky daly vzniknout měně Bitcoin.

Fanoušci[edit | edit source]

Propagandistické postupy užité při výrobě hry Fallout jsou natolik účinné, že se z labilních jedinců stávají oddaní fanatici již po několika minutách hraní. Tito fanatici věří v brzký příchod jaderné apokalypsy věštěné příběhem hry, a vzývají proto temná božstva. Někteří z nich jezdí v trabantech pouze na druhý rychlostní stupeň, aby spálili co nejvíce benzínu a urychlili tak nástup ropné krize. Jiní chodí na demonstrace podporující stavbu amerického radaru v Brdech/na demonstrace odporující stavbě amerického radaru v Brdech jen proto, aby proti sobě poštvali SSSR a USA v naději na jadernou přestřelku.

Richard Dean Anderson ve Falloutu[edit | edit source]

Richard Dean Anderson pracoval jako soukromý detektiv pod jménem MacGyver,pak se dal k letectvu a jméno si změnil na Jack O'Neill.Nikdo neví jak dokázal přežít válku a jaderný holokaust,ale pravdou je,že někdy kolem roku 2157 ho náhodní kolemjdoucí poznali jak šéfuje městu Junktown. Sice si zas změnil jméno a to na KILLIANA,ale my ho poznali(Hlavně po hlase).

Řekli o Falloutu[edit | edit source]

„Víte jakej je rozdíl mezi přejetým vojákem Enclávy a přejetou brahmínou?
Ne?
Před přejetou brahmínou je brzdná dráha. “

- Neznámý fanoušek

„ Příde masožravá rostlina do baru na předměstí ve Vault city a Casidy povídá: “Co tak zvadle?” “

- Neznámý fanoušek

„Víte co udělá normální člověk když potká Deathclawa (Párače)? ... Posere se!“

- Dromed