Jaderná apokalypsa

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem 22. století.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Sarumanova kočka je, jakožto obyvatel Prahy, přímo zodpovědná za veškerá příkoří a utrpení našeho národa. jaderná válka je jejím posledním žertíčkem.
Možný důsledek jaderné apokalypsy.

Jaderná apokalypsa je oblíbená Boží kratochvíle, která nastane jen jednou za existenci každé vyspělé civilizace v tomto vesmíru. Na rozdíl od Ňaderné apokalypsy, která již nastala, nástup Jaderné apokalypsy se teprve očekává, a to v nejbližší době. Jadernou apokalypsu není vhodné zaměňovat s normální apokalypsou, ta totiž znamená konec všeho bytí, ne jen civilizace.

Průběh jaderné apokalypsy[edit | edit source]

Jak je již ve svatých textech zvykem, o tom, co má přijít, mají všichni jasnější představu než o tom, co měli dneska na snídani. Vše začne tím, že Sarumanova kočka způsobí utržení ventilátoru v hospodě Šimek na Svinovském (Ostrau-Schönbrunn) nádraží. Hned nato vstoupí do knajpy Česká obchodní inspekce, což bude snad poprvé po mnoha stech letech. Nedlouho poté dopadnou na Ostravu neutronové pumy.

Podstata víry[edit | edit source]

Věřící, verbovaní převážně z okruhu slabomyslných jedinců hrajících počítačové hry, očekávají s nadšením nejbližší jadernou válku, která vyhladí téměř vše živé na planetě. Přežijí jen připravení a silní jedinci! Po Válce zavládne na celém světě naprostá anarchie: přeživší (oddaní věřící) budou celé dny kopulovat s děvkama, šňupat koks a prolévat hrdlem strašná množství chlastu, což jsou věci, kterých si jinak nikdy neužijí - téměř všichni fanoušci jsou panicové a pod zákonem.

Hoď taky čučku na[edit | edit source]